Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

44. Aprilveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 23 april 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Chinees Familie Verte bord ø 29 cm. 7164
Chinees Familie Verte bord ø 29 cm.

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
4x Imari borden 7157
4x Imari borden

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
3x 18e Eeuwse Chinese borden 7150
3x 18e Eeuwse Chinese borden

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Chinees trekpotje 7121
Chinees trekpotje

Resultaat:

74 EUR

Verkocht
Chinese vaas, figuren/wolken 7114
Chinese vaas, figuren/wolken

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Schaakspel Cats & Dogs 2382
Schaakspel Cats & Dogs

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Keramieken kerst schaakset 2375
Keramieken kerst schaakset

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Grote Chinese maanvaas 7107
Grote Chinese maanvaas

Resultaat:

800 EUR

3x Antieke theeblikken 2368
3x Antieke theeblikken
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Theetafel met lade 4278
Theetafel met lade

Resultaat:

50 EUR

Banko earthenware trekpot 7071
Banko earthenware trekpot
Startprijs 60 EUR
6x Jade (China) 7064
6x Jade (China)
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Chinese vaas 7057
Chinese vaas

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Eén-deurs vitrinekast, 224 x 77 x 75 cm. 4271
Eén-deurs vitrinekast, 224 x 77 x 75 cm.

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
8-Kantige vitrine met geslepen glas 4264
8-Kantige vitrine met geslepen glas

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Toneelkijker/gedenkboek 2332
Toneelkijker/gedenkboek

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Doos diverse Hummel artikelen 2325
Doos diverse Hummel artikelen

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
4x Oude/antieke passersets 2318
4x Oude/antieke passersets

Resultaat:

45 EUR

Eiken 2-deurs kast 4228
Eiken 2-deurs kast
Startprijs 400 EUR
Eiken hoekvitrinekast 4221
Eiken hoekvitrinekast
Startprijs 100 EUR
2x Religieus/devotie 2282
2x Religieus/devotie
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Lot religieus 2275
Lot religieus

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Antieke Jugendstil spiegel, 1910 4214
Antieke Jugendstil spiegel, 1910

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Antieke wijnkoeler, 1900 2268
Antieke wijnkoeler, 1900

Resultaat:

40 EUR