Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

44. Aprilveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 23 april 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
H. Bleeker, Koeien 1056
H. Bleeker, Koeien

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Antieke marmeren dames buste 5107
Antieke marmeren dames buste

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Verzekerings-spaarklok, 30-er jaren 3607
Verzekerings-spaarklok, 30-er jaren

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
J. Mankes, Kraai met insekt 1049
J. Mankes, Kraai met insekt

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Bronzen sculptuur, Zwevende vrouw 5100
Bronzen sculptuur, Zwevende vrouw

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Borstbeeld, Meisje met paardenstaart 5093
Borstbeeld, Meisje met paardenstaart

Resultaat:

120 EUR

18e Eeuws houten beeld 5086
18e Eeuws houten beeld
Startprijs 300 EUR
Inktstel met zilver 415
Inktstel met zilver
Startprijs 110 EUR
Verkocht
Art Deco tafelklok, 1935 3600
Art Deco tafelklok, 1935

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Benno Constant, Abstract 1020
Benno Constant, Abstract

Resultaat:

800 EUR

Gouden ring met diamant 408
Gouden ring met diamant
Startprijs 110 EUR
Verkocht
Toegeschreven aan Harry Maas, Meisje met hoofddoek 1013
Toegeschreven aan Harry Maas, Meisje met hoofddoek

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Witgouden collier en hanger diamant 401
Witgouden collier en hanger diamant

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Antieke Friese staartklok, 1800 3571
Antieke Friese staartklok, 1800

Resultaat:

200 EUR

Zilveren schaar met ketting 394
Zilveren schaar met ketting
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Bronzen beeld, Eend 5057
Bronzen beeld, Eend

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
3-Delig albast klokkenstel 3564
3-Delig albast klokkenstel

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Electrische Ato Paris wandklok 3557
Electrische Ato Paris wandklok

Resultaat:

210 EUR

2x Bronzen beelden 5050
2x Bronzen beelden
Startprijs 50 EUR
F. Bogaerts, Schilder in zijn atelier 1006
F. Bogaerts, Schilder in zijn atelier
Startprijs 800 EUR
Verkocht
Bronzen figuur 5043
Bronzen figuur

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
11 Zilveren likeurglaasjes 365
11 Zilveren likeurglaasjes

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Gouden broche met diamant 358
Gouden broche met diamant

Resultaat:

140 EUR

Goouden broche/hanger met camee 351
Goouden broche/hanger met camee
Startprijs 190 EUR