44. Aprilveiling 2020

Veiling op donderdag 23 april 2020 van 10:00

Evert Rabbers, Twents Los Huus 1063
Evert Rabbers, Twents Los Huus

575 EUR

Steendruk? Jacques de Gheyn II 1061
Steendruk? Jacques de Gheyn II
Startprijs 100 EUR
M. Horix, Zeeuwse meisjes 1058
M. Horix, Zeeuwse meisjes
Startprijs 850 EUR
J. van Leeuwen van Oudewater, Stadspoort met figuren in de sneeuw 1055
J. van Leeuwen van Oudewater, Stadspoort met figuren in de sneeuw

250 EUR

J. van Delden, Haven Rotterdam 1052
J. van Delden, Haven Rotterdam

425 EUR

J. Mankes, Kraai met insekt 1049
J. Mankes, Kraai met insekt

450 EUR

Ongesigneerd, Vrouw en putti in landschap 1046
Ongesigneerd, Vrouw en putti in landschap

750 EUR

P.H. Topalski, Portret Joodse man met keppeltje 1043
P.H. Topalski, Portret Joodse man met keppeltje
Startprijs 200 EUR
Toegeschreven Izaak Schouman, Hollandse schepen op kalme zee 1041
Toegeschreven Izaak Schouman, Hollandse schepen op kalme zee
Startprijs 400 EUR
Lucebert, Twee naakte figuren 1038
Lucebert, Twee naakte figuren

350 EUR

A.J. Zwart, Boerenschuur met kippen 1035
A.J. Zwart, Boerenschuur met kippen
Startprijs 300 EUR
V. Bauffe, Koeien in polder 1032
V. Bauffe, Koeien in polder

900 EUR

K.H. Boese, Wilde zwijnen in besneeuwd bos 1029
K.H. Boese, Wilde zwijnen in besneeuwd bos
Startprijs 400 EUR
Jan Mankes, Melkende boerin 1026
Jan Mankes, Melkende boerin
Startprijs 300 EUR
Jacob Gillig, Stilleven met vissen 1023
Jacob Gillig, Stilleven met vissen

2.000 EUR

Onduid. gesign., Figuren bij kaarslicht 1021
Onduid. gesign., Figuren bij kaarslicht
Startprijs 300 EUR
Benno Constant, Abstract 1020
Benno Constant, Abstract

800 EUR

2x Ongesigneerd?, Bergachtig landschap 1018
2x Ongesigneerd?, Bergachtig landschap

700 EUR

Ben Viegers, Hollandse binnenhaven met steiger en boten 1015
Ben Viegers, Hollandse binnenhaven met steiger en boten
Startprijs 600 EUR
H. Hertling/Herzling?, 2x Romantische landschappen 1012
H. Hertling/Herzling?, 2x Romantische landschappen
Startprijs 1.500 EUR
Klaas Bernink, Schipholt bos Glanerbrug 1009
Klaas Bernink, Schipholt bos Glanerbrug

900 EUR

F. Bogaerts, Schilder in zijn atelier 1006
F. Bogaerts, Schilder in zijn atelier
Startprijs 800 EUR
W. Hambüchen, Botters op zee 1003
W. Hambüchen, Botters op zee
Startprijs 800 EUR
J.H.B. Koekoek, Bomschuit op strand 1001
J.H.B. Koekoek, Bomschuit op strand

1.500 EUR