Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

44. Aprilveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 23 april 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Zeldzame Lenzkirch staande klok 3501
Zeldzame Lenzkirch staande klok

Resultaat:

1.500 EUR

Verkocht
Chinese kom met zwart glazuur 7154
Chinese kom met zwart glazuur

Resultaat:

160 EUR

2x W. van Smorenburg, 2x Hollandse plasgezichten 1069
2x W. van Smorenburg, 2x Hollandse plasgezichten
Startprijs 300 EUR
Chinese plaquette + kamerscherm 7486
Chinese plaquette + kamerscherm
Startprijs 30 EUR
Grote Chinese drakenvaas 7167
Grote Chinese drakenvaas
Startprijs 400 EUR
Verkocht
M. Nefkens, Schaapsherder met schapen en hond bij schaapskooi 1086
M. Nefkens, Schaapsherder met schapen en hond bij schaapskooi

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Louis Seize pendule 3518
Louis Seize pendule

Resultaat:

1.250 EUR

Verkocht
Chinese bronzen wierookbrander 7503
Chinese bronzen wierookbrander

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Theo Wolvecamp, Abstracte compositie 1103
Theo Wolvecamp, Abstracte compositie

Resultaat:

275 EUR

Friese stoelklok 3535
Friese stoelklok
Startprijs 400 EUR
Verkocht
Chinese bolvaas 7184
Chinese bolvaas

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Jan Hoowij, Vrouwelijk naakt 1116
Jan Hoowij, Vrouwelijk naakt

Resultaat:

100 EUR

Willem H. Eickelberg, Heidegezicht met wandelaars 1120
Willem H. Eickelberg, Heidegezicht met wandelaars
Startprijs 150 EUR
3-Delig Frans klokkenstel, 1900 3552
3-Delig Frans klokkenstel, 1900
Startprijs 150 EUR
Verkocht
J.A. Hekking, Hollands riviergezicht 1133
J.A. Hekking, Hollands riviergezicht

Resultaat:

600 EUR

Art Deco pendule, 1930 3569
Art Deco pendule, 1930
Startprijs 160 EUR
Reliëf Willem Hopman 1150
Reliëf Willem Hopman
Startprijs 150 EUR
Verkocht
C.P. Snijders, Hollands riviergezicht  met trekschuit en molens 1167
C.P. Snijders, Hollands riviergezicht met trekschuit en molens

Resultaat:

200 EUR

Antieke schoolklok 3586
Antieke schoolklok
Startprijs 80 EUR
G. Craeyvanger, Paard met figuur en honden 1184
G. Craeyvanger, Paard met figuur en honden
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Merida, Surrealistische voorstelling 1201
Merida, Surrealistische voorstelling

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Vuurvergulde Empire pendule 3603
Vuurvergulde Empire pendule

Resultaat:

1.400 EUR

Jean Leon, Dame met hoed 1218
Jean Leon, Dame met hoed
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Naar Ronner, Spelende poezen met sleutels 1235
Naar Ronner, Spelende poezen met sleutels

Resultaat:

90 EUR