Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

44. Aprilveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 23 april 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

2x Bronzen beelden 5050
2x Bronzen beelden
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Bronzen figuur 5043
Bronzen figuur

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
R. Nelissen, Surrealistische duivel figuur 1313
R. Nelissen, Surrealistische duivel figuur

Resultaat:

70 EUR

H. van Daalhof, Landschap met huis en dorpsgezicht 1306
H. van Daalhof, Landschap met huis en dorpsgezicht
Startprijs 100 EUR
L. Spilliaert, Buste 5007
L. Spilliaert, Buste
Startprijs 950 EUR
Francine, Strandgezicht met figuren 1299
Francine, Strandgezicht met figuren
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Bronzen figuur, Duivel met aap 5000
Bronzen figuur, Duivel met aap

Resultaat:

1.650 EUR

Verkocht
Perzische loper, 77 x 410 cm. 4529
Perzische loper, 77 x 410 cm.

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
C. Cornelisz, Stilleven met aardbeien op tinnen bord 1263
C. Cornelisz, Stilleven met aardbeien op tinnen bord

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Onduidelijk, Dame met hond in trapopgang 1256
Onduidelijk, Dame met hond in trapopgang

Resultaat:

180 EUR

Coen Geevers, Vaas met bloemen 1249
Coen Geevers, Vaas met bloemen
Startprijs 125 EUR
Verkocht
2x 19e Eeuwse Kantonese vazen 7514
2x 19e Eeuwse Kantonese vazen

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Theetafel met lade 4278
Theetafel met lade

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Oosters handwerkstuk met gouddraad 7507
Oosters handwerkstuk met gouddraad

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
6x Antieke Chinese/Japanse? borden 7500
6x Antieke Chinese/Japanse? borden

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Eén-deurs vitrinekast, 224 x 77 x 75 cm. 4271
Eén-deurs vitrinekast, 224 x 77 x 75 cm.

Resultaat:

120 EUR

J.J.H. van Leeuwen, Strandgezicht Scheveningen met figuren 1213
J.J.H. van Leeuwen, Strandgezicht Scheveningen met figuren
Startprijs 300 EUR
Verkocht
A.G. Gerritsen, Stilleven met fruit en steengoed melkkan 1206
A.G. Gerritsen, Stilleven met fruit en steengoed melkkan

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
8-Kantige vitrine met geslepen glas 4264
8-Kantige vitrine met geslepen glas

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Jaap van Kregten, Bospad met paard en wagen 1199
Jaap van Kregten, Bospad met paard en wagen

Resultaat:

80 EUR

Herman Moerkerk, Man met wandelstok 1163
Herman Moerkerk, Man met wandelstok
Startprijs 400 EUR
Verkocht
H. Schut, Landschap 1156
H. Schut, Landschap

Resultaat:

200 EUR

D.C.R. Heeck, Paardenkarren met figuren 1149
D.C.R. Heeck, Paardenkarren met figuren
Startprijs 100 EUR
Verkocht
M. Mouly, Zeilboot op zee 1113
M. Mouly, Zeilboot op zee

Resultaat:

100 EUR