Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

43. Januariveiling 2020

Veiling op vrijdag 10 januari 2020 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Broche met parel en granaat 556
Broche met parel en granaat

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Hummel figuur, 1930 6226
Hummel figuur, 1930

Resultaat:

70 EUR

Tasje met rozen, zilver 569
Tasje met rozen, zilver
Startprijs 50 EUR
Verkocht
De Stijl 30-er Jaren plafondlamp 2396
De Stijl 30-er Jaren plafondlamp

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Barok vitrinekast, 1880 4172
Barok vitrinekast, 1880

Resultaat:

260 EUR

Verkocht
3 Swarovski hangers en ring 939
3 Swarovski hangers en ring

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
Makkumer comfoor, 1900 6243
Makkumer comfoor, 1900

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Eiken hangvitrine 4189
Eiken hangvitrine

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Lot met diverse gouden sieraden 586
Lot met diverse gouden sieraden

Resultaat:

210 EUR

Verkocht
Mahonie kistje 2413
Mahonie kistje

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
2x Eiken piedestals 4206
2x Eiken piedestals

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
4x Chinese borden, 18e eeuw 6260
4x Chinese borden, 18e eeuw

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Gouden ring met diamant 956
Gouden ring met diamant

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
19e Eeuws wandaltaar 2430
19e Eeuws wandaltaar

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Antieke Franse tafel, 1870 4223
Antieke Franse tafel, 1870

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Gouden zegelring 973
Gouden zegelring

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
2x Antieke sculpturen 6277
2x Antieke sculpturen

Resultaat:

60 EUR

Chinees vogelkooitje van bamboe 2447
Chinees vogelkooitje van bamboe
Startprijs 25 EUR
Tibetaanse spiegel 4240
Tibetaanse spiegel
Startprijs 60 EUR
Verkocht
2x 18e Eeuwse Imari vazen 6294
2x 18e Eeuwse Imari vazen

Resultaat:

250 EUR

Mahonie vitrinekast, 19e eeuw 4257
Mahonie vitrinekast, 19e eeuw
Startprijs 200 EUR
Theo Mackaay, Vier vrouwen 1015
Theo Mackaay, Vier vrouwen
Startprijs 1.250 EUR
Verkocht
3x Oude/antieke dekseldozen 2464
3x Oude/antieke dekseldozen

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Oude Chinese kom 6311
Oude Chinese kom

Resultaat:

1.100 EUR

Verkocht
Kristallen kroonluchter 2481
Kristallen kroonluchter

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
3x 18e Eeuwse Delftse schotels 6328
3x 18e Eeuwse Delftse schotels

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Constant Arzt, Eendenfamilie aan de waterkant 1049
Constant Arzt, Eendenfamilie aan de waterkant

Resultaat:

1.750 EUR

Verkocht
Chinees Familie Verte bord 6345
Chinees Familie Verte bord

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Trumeau (koloniaal) 4291
Trumeau (koloniaal)

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
3x Chinees porselein 6362
3x Chinees porselein

Resultaat:

50 EUR

Spiegel met lithografie achter glas 4308
Spiegel met lithografie achter glas
Startprijs 100 EUR
Verkocht
G. Corneille, Abstracte compositie 1062
G. Corneille, Abstracte compositie

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Antieke microscoop, 1900 2494
Antieke microscoop, 1900

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Oud Perzisch kleed, 240 x 174 cm. 4505
Oud Perzisch kleed, 240 x 174 cm.

Resultaat:

85 EUR

Verkocht
8 Chinese snuffbottles 6379
8 Chinese snuffbottles

Resultaat:

260 EUR

Verkocht
Perzisch tapijt, 97 x 66 cm. 4509
Perzisch tapijt, 97 x 66 cm.

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
2 Bronzen penningen: Johannes Locke + Pierre Gassendi 2907
2 Bronzen penningen: Johannes Locke + Pierre Gassendi

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Antieke bronzen strijdwagen 5006
Antieke bronzen strijdwagen

Resultaat:

550 EUR

6x Oud/antiek Chinees porselein 6396
6x Oud/antiek Chinees porselein
Startprijs 40 EUR
Tederkanga, Straat met auto's 1096
Tederkanga, Straat met auto's
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Ongesigneerd, Berglandschap 1113
Ongesigneerd, Berglandschap

Resultaat:

150 EUR

Lot Biedermeier-stijl porselein 6430
Lot Biedermeier-stijl porselein
Startprijs 60 EUR
Verkocht
A. Dugelay, Stilleven met uien, wijn, koper. 1130
A. Dugelay, Stilleven met uien, wijn, koper.

Resultaat:

1.000 EUR

2x Antieke Chinese kommen 6447
2x Antieke Chinese kommen
Startprijs 70 EUR
Verkocht
2x Gravures, 18e -19e eeuw 1147
2x Gravures, 18e -19e eeuw

Resultaat:

100 EUR

3x Japanse Kutani vazen 6460
3x Japanse Kutani vazen
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Vermeulen, Hollands landschap met stenderkast 1164
Vermeulen, Hollands landschap met stenderkast

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
C. Cornelisz, Stilleven met oesters en tin 1181
C. Cornelisz, Stilleven met oesters en tin

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Burnett, Stadsgezicht Parijs 1198
Burnett, Stadsgezicht Parijs

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Harry van Kruiningen, Deltawerken 1215
Harry van Kruiningen, Deltawerken

Resultaat:

55 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Arabieren te paard 1232
Ongesigneerd, Arabieren te paard

Resultaat:

300 EUR

Domotyrko Dimitry, In the Tzaritzino 1249
Domotyrko Dimitry, In the Tzaritzino
Startprijs 40 EUR
Verkocht
L. v.d. Poll, Strandgezicht met vissersvolk 1266
L. v.d. Poll, Strandgezicht met vissersvolk

Resultaat:

125 EUR

Verkocht
L. Stutterheim, Boeren huisje met strodak 1283
L. Stutterheim, Boeren huisje met strodak

Resultaat:

125 EUR

Verkocht
R. David Digby, Opvliegende fazant 1296
R. David Digby, Opvliegende fazant

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
James Holmyard, Australisch landschap met boerderij 1313
James Holmyard, Australisch landschap met boerderij

Resultaat:

100 EUR

Aad van den Bosch, Formation 1330
Aad van den Bosch, Formation
Startprijs 40 EUR