Twee schaakspellen. Eén maal Sri Lanka, houten beschilderde schaakstukken + marmeren schaakbord. Eén maal Paas eilanden, houtgesneden schaakstukken met houten schaakbord. Afmeting: 13 x 40 x40 cm. In...
Vijf maal diverse blauwe kunstglazen vazen et cetera. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 13 - 39 cm. In goede staat.
Twee lage zilveren kandelaren, 925/000, op ronde voet met floraal graveerwerk.ø10x12cm. In goede staat
Piet Klaasse, 1970. 1918 - 2001. Haan. Pastel op papier. Afmeting: H 65 x B 50 cm. In goede staat.
Collectie diverse werken van Mario Pedro Arata. Argentijnse School. Onder andere tekeningen, etsen en schilderijen + pastel. 1891 - 1961. Zeventien werken op papier. Afmeting: circa 11 - 30 cm. In goe...
Groot glazen stier met goudfusing. 21e Eeuw. Afmeting: 29 x 51 x 17 cm. In goede staat.
Lot met zes zilveren lepels, 1x 925/000 en 5x 835/000, 19-22cm. MT.: o.a. Jan de Groot, Rotterdam, jl.g:1866 En koninklijke zilverfabriek Begeer. Totaal ca 325 gram. In goede staat
Zilveren presenteerschaal, 835/000, ronde schaal met opstaande rand. Voorzien van een hamerslagpatroon. MT.: ø27x1,5cm. ca 400 gram. In goede staat
Twee delen jade, een hanger in de vorm van een paard, 34x24mm. en een rond gesneden amulet met meanderrand. ø 44mm. In goede staat
Onduidelijk gesigneerd. Franse School. 1927. Stilleven met rozen en fruit. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 50 cm. In goede staat.
Kavel met 4 delen Swarovski kristal: 1x Vliegtuig (152111), 1x Kinderwagen (199197), 1x Beagle spelend (172296) en 1x Eekhoorn met noot (011871). Allen in goede staat en met originele dozen.
Swarovski kristalglazen schaakspel + origineel Swarovski schaakbord. Afmeting: 6 x 35 x 35 cm. In goede staat.
Lot met drie zilveren armbanden, een slavenband, platmodel, 925/000, met scharnier en veiligheid, breedte 11mm, een gezaagde klemband, 835/000, breedte 20 mm, en klemband met lederen inleg, 925/000, b...
Twee schaakspelen. Eén maal Tebodin-set Rotterdam, metaal + hout. Eén maal stad Rotterdam Design schaakspel met metalen figuren en pvc bord. Afmeting: 17 x 50 x 50 cm / 9 x 40 x 40 cm. In goede staat.
Twee grote houtgesneden schaakspelen. Eén maal schaakset Bali. Eén maal schaakset Zimbabwe. Afmeting: 17 x 48 x 48 cm / 16 x 50 x 50 cm. In goede staat.
Twee antieke metalen figuren. Paard en edelhert. Compositie metaal. Afmeting: 11 - 18 cm. In goede staat.
Geelgouden rijring, 585/000, met diamant. Ring met een strakke band bezet met 5 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,20 ct. breedte 2,5 mm, ø56 ca 3,6 gram. In goede staat
Geelgouden hanger, 750/000, met diamanten. Hartvormige hanger met 16 princes geslepen diamanten, totaal ca 1,12 ct, gezet in een witgouden hartvorm. De rand en de ogen van de hanger zijn in het geelgo...
Ovaal zilveren dienblad, 835/000, gecontourneerd model met getrembleerde bewerking. 37x27x2cm. ca 629 gram. In goede staat
L. Scheen. 21e Eeuw. Rotterdams havengezicht. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.
Cornel Snels. 1932 - 2015. Compositie figuur. Naakte vrouw in meditatie houding. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
Tas met zilveren beugel en rokhaak, 833/000. Zogenoemde papegaaienbeugel met graveerwerk, MT.: Evert van Geelen, Schoonhoven, jl.:k:1869. met rokhaak voorzien van musicerende figuren, MT.: onduidelijk...
H. van Leeuwen. Circa 1930. Boeren gezin in interieur. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
Cassette met 12 zilveren oestervorkjes, 833/000, met een deels getorste steel en een rond steeleinde met filetrand. MT.: G.C.Reeser & Zn, 's Gravenhage, jl.: v:1905. Totaal ca 203 gram. 13 cm. In goed...
Jan van Everdingen. Hollands landschap met windmolen en visser bij rietkraag. Olieverf op paneel. Afmeting: H 37 x B 26 cm. In goede staat.
Bronzen figuur in de stijl van Salvador Dali. Zwevende vrouw aan tafel. 21e Eeuw. Afmeting: 27 x 18 x 7 cm. In goede staat.
Lot oud speelgoed. 20e Eeuw. Onder andere: Steiff. Bestaande uit: Zes pluche dieren, celluloid pot, houten spaarklomp. Afmeting: 20 - 30 cm. In goede staat.
Kavel van 6x Trix loks met tenders waaronder: 1x DR 53 0003, 1x Union Pacific 4013, 1x DB 10 001, 1x 1008, 1x S 3/6 3602 en 1x K 1801. Allen ongetest en zonder originele verpakking.
Antiek bronzen figuur. Circa 1920. Jongen met doorn in voet. Afmeting: H 10,5 cm. In goede staat.
Drie oude kinderkopjes. Twee van gips, één van compositie metaal. 20e Eeuw. Afmeting: H 18 - 19 cm. In goede staat.
Zilver vergulde hanger, 835/000, met fraai gesneden schelpcamee met vrouwfiguur. 40x24mm. 4,3 gram. In goede staat
P.H. van Asperen. 1895 - 1969. Havengezicht Rotterdam. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 75 cm. In goede staat.
Twee loks Trix H0: 1x 22360 Diesellok Serie 1500 CFL en 1x 22573 Diesellok MaK. Beide in originele verpakking en in goede staat.
Choker met parels en een goud op zilveren element, driehoekig geruwd met parels en similie, dient tevens als sluiting. 2x4cm. Bevestigd aan een collier van biwaparels. Lengte 45 cm. In goede staat
Oude Chinees porseleinen drakenschotel met zes karaktertekens + bodemmerk. Afmeting: 5 x ø 24 cm. In goede staat.
Geelgoudem horloge, 585/000, met een klemband. Langwerpig horloge met een klemband. Mechanisch Merk: Silvana. Enkele deukjes aan de bovenzijde van de klemband. breedte 11 cm. brutogewicht ca 14,4 gram...
Anton Heyboer. 1924 - 2005. Spetterkip. Olieverf op papier. Afmeting: H 40 x B 36 cm. In goede staat.
W. van den Burgh. Circa 1930. Driemaster Damaru? Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 50 x B 75 cm. In goede staat.
Prachtige zilveren bouilloire, 830/000, met ketel, comfoor en brander. Historisme, versierd met acanthusbladeren, cartouches, één voorzien van wapengravure, krullen, getorste en florale patronen. Gepl...
Prachtige zilveren dienschaal met onderschotel, 835/000, rond model met gezaagd rasterpatroon en krulversiering, met een ronde voet geplaatst op een bijbehorende ronde zilveren onderschotel met dezelf...
Kavel met 42 diverse zilveren munten wereldwijd waaronder: Spanje, India, Frankrijk, Italië. Diverse condities.
Twee oude bronzen boeddha figuren. Afmeting: 13 - 17 cm. In goede staat.
Zeven-delig 800/000 zilveren naaigarnituur. Bestaande uit: vingerhoed, naaldenkoker, rijgnaald, haaknaald, tornmesje, priem en schaar met zilveren heften. In origineel etui. In goede staat.
Paul van der Ven. 1892 - 1972. Stadsgezicht met figuren en kruidenier Ten Brinks Koffie & Thee. Circa 1920. Olieverf op linnen. Afmeting: H 55 x B 70 cm. In goede staat.
Kavel met 6 bronzen penningen van personen waaronder: 1x "Brigadier General Bernardo O'Higgins 1918", 1x "Amedeo Avogardo 1911", 1x "Emanuele Paterno 1909", 1x "Dr. Ignacio Pirovano", 1x "G. Garibaldi...
Lot zilveren sieraden met 2 colliers, één venetiaans collier met een munthanger fl10,- in een zilveren rand, 60 cm, een oud anker collier met een paar signetten, rond model, 65 cm, en een broche gemaa...
Vier antieke fotoalbums. Onder andere: Jugendstil + lakwerk, waarvan twee met speelwerk en speelplaten (spelend). Circa 1900 -1930. Afmeting: 35 - 44 cm. In goede staat.
Grote Duitse Gerold Bavaria porseleinen papegaai met goud decor. Gemerkt. Circa 1960. Afmeting: H 29,5 cm. In goede staat.