Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

43. Januariveiling 2020

Veiling op vrijdag 10 januari 2020 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Jugendstil lectuurhouder 2340
Jugendstil lectuurhouder
Startprijs 30 EUR
Verkocht
19e Eeuwse historisme houtkachel 2333
19e Eeuwse historisme houtkachel

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Landschap met bloeiende cactussen 1084
Ongesigneerd, Landschap met bloeiende cactussen

Resultaat:

120 EUR

Lot Engels keramiek (8x) 6131
Lot Engels keramiek (8x)
Startprijs 70 EUR
Verkocht
Groot lot diversen 2326
Groot lot diversen

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
A.J. van Dijk, Gezicht op Veere 1077
A.J. van Dijk, Gezicht op Veere

Resultaat:

225 EUR

Leon Danchin, Jachthond met patrijs 1070
Leon Danchin, Jachthond met patrijs
Startprijs 100 EUR
2x Antiek porselein 6124
2x Antiek porselein
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Lepeldoos met zilveren vorkjes 466
Lepeldoos met zilveren vorkjes

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Brede zilveren armband 459
Brede zilveren armband

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
Ernst Planck, Teckel 6117
Ernst Planck, Teckel

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Herman Brood, Melkbus 1041
Herman Brood, Melkbus

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Patrick Nagel, Dame met regenjas 1034
Patrick Nagel, Dame met regenjas

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Paul Dom, Gezicht op Mont Martre Parijs 1027
Paul Dom, Gezicht op Mont Martre Parijs

Resultaat:

200 EUR

19e Eeuws Hollands bordenrek 2290
19e Eeuws Hollands bordenrek
Startprijs 35 EUR
2x Art Deco boekensteunen 2283
2x Art Deco boekensteunen
Startprijs 50 EUR
Verkocht
2x Oud Chinees porselein 6088
2x Oud Chinees porselein

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Friese staartklok 3581
Friese staartklok

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Franse comtoise 3574
Franse comtoise

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
3x Oude Chinese kommen 6081
3x Oude Chinese kommen

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Gouden collier en hanger met malachiet 966
Gouden collier en hanger met malachiet

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
4x Franse kolompendules 3567
4x Franse kolompendules

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
4x Antieke fotoalbums 2090
4x Antieke fotoalbums

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Gerold figuur, Papegaai 6624
Gerold figuur, Papegaai

Resultaat:

45 EUR