Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

43. Januariveiling 2020

Veiling op vrijdag 10 januari 2020 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
3x Oude keramieken vazen 6599
3x Oude keramieken vazen

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Lot zilveren sieraden, 4x 209
Lot zilveren sieraden, 4x

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Hanger gevuld met bladgoud 289
Hanger gevuld met bladgoud

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
2 Zilveren borstels en doosje 423
2 Zilveren borstels en doosje

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Gouden horloge, Viking 504
Gouden horloge, Viking

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Zilveren sigatettenkoker 595
Zilveren sigatettenkoker

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Zilveren brillenkoker met 2 lorgnetten 699
Zilveren brillenkoker met 2 lorgnetten

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Groot lot plated 718
Groot lot plated

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Zilver vergulde choker en ring met granaat 828
Zilver vergulde choker en ring met granaat

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
3 Zilveren armbanden 876
3 Zilveren armbanden

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Bonbonschaal + roomlepel 890
Bonbonschaal + roomlepel

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Zilveren armband met witte opaal 908
Zilveren armband met witte opaal

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Diverse sieraden 945
Diverse sieraden

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
2 Zilveren miniaturen 951
2 Zilveren miniaturen

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
2 Zilveren miniaturen 952
2 Zilveren miniaturen

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
4 Kleine zilveren miniaturen 953
4 Kleine zilveren miniaturen

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Onduidelijk, Stadsgezicht Parijs 1373
Onduidelijk, Stadsgezicht Parijs

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
J. Hendriks, Havengezicht 1435
J. Hendriks, Havengezicht

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Th. Verstraeten, Vrouw op landweg 1471
Th. Verstraeten, Vrouw op landweg

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Antiek borstelkastje met spiegel 2124
Antiek borstelkastje met spiegel

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
5-Delige messing haardset 2172
5-Delige messing haardset

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Antieke tafelklok + barometer 2206
Antieke tafelklok + barometer

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Antieke collectebus, 1900 2316
Antieke collectebus, 1900

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Antieke messing tafellamp, 1910 2359
Antieke messing tafellamp, 1910

Resultaat:

35 EUR