43. Januariveiling 2020

Veiling op vrijdag 10 januari 2020 van 17:00

2x Swarovski: Pegasus en kandelaar 5587
2x Swarovski: Pegasus en kandelaar
Startprijs 30 EUR
3x Swarovski met schade 5589
3x Swarovski met schade
Startprijs 30 EUR
2x Glazen figuren, Maanvis + Olifant 5590
2x Glazen figuren, Maanvis + Olifant
Startprijs 30 EUR
9x Delfts blauwe Fayence 6220
9x Delfts blauwe Fayence
Startprijs 30 EUR
Delfts blauw miniatuur kaststel 6225
Delfts blauw miniatuur kaststel
Startprijs 30 EUR
4-Delig antiek miniatuur kaststel 6393
4-Delig antiek miniatuur kaststel
Startprijs 30 EUR
2x Familie Verte borden 6477
2x Familie Verte borden
Startprijs 30 EUR
2x Keramiek, Vaas/bierpul 6586
2x Keramiek, Vaas/bierpul
Startprijs 30 EUR
3x 18e Eeuwse Chinese kastkommen 6627
3x 18e Eeuwse Chinese kastkommen
Startprijs 30 EUR
4x Antiek Chinees porselein 6632
4x Antiek Chinees porselein
Startprijs 30 EUR
Mosa servies (wit) 6635
Mosa servies (wit)
Startprijs 30 EUR
Zinzi collier en armbanden met los slot 308
Zinzi collier en armbanden met los slot
Startprijs 35 EUR
Zilveren manchetknopen, barnsteen 405
Zilveren manchetknopen, barnsteen
Startprijs 35 EUR
Carneool collier 413
Carneool collier
Startprijs 35 EUR
Bijbel, zilver 499
Bijbel, zilver
Startprijs 35 EUR
2 Hangers van jade 709
2 Hangers van jade
Startprijs 35 EUR
Zilveren armband Mexico 759
Zilveren armband Mexico
Startprijs 35 EUR
Zilver vergulde armband met zirconia's 787
Zilver vergulde armband met zirconia's
Startprijs 35 EUR
2x Zilveren zuurvorken 814
2x Zilveren zuurvorken
Startprijs 35 EUR
Lot edelstenen kralen 834
Lot edelstenen kralen
Startprijs 35 EUR
2x Zilveren botermessen 838
2x Zilveren botermessen
Startprijs 35 EUR
17e - 18e Eeuwse handingekleurde gravure 1204
17e - 18e Eeuwse handingekleurde gravure
Startprijs 35 EUR
Ongesigneerd, Bosgezicht 1458
Ongesigneerd, Bosgezicht
Startprijs 35 EUR
Lot oud/antiek aardewerk/porselein (6x) 2258
Lot oud/antiek aardewerk/porselein (6x)
Startprijs 35 EUR