Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

43. Januariveiling 2020

Veiling op vrijdag 10 januari 2020 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Oosterse hangvitrine 4101
Oosterse hangvitrine

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Antieke bonheur, 1870 4094
Antieke bonheur, 1870

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Verzameling Petit Point accessoires 2390
Verzameling Petit Point accessoires

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Patrick Nagel, Dame met regenjas 1034
Patrick Nagel, Dame met regenjas

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Paul Dom, Gezicht op Mont Martre Parijs 1027
Paul Dom, Gezicht op Mont Martre Parijs

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
2x Grote tuinvazen 2383
2x Grote tuinvazen

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Tiffany-stijl lamp 2376
Tiffany-stijl lamp

Resultaat:

80 EUR

Plazuid Gouda theeservies 6331
Plazuid Gouda theeservies
Startprijs 20 EUR
Oud Chinees waterpotje 6324
Oud Chinees waterpotje
Startprijs 1.400 EUR
Verkocht
Lot 18e Eeuws Chinees porselein 6317
Lot 18e Eeuws Chinees porselein

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Engelse commode 4058
18e Eeuwse Engelse commode

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
19e Eeuwse Hollandse naaitafel 4051
19e Eeuwse Hollandse naaitafel

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Antiek schrijfbureau, 1880 4044
Antiek schrijfbureau, 1880

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Gouden collier en hanger met malachiet 966
Gouden collier en hanger met malachiet

Resultaat:

200 EUR

Jugendstil lectuurhouder 2340
Jugendstil lectuurhouder
Startprijs 30 EUR
Verkocht
Ring met groene stenen, 9 crt 959
Ring met groene stenen, 9 crt

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
19e Eeuwse historisme houtkachel 2333
19e Eeuwse historisme houtkachel

Resultaat:

100 EUR

Porseleinen tafellamp 6281
Porseleinen tafellamp
Startprijs 50 EUR
Verkocht
2 Zilveren miniaturen 952
2 Zilveren miniaturen

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Groot lot diversen 2326
Groot lot diversen

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Lot Chinees porselein (4x) 6274
Lot Chinees porselein (4x)

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
2x Oud Chinees porselein 6267
2x Oud Chinees porselein

Resultaat:

80 EUR

Antiek bronzen/gietijzeren kanon 2722
Antiek bronzen/gietijzeren kanon
Startprijs 250 EUR
Verkocht
4x Antieke fotoalbums 2090
4x Antieke fotoalbums

Resultaat:

100 EUR