43. Januariveiling 2020

Veiling op vrijdag 10 januari 2020 van 17:00

Louis Seize kabinet, 18e eeuw
Startprijs 1.200 EUR

Lot Chas Crombi karikaturen (8x)
Resultaat: 170 EUR

Acht maal Chas Crombie. 1855 - 1967. Karikaturen betreft cricket. Copyright of Perrier Water. Lithografie op papier. Afmeting: H 15 x B 21 cm. In goede staat.

Schildersezel met dubbelzijdig portret
Resultaat: 250 EUR

Twee maal 19e eeuw. Schildersezel met dubbelzijdig beschilderd portret schilderij. In 17e eeuwse stijl. Heer + dame. Monogram. Olieverf op paneel. Afmeting: H 56 x B 45 cm. In goede staat.

2x Antieke Chinese kommen
Startprijs 70 EUR

G. Driessen, Hollands wintergezicht
Resultaat: 100 EUR

G. Driessen '82. Hollands wintergezicht met figuren. In 19e eeuwse stijl. Olieverf op linnen. Afmeting: 80 x 120 cm. In goede staat.

Eiken 1-deurs kussenkast
Resultaat: 140 EUR

Onduid. gesig., Vossenjacht
Resultaat: 275 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1980. Duitse School. Vossenjacht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 70 cm. In goede staat.

A. Dugelay, Stilleven met uien, wijn, koper.
Resultaat: 1.000 EUR

3x Japanse Kutani vazen
Startprijs 50 EUR