Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

43. Januariveiling 2020

Veiling op vrijdag 10 januari 2020 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Oosterse metalen hanglamp 2483
Oosterse metalen hanglamp

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Antieke mahonie theestoof 2476
Antieke mahonie theestoof

Resultaat:

25 EUR

Tasje met zilveren beugel 573
Tasje met zilveren beugel
Startprijs 40 EUR
Empire-stijl tafellamp 2440
Empire-stijl tafellamp
Startprijs 90 EUR
Verkocht
Lot divers bronzen houders 2433
Lot divers bronzen houders

Resultaat:

40 EUR

Oude/antieke bronzen boeddha 5005
Oude/antieke bronzen boeddha
Startprijs 400 EUR
Verkocht
Gouden collier en hanger met malachiet 966
Gouden collier en hanger met malachiet

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Lot zilveren sieraden 559
Lot zilveren sieraden

Resultaat:

60 EUR

Ring en hanger met granaat 552
Ring en hanger met granaat
Startprijs 140 EUR
Verkocht
Jugendstil-stijl bronzen tafellamp 2426
Jugendstil-stijl bronzen tafellamp

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Ring met groene stenen, 9 crt 959
Ring met groene stenen, 9 crt

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
2 Zilveren miniaturen 952
2 Zilveren miniaturen

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
2 Delen antiek glaswerk met zilver 523
2 Delen antiek glaswerk met zilver

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Hollandse vitrine opzetkast 4301
Hollandse vitrine opzetkast

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Verzameling Petit Point accessoires 2390
Verzameling Petit Point accessoires

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
6 Zilveren lepels en 6 vorken 516
6 Zilveren lepels en 6 vorken

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
2x Grote tuinvazen 2383
2x Grote tuinvazen

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Tiffany-stijl lamp 2376
Tiffany-stijl lamp

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Cassette met zakhorloges 509
Cassette met zakhorloges

Resultaat:

85 EUR

Verkocht
Mahonie garenspoel, 19e eeuw 4294
Mahonie garenspoel, 19e eeuw

Resultaat:

40 EUR

Louis Philippe-stijl vitrinekast 4287
Louis Philippe-stijl vitrinekast
Startprijs 120 EUR
Gouden ring met robijn en diamant 916
Gouden ring met robijn en diamant
Startprijs 225 EUR
Verkocht
4x Antieke fotoalbums 2090
4x Antieke fotoalbums

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Gerold figuur, Papegaai 6624
Gerold figuur, Papegaai

Resultaat:

45 EUR