Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

43. Januariveiling 2020

Veiling op vrijdag 10 januari 2020 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
W. v.d. Burgh, Driemaster in zwaar weer 1370
W. v.d. Burgh, Driemaster in zwaar weer

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Choker met parels 652
Choker met parels

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Djokja zilveren langwerpige dienschaal 650
Djokja zilveren langwerpige dienschaal

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
3 Beursjes met zilver, 646
3 Beursjes met zilver,

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Zilveren kannetje 642
Zilveren kannetje

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Zilveren schaal 641
Zilveren schaal

Resultaat:

55 EUR

Verkocht
Divers zilver, servetbanden etc. 638
Divers zilver, servetbanden etc.

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Gouden trouwring 637
Gouden trouwring

Resultaat:

130 EUR

Dietz Jr., Landschap met kippen 1365
Dietz Jr., Landschap met kippen
Startprijs 150 EUR
Verkocht
2x 16e - 17e Eeuwse gravures, Coevorden 1364
2x 16e - 17e Eeuwse gravures, Coevorden

Resultaat:

80 EUR

Gravin R. Nesselrode, St. Bernardhond 1363
Gravin R. Nesselrode, St. Bernardhond
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Ongesigneerd, Belgisch stadsgezicht 1362
Ongesigneerd, Belgisch stadsgezicht

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Jan Sirks, Havengezicht met stoomboten Rotterdam 1361
Jan Sirks, Havengezicht met stoomboten Rotterdam

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Uitgebreide cassette met zilveren bestek 45
Uitgebreide cassette met zilveren bestek

Resultaat:

2.950 EUR

Collier met koraal en zilver 632
Collier met koraal en zilver
Startprijs 80 EUR
Verkocht
2 Zilveren koektrommels Bonebakker 24
2 Zilveren koektrommels Bonebakker

Resultaat:

900 EUR

Max Liebermann, Illustraties 1354
Max Liebermann, Illustraties
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Zilveren kaviaarschaal 19
Zilveren kaviaarschaal

Resultaat:

1.150 EUR

Verkocht
Gouden ring met diamant, Cartier 11
Gouden ring met diamant, Cartier

Resultaat:

320 EUR

Verkocht
2x Zilv. kandelaar + 4x servetring 615
2x Zilv. kandelaar + 4x servetring

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
van Eyck, Duitse jager 1350
van Eyck, Duitse jager

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
Gouden armband met robijn 7
Gouden armband met robijn

Resultaat:

1.100 EUR

Gouden Cartier dameshorloge, tank Amerciane 6
Gouden Cartier dameshorloge, tank Amerciane
Startprijs 8.000 EUR
Zilveren muziekdoos 2
Zilveren muziekdoos
Startprijs 2.200 EUR