L. v.d. Poll. 21e Eeuw. Strandgezicht met vissersvolk. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Drie maal 19e eeuws Japans Imari porselein. Bestaande uit: Twee dekselvaasjes, één chip deksel + één vaas. Florale decor. Afmeting: 15 - 21 cm .In redelijk/goede staat.
Louis Stutterheim. 1873 - 1943. Boeren huisje met strodak. Olieverf op paneel. Afmeting: H 17 x B 25 cm. In goede staat.
Zeven maal oud/antiek divers porselein. Bestaande uit: Eén bloempot Limoges France. Twee amfora vaasjes in Weense-stijl, circa 1900, één deksel + oor gelijmd. Eén Herend kaarskandelaar. Eén dekselvaas...
R. Davind Digby, 1936. Opvliegende fazant. Aquarel op papier. Afmeting: H 35 x B 25 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met deksel. Figuren decor + stempels. Afmeting: 6 x ø 10,5 cm. In goede staat.
James Holmyard. 1929 - 2009. Australië. Australisch landschap met boerderij. Olieverf op paneel. Afmeting: H 28 x B 35 cm. In goede staat.
Vier diverse Hummel figuren van Goebel, waarvan twee beeldjes zeer oud zijn. Bestaande uit: Zeer vroeg beeldje van drie engeltjes die muziek maken, gelijmd, nr. 37. Beeldengroep van jongen en meisje o...
Aad van den Bosch. Formation. Gouache op papier. Afmeting: H 41 x B 58 cm. In goede staat.