Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

43. Januariveiling 2020

Veiling op vrijdag 10 januari 2020 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Kristalglazen hanglamp met pegels, 1960 2379
Kristalglazen hanglamp met pegels, 1960
Startprijs 30 EUR
Verkocht
De Stijl 30-er Jaren plafondlamp 2396
De Stijl 30-er Jaren plafondlamp

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Mahonie kistje 2413
Mahonie kistje

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
19e Eeuws wandaltaar 2430
19e Eeuws wandaltaar

Resultaat:

60 EUR

Chinees vogelkooitje van bamboe 2447
Chinees vogelkooitje van bamboe
Startprijs 25 EUR
Verkocht
3x Oude/antieke dekseldozen 2464
3x Oude/antieke dekseldozen

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Kristallen kroonluchter 2481
Kristallen kroonluchter

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Antieke microscoop, 1900 2494
Antieke microscoop, 1900

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
2 Bronzen penningen: Johannes Locke + Pierre Gassendi 2907
2 Bronzen penningen: Johannes Locke + Pierre Gassendi

Resultaat:

50 EUR