Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

43. Januariveiling 2020

Veiling op vrijdag 10 januari 2020 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren roomstel 117
Zilveren roomstel
Startprijs 125 EUR
Verkocht
Zilveren koffiekan 118
Zilveren koffiekan

Resultaat:

280 EUR

Zilveren moccakan 119
Zilveren moccakan
Startprijs 120 EUR
Verkocht
Zilveren herinneringslepel 120
Zilveren herinneringslepel

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Zilveren natfruitschep 121
Zilveren natfruitschep

Resultaat:

60 EUR

Zilveren tasbeugel, 18e eeuw 122
Zilveren tasbeugel, 18e eeuw
Startprijs 200 EUR
Verkocht
2 Zilveren kandelaren 123
2 Zilveren kandelaren

Resultaat:

225 EUR

Zilveren boot 124
Zilveren boot
Startprijs 600 EUR
Verkocht
Zilveren kandelaar, 5 lichts 125
Zilveren kandelaar, 5 lichts

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Mosterdpot met zilver 135
Mosterdpot met zilver

Resultaat:

60 EUR

Antiek zilveren lodereindoosje 138
Antiek zilveren lodereindoosje
Startprijs 120 EUR
Zilveren roomstel 140
Zilveren roomstel
Startprijs 90 EUR
Verkocht
Kaasstolp met zilver 141
Kaasstolp met zilver

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Zilveren sauskom 142
Zilveren sauskom

Resultaat:

80 EUR

Zilveren broodmand 143
Zilveren broodmand
Startprijs 450 EUR
Plaquette Fidia Gallery Italy 144
Plaquette Fidia Gallery Italy
Startprijs 180 EUR
Verkocht
Zilveren plaquette Arca di Noe 145
Zilveren plaquette Arca di Noe

Resultaat:

180 EUR

Zilveren roomstel 147
Zilveren roomstel
Startprijs 95 EUR
Verkocht
19e Eeuwse Russische beker 148
19e Eeuwse Russische beker

Resultaat:

260 EUR

Verkocht
5x 18e Eeuwse zilveren lepels 162
5x 18e Eeuwse zilveren lepels

Resultaat:

270 EUR

Zilveren brandewijnkom 163
Zilveren brandewijnkom
Startprijs 250 EUR
Zilveren gedreven ronde schaal, ster & bloem 165
Zilveren gedreven ronde schaal, ster & bloem
Startprijs 250 EUR
Zilveren langwerpige dienschaal 166
Zilveren langwerpige dienschaal
Startprijs 375 EUR
Verkocht
6 Zilveren onderzetters 167
6 Zilveren onderzetters

Resultaat:

250 EUR