Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

43. Januariveiling 2020

Veiling op vrijdag 10 januari 2020 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

3x Zilver met glas 417
3x Zilver met glas
Startprijs 20 EUR
Bijzondere plated bladwijzer 773
Bijzondere plated bladwijzer
Startprijs 25 EUR
2 Zilveren houders 396
2 Zilveren houders
Startprijs 30 EUR
Zilveren bakje & asbak 820
Zilveren bakje & asbak
Startprijs 30 EUR
Bijbel, zilver 499
Bijbel, zilver
Startprijs 35 EUR
2x Zilveren zuurvorken 814
2x Zilveren zuurvorken
Startprijs 35 EUR
2x Zilveren botermessen 838
2x Zilveren botermessen
Startprijs 35 EUR
2 Zilveren Djokja klamboe hangers 200
2 Zilveren Djokja klamboe hangers
Startprijs 40 EUR
Zilveren vork/pistool greep 241
Zilveren vork/pistool greep
Startprijs 40 EUR
Zilveren plaquette juga in egitto, 374
Zilveren plaquette juga in egitto,
Startprijs 40 EUR
3 Delen zilver, 1 deel plated 390
3 Delen zilver, 1 deel plated
Startprijs 40 EUR
Zilveren asbak 445
Zilveren asbak
Startprijs 40 EUR
Karaf met zilveren montuur 473
Karaf met zilveren montuur
Startprijs 40 EUR
Zilver verguld bestek 520
Zilver verguld bestek
Startprijs 40 EUR
Tasje met zilveren beugel 573
Tasje met zilveren beugel
Startprijs 40 EUR
Lot zilver, 4x 620
Lot zilver, 4x
Startprijs 40 EUR
Zilveren vaas & schaaltje 674
Zilveren vaas & schaaltje
Startprijs 40 EUR
Pepermuntdoosje met inleg 726
Pepermuntdoosje met inleg
Startprijs 40 EUR
Lot zilver en kristal 747
Lot zilver en kristal
Startprijs 40 EUR
Zilveren botermes+vleesvork, 1946 771
Zilveren botermes+vleesvork, 1946
Startprijs 40 EUR
Set zilveren gembervorken, 1870 794
Set zilveren gembervorken, 1870
Startprijs 40 EUR
Antieke zilveren breischede+speld 817
Antieke zilveren breischede+speld
Startprijs 40 EUR
Zilveren poederdoos, 1930 892
Zilveren poederdoos, 1930
Startprijs 40 EUR
Antieke odeurflacon met zilver 591
Antieke odeurflacon met zilver
Startprijs 45 EUR