Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

43. Januariveiling 2020

Veiling op vrijdag 10 januari 2020 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

G. Braque, Profil a la palette 1222
G. Braque, Profil a la palette
Startprijs 50 EUR
Ongesigneerd, Naakte man met zeemeerminnen 1240
Ongesigneerd, Naakte man met zeemeerminnen
Startprijs 50 EUR
A. Sokolov, Blokhut met paardenkar 1243
A. Sokolov, Blokhut met paardenkar
Startprijs 50 EUR
Patrick Nagel, Dame met zonnebril 1248
Patrick Nagel, Dame met zonnebril
Startprijs 50 EUR
J. Snijders, Arabisch dorpsgezicht 1276
J. Snijders, Arabisch dorpsgezicht
Startprijs 50 EUR
Monogram N.H. Fecit, Man met hond en aapje 1282
Monogram N.H. Fecit, Man met hond en aapje
Startprijs 50 EUR
A.S.G.Steinhage, Clowns 1290
A.S.G.Steinhage, Clowns
Startprijs 50 EUR
Piet Klaase, Stal met koeien 1293
Piet Klaase, Stal met koeien
Startprijs 50 EUR
3x Japanse werken, Landschappen met vogels 1310
3x Japanse werken, Landschappen met vogels
Startprijs 50 EUR
K. Loesen? Boerenhuis met bloesemboom 1314
K. Loesen? Boerenhuis met bloesemboom
Startprijs 50 EUR
Ria Exel, Wachten op Godot 1317
Ria Exel, Wachten op Godot
Startprijs 50 EUR
J.J. Hovener, Orang Oetan 1356
J.J. Hovener, Orang Oetan
Startprijs 50 EUR
4x Oude/antieke Japanse houtsnedes 1359
4x Oude/antieke Japanse houtsnedes
Startprijs 50 EUR
Lot prenten in lijst (5x) 1394
Lot prenten in lijst (5x)
Startprijs 50 EUR
Gerrit Alberts, Geluk 1399
Gerrit Alberts, Geluk
Startprijs 50 EUR
17e - 18e Eeuwse gravure, Die Zweite Ägyptische plage 1159
17e - 18e Eeuwse gravure, Die Zweite Ägyptische plage
Startprijs 60 EUR
17e - 18e Eeuwse gravure, Die erste plage in Ägypten 1160
17e - 18e Eeuwse gravure, Die erste plage in Ägypten
Startprijs 60 EUR
Th. van Ophuysen, Treurende vrouwen 1216
Th. van Ophuysen, Treurende vrouwen
Startprijs 60 EUR
Patrick Nagel, Dame met zonnebril 1244
Patrick Nagel, Dame met zonnebril
Startprijs 60 EUR
Patrick Nagel, Dame met zonnebril 1245
Patrick Nagel, Dame met zonnebril
Startprijs 60 EUR
Chinees rolschilderij, Eenden 1261
Chinees rolschilderij, Eenden
Startprijs 60 EUR
3x Oude Chinese werken op zijde 1305
3x Oude Chinese werken op zijde
Startprijs 60 EUR
Steggerda, Landschap met ven en boot 1308
Steggerda, Landschap met ven en boot
Startprijs 60 EUR
2x Japanse zijde schilderijen 1340
2x Japanse zijde schilderijen
Startprijs 60 EUR