Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

43. Januariveiling 2020

Veiling op vrijdag 10 januari 2020 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

2x Japanse lithografieën 1297
2x Japanse lithografieën
Startprijs 20 EUR
Kondostan?, Erotische voorstelling 1423
Kondostan?, Erotische voorstelling
Startprijs 20 EUR
Monogram H.S., Boer rookt pijp 1392
Monogram H.S., Boer rookt pijp
Startprijs 30 EUR
H. Euverman, 2x Naakt compositie 1473
H. Euverman, 2x Naakt compositie
Startprijs 30 EUR
8x Adriana Barreiro, Moderne werken 1478
8x Adriana Barreiro, Moderne werken
Startprijs 30 EUR
17e - 18e Eeuwse handingekleurde gravure 1204
17e - 18e Eeuwse handingekleurde gravure
Startprijs 35 EUR
Ongesigneerd, Bosgezicht 1458
Ongesigneerd, Bosgezicht
Startprijs 35 EUR
Domotyrko Dimitry, In the Tzaritzino 1249
Domotyrko Dimitry, In the Tzaritzino
Startprijs 40 EUR
Antieke landkaart Ootmarsum 1294
Antieke landkaart Ootmarsum
Startprijs 40 EUR
18e Eeuwse Duitse landkaart 1301
18e Eeuwse Duitse landkaart
Startprijs 40 EUR
Aad v.d. Bos, aquarel met schaakstuk 1327
Aad v.d. Bos, aquarel met schaakstuk
Startprijs 40 EUR
Aad van den Bosch, Schaakvoorstelling 1328
Aad van den Bosch, Schaakvoorstelling
Startprijs 40 EUR
Aad van den Bosch, Chess Move 1329
Aad van den Bosch, Chess Move
Startprijs 40 EUR
Aad van den Bosch, Formation 1330
Aad van den Bosch, Formation
Startprijs 40 EUR
2x Oude Duitse landkaarten 1336
2x Oude Duitse landkaarten
Startprijs 40 EUR
Guillaume Corneille, Duif met zon 1408
Guillaume Corneille, Duif met zon
Startprijs 40 EUR
3x Berghold, Divers 1459
3x Berghold, Divers
Startprijs 40 EUR
Onduid.gesign., Stilleven rozen + fruit 1470
Onduid.gesign., Stilleven rozen + fruit
Startprijs 40 EUR
Peter Meurs, Twentse watermolen 1474
Peter Meurs, Twentse watermolen
Startprijs 45 EUR
Tederkanga, Straat met auto's 1096
Tederkanga, Straat met auto's
Startprijs 50 EUR
Ugung (onduidelijk), Abstracte voorstelling 1097
Ugung (onduidelijk), Abstracte voorstelling
Startprijs 50 EUR
Ugung, Hurkende Indonesische man 1098
Ugung, Hurkende Indonesische man
Startprijs 50 EUR
J. van Calker, Vaas met anemonen 1173
J. van Calker, Vaas met anemonen
Startprijs 50 EUR
Angelika, Figuren compositie 1221
Angelika, Figuren compositie
Startprijs 50 EUR
G. Braque, Profil a la palette 1222
G. Braque, Profil a la palette
Startprijs 50 EUR
Ongesigneerd, Naakte man met zeemeerminnen 1240
Ongesigneerd, Naakte man met zeemeerminnen
Startprijs 50 EUR
A. Sokolov, Blokhut met paardenkar 1243
A. Sokolov, Blokhut met paardenkar
Startprijs 50 EUR
Patrick Nagel, Dame met zonnebril 1248
Patrick Nagel, Dame met zonnebril
Startprijs 50 EUR
J. Snijders, Arabisch dorpsgezicht 1276
J. Snijders, Arabisch dorpsgezicht
Startprijs 50 EUR
Monogram N.H. Fecit, Man met hond en aapje 1282
Monogram N.H. Fecit, Man met hond en aapje
Startprijs 50 EUR
A.S.G.Steinhage, Clowns 1290
A.S.G.Steinhage, Clowns
Startprijs 50 EUR
Piet Klaase, Stal met koeien 1293
Piet Klaase, Stal met koeien
Startprijs 50 EUR
3x Japanse werken, Landschappen met vogels 1310
3x Japanse werken, Landschappen met vogels
Startprijs 50 EUR
K. Loesen? Boerenhuis met bloesemboom 1314
K. Loesen? Boerenhuis met bloesemboom
Startprijs 50 EUR
Ria Exel, Wachten op Godot 1317
Ria Exel, Wachten op Godot
Startprijs 50 EUR
J.J. Hovener, Orang Oetan 1356
J.J. Hovener, Orang Oetan
Startprijs 50 EUR
4x Oude/antieke Japanse houtsnedes 1359
4x Oude/antieke Japanse houtsnedes
Startprijs 50 EUR
Lot prenten in lijst (5x) 1394
Lot prenten in lijst (5x)
Startprijs 50 EUR
Gerrit Alberts, Geluk 1399
Gerrit Alberts, Geluk
Startprijs 50 EUR
17e - 18e Eeuwse gravure, Die Zweite Ägyptische plage 1159
17e - 18e Eeuwse gravure, Die Zweite Ägyptische plage
Startprijs 60 EUR
17e - 18e Eeuwse gravure, Die erste plage in Ägypten 1160
17e - 18e Eeuwse gravure, Die erste plage in Ägypten
Startprijs 60 EUR
Th. van Ophuysen, Treurende vrouwen 1216
Th. van Ophuysen, Treurende vrouwen
Startprijs 60 EUR
Patrick Nagel, Dame met zonnebril 1244
Patrick Nagel, Dame met zonnebril
Startprijs 60 EUR
Patrick Nagel, Dame met zonnebril 1245
Patrick Nagel, Dame met zonnebril
Startprijs 60 EUR
Chinees rolschilderij, Eenden 1261
Chinees rolschilderij, Eenden
Startprijs 60 EUR
3x Oude Chinese werken op zijde 1305
3x Oude Chinese werken op zijde
Startprijs 60 EUR
Steggerda, Landschap met ven en boot 1308
Steggerda, Landschap met ven en boot
Startprijs 60 EUR
2x Japanse zijde schilderijen 1340
2x Japanse zijde schilderijen
Startprijs 60 EUR
H. Gerritz, Abstracte figuratieve voorstelling 1344
H. Gerritz, Abstracte figuratieve voorstelling
Startprijs 60 EUR
G. Post-Greve, Vaas met bloemen 1416
G. Post-Greve, Vaas met bloemen
Startprijs 60 EUR
M. Bindoin, Stadsgezicht met kanaal 1469
M. Bindoin, Stadsgezicht met kanaal
Startprijs 70 EUR
J. Udo, Oosterse markt 1453
J. Udo, Oosterse markt
Startprijs 75 EUR
G. Jonge, Twee kinderen in de branding 1085
G. Jonge, Twee kinderen in de branding
Startprijs 80 EUR
3x Antiquarische oorkondes 1169
3x Antiquarische oorkondes
Startprijs 80 EUR
Soest, Wintergezicht met knotwilgen 1175
Soest, Wintergezicht met knotwilgen
Startprijs 80 EUR
Chinees rolschilderij, Figuur met kind 1207
Chinees rolschilderij, Figuur met kind
Startprijs 80 EUR
A. Veldhoen, Indonesische man 1220
A. Veldhoen, Indonesische man
Startprijs 80 EUR
Ongesigneerd, Joodse man drinkt thee 1242
Ongesigneerd, Joodse man drinkt thee
Startprijs 80 EUR
Ongesigneerd, Dame met roos 1289
Ongesigneerd, Dame met roos
Startprijs 80 EUR
5x C. Wibaut, 5x Schetsen 1312
5x C. Wibaut, 5x Schetsen
Startprijs 80 EUR
Eduardo Guerra, La Habana 1995 1316
Eduardo Guerra, La Habana 1995
Startprijs 80 EUR
Ongesigneerd, Portret Chinese vrouw in klederdracht 1349
Ongesigneerd, Portret Chinese vrouw in klederdracht
Startprijs 80 EUR
L. Scheen, Rotterdams havengezicht 1434
L. Scheen, Rotterdams havengezicht
Startprijs 80 EUR
Leon Danchin, Jachthond met patrijs 1070
Leon Danchin, Jachthond met patrijs
Startprijs 100 EUR
H. Vijfstuk de Groot Jr., Stilleven met antieke voorwerpen 1162
H. Vijfstuk de Groot Jr., Stilleven met antieke voorwerpen
Startprijs 100 EUR
Maja, Slapende vrouw 1176
Maja, Slapende vrouw
Startprijs 100 EUR
2x 18e Eeuwse gravures 1205
2x 18e Eeuwse gravures
Startprijs 100 EUR
Jan Cremer, Paysage 1956 1226
Jan Cremer, Paysage 1956
Startprijs 100 EUR
Jan Cremer, Tears on Kennedy's coffin 1227
Jan Cremer, Tears on Kennedy's coffin
Startprijs 100 EUR
2x Jan Cremer,2x  Provence 1228
2x Jan Cremer,2x Provence
Startprijs 100 EUR
Jan Cremer, Blauwe boom 1229
Jan Cremer, Blauwe boom
Startprijs 100 EUR
Jan Cremer, Ara 1230
Jan Cremer, Ara
Startprijs 100 EUR
Jan Cremer, Korenveld 1236
Jan Cremer, Korenveld
Startprijs 100 EUR
J.M. Bach, Dorpsgezicht met figuur 1274
J.M. Bach, Dorpsgezicht met figuur
Startprijs 100 EUR
A. Peters, Oostenrijks berglandschap 1319
A. Peters, Oostenrijks berglandschap
Startprijs 100 EUR
Sierk Schröder, Meisjes portret 1353
Sierk Schröder, Meisjes portret
Startprijs 100 EUR
Ongesigneerd, Hollands havengezicht 1375
Ongesigneerd, Hollands havengezicht
Startprijs 100 EUR
H. de Jager, Kubistische voorstelling 1390
H. de Jager, Kubistische voorstelling
Startprijs 100 EUR
M. Nefkens, Schaapsherder met hond en schapen 1429
M. Nefkens, Schaapsherder met hond en schapen
Startprijs 100 EUR
J.Maris, Zuid Europese dame 1468
J.Maris, Zuid Europese dame
Startprijs 100 EUR
2 Moderne werken 1188
2 Moderne werken
Startprijs 120 EUR
J. Chambrin, Fruits sur fond rouge 1280
J. Chambrin, Fruits sur fond rouge
Startprijs 120 EUR
James Holmyard, Australisch landschap met rivierbedding 1052
James Holmyard, Australisch landschap met rivierbedding
Startprijs 125 EUR
P.P. Schiedges, Waterpartij met lelie's 1457
P.P. Schiedges, Waterpartij met lelie's
Startprijs 125 EUR
H. Balman, Hollands strandgezicht met vissersvolk en bomschuiten 1445
H. Balman, Hollands strandgezicht met vissersvolk en bomschuiten
Startprijs 140 EUR
E. v.d. Broeck, Figuren op besneeuwde kade 1092
E. v.d. Broeck, Figuren op besneeuwde kade
Startprijs 150 EUR
Kuswandhi, The Bay 1093
Kuswandhi, The Bay
Startprijs 150 EUR
Iman Sutopo, Wanita Diru 1095
Iman Sutopo, Wanita Diru
Startprijs 150 EUR
J. Le Blanc, Vissersboten op zee 1150
J. Le Blanc, Vissersboten op zee
Startprijs 150 EUR
L. Stutterheim, Vaas met bloemen 1163
L. Stutterheim, Vaas met bloemen
Startprijs 150 EUR
G. Corneille, Figuren 1199
G. Corneille, Figuren
Startprijs 150 EUR
A. Muller, Paarden in stal 1217
A. Muller, Paarden in stal
Startprijs 150 EUR
Helen Sieger, Twee schimmende figuren 1306
Helen Sieger, Twee schimmende figuren
Startprijs 150 EUR
Max Liebermann, Illustraties 1354
Max Liebermann, Illustraties
Startprijs 150 EUR
Gravin R. Nesselrode, St. Bernardhond 1363
Gravin R. Nesselrode, St. Bernardhond
Startprijs 150 EUR
Dietz Jr., Landschap met kippen 1365
Dietz Jr., Landschap met kippen
Startprijs 150 EUR