Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

43. Januariveiling 2020

Veiling op vrijdag 10 januari 2020 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

2x Lithografieën 1383
2x Lithografieën
Startprijs 150 EUR
Rolande, Handwerkend meisje 1419
Rolande, Handwerkend meisje
Startprijs 150 EUR
H. van Leeuwen, Boeren gezin in interieur 1427
H. van Leeuwen, Boeren gezin in interieur
Startprijs 150 EUR
8x Antieke oude werken, Divers 1450
8x Antieke oude werken, Divers
Startprijs 150 EUR
A. Muller, Trekpaarden op besneeuwde havenkade 1321
A. Muller, Trekpaarden op besneeuwde havenkade
Startprijs 160 EUR
B. Buffet, Vaas met bloemen 1402
B. Buffet, Vaas met bloemen
Startprijs 160 EUR
Klaas Bernink, Twentse boerderij 1404
Klaas Bernink, Twentse boerderij
Startprijs 160 EUR
José Frappa, Italiaanse vrouw met kind 1421
José Frappa, Italiaanse vrouw met kind
Startprijs 175 EUR
Onduid. gesig., Stadsgezicht met haven 1278
Onduid. gesig., Stadsgezicht met haven
Startprijs 180 EUR
C. Vermoelen, Hollands boeren meisje met bosbessen 1401
C. Vermoelen, Hollands boeren meisje met bosbessen
Startprijs 180 EUR
L. Scheen, Rotterdams havengezicht 1451
L. Scheen, Rotterdams havengezicht
Startprijs 180 EUR
M.P. Arata, Diverse werken 1477
M.P. Arata, Diverse werken
Startprijs 180 EUR
G.P. Guinegault, Franse dame met hoedje 1372
G.P. Guinegault, Franse dame met hoedje
Startprijs 185 EUR
M.C. Lapidoth, Landschap Eterbeck bij Brussel 1076
M.C. Lapidoth, Landschap Eterbeck bij Brussel
Startprijs 200 EUR
Onduid. gesig., Herenportret 1126
Onduid. gesig., Herenportret
Startprijs 200 EUR
G. Fuentes Hildago, Verliefd paar 1259
G. Fuentes Hildago, Verliefd paar
Startprijs 200 EUR
Russische School, Oude vrouw op stoel 1342
Russische School, Oude vrouw op stoel
Startprijs 200 EUR
A. Heyboer, Dikke dames op strand 1254
A. Heyboer, Dikke dames op strand
Startprijs 220 EUR
L. v.d. Vlist, Dorpsgezicht bij avond 1389
L. v.d. Vlist, Dorpsgezicht bij avond
Startprijs 240 EUR
van Santen? Hollands havengezicht 1063
van Santen? Hollands havengezicht
Startprijs 250 EUR
Jaroslav Setelik, Havengezicht Dordrecht 1067
Jaroslav Setelik, Havengezicht Dordrecht
Startprijs 250 EUR
Prof. J.H. Jurres, Drinkende Romein met paard bij drenkplaats 1144
Prof. J.H. Jurres, Drinkende Romein met paard bij drenkplaats
Startprijs 250 EUR
J. Knikker Jr.,  Hollands poldergezicht met visser 1145
J. Knikker Jr., Hollands poldergezicht met visser
Startprijs 250 EUR
Th. Pater, Duits riviergezicht 1238
Th. Pater, Duits riviergezicht
Startprijs 250 EUR
Paul v.d. Ven, Stadsgezicht 1334
Paul v.d. Ven, Stadsgezicht
Startprijs 250 EUR
L. v.d. Waart, Melkmeisje 1237
L. v.d. Waart, Melkmeisje
Startprijs 280 EUR
B. Leemker, Haven Volendam 1257
B. Leemker, Haven Volendam
Startprijs 290 EUR
P. v.d. Braken, Knotwilgen in polderlandschap 1018
P. v.d. Braken, Knotwilgen in polderlandschap
Startprijs 300 EUR
A. Zwartjes, Huis 's-Gravenland-Zuiderend 1019
A. Zwartjes, Huis 's-Gravenland-Zuiderend
Startprijs 300 EUR
H. Castrup, Surrealistisch 1022
H. Castrup, Surrealistisch
Startprijs 300 EUR
W.J. Koppius, Landschap met figuren en eenden 1044
W.J. Koppius, Landschap met figuren en eenden
Startprijs 300 EUR
Willem Witjens, Gezicht op boerderij 1058
Willem Witjens, Gezicht op boerderij
Startprijs 300 EUR
Theodorus van Oorschot, Dorpsgezicht met figuren 1065
Theodorus van Oorschot, Dorpsgezicht met figuren
Startprijs 300 EUR
Toegeschreven aan W. Boekstal, Wintergezicht Laren 1066
Toegeschreven aan W. Boekstal, Wintergezicht Laren
Startprijs 300 EUR
P. v.d. Braken, Heidegezicht met ven 1072
P. v.d. Braken, Heidegezicht met ven
Startprijs 300 EUR
C. Noltee, Landschap met boerderij en kippen 1100
C. Noltee, Landschap met boerderij en kippen
Startprijs 300 EUR
E. Koning, Boerderij aan de waterkant 1106
E. Koning, Boerderij aan de waterkant
Startprijs 300 EUR
Chris Hammes, Watermolen met eenden langs de waterkant 1114
Chris Hammes, Watermolen met eenden langs de waterkant
Startprijs 300 EUR
A. Proost, Vissersjongens met net bij venster 1118
A. Proost, Vissersjongens met net bij venster
Startprijs 300 EUR
A.G. Gerritsen, Vaas met bloemen 1388
A.G. Gerritsen, Vaas met bloemen
Startprijs 300 EUR
J. Knikker Jr.,  Hollands havengezicht 1412
J. Knikker Jr., Hollands havengezicht
Startprijs 300 EUR
Henk Schuring, Abstracte compositie 1480
Henk Schuring, Abstracte compositie
Startprijs 300 EUR
J.H.H. Bevort, Stadsgezicht Amsterdam 1267
J.H.H. Bevort, Stadsgezicht Amsterdam
Startprijs 325 EUR
Ongesigneerd, Ooievaren op nest 1031
Ongesigneerd, Ooievaren op nest
Startprijs 350 EUR
Onduid.gesign., Hollandse ijspret 1143
Onduid.gesign., Hollandse ijspret
Startprijs 350 EUR
W. Bos, Rotterdamse haven met driemaster 1219
W. Bos, Rotterdamse haven met driemaster
Startprijs 350 EUR
J.E. Bäumer, Landschap met schaapskudde en korenschoven 1379
J.E. Bäumer, Landschap met schaapskudde en korenschoven
Startprijs 375 EUR
Jan Harm Weijns, Lossen van scheepslading 1148
Jan Harm Weijns, Lossen van scheepslading
Startprijs 380 EUR
Herman Moerkerk, Man met wandelstok 1009
Herman Moerkerk, Man met wandelstok
Startprijs 400 EUR
Anton Heyboer, Zelfportret 1028
Anton Heyboer, Zelfportret
Startprijs 400 EUR
J. v.d. Linde, Hollands zeegezicht met zeilboten 1033
J. v.d. Linde, Hollands zeegezicht met zeilboten
Startprijs 400 EUR
2x H. Bogman, Landschappen 1048
2x H. Bogman, Landschappen
Startprijs 400 EUR
Asger Jorn, Figuren compositie 1196
Asger Jorn, Figuren compositie
Startprijs 400 EUR
Asger Jorn, Stranger in village 1197
Asger Jorn, Stranger in village
Startprijs 400 EUR
D. Jansen, Jongen met geiten 1184
D. Jansen, Jongen met geiten
Startprijs 450 EUR
J.A. Hekking, Hollands riviergezicht 1013
J.A. Hekking, Hollands riviergezicht
Startprijs 500 EUR
Jan Burssens, Twee torso's 1020
Jan Burssens, Twee torso's
Startprijs 500 EUR
Jan Burssens, Torso 1021
Jan Burssens, Torso
Startprijs 500 EUR
Sermain, Aap is honden aan het luizen 1120
Sermain, Aap is honden aan het luizen
Startprijs 500 EUR
Sermain, Twee honden bij muizenval 1125
Sermain, Twee honden bij muizenval
Startprijs 500 EUR
Joop Kropff, Hollands havengezicht 1129
Joop Kropff, Hollands havengezicht
Startprijs 500 EUR
J. Zwaan, Gezicht op Zwartsluis 1025
J. Zwaan, Gezicht op Zwartsluis
Startprijs 550 EUR
Ongesigneerd, Duits landschap 1040
Ongesigneerd, Duits landschap
Startprijs 600 EUR
L. Paszek, Kade 'de Boompjes' Rotterdam met figuren 1183
L. Paszek, Kade 'de Boompjes' Rotterdam met figuren
Startprijs 600 EUR
German Grobe, Vissersboten op volle zee 1107
German Grobe, Vissersboten op volle zee
Startprijs 750 EUR
J. Jelgerhuis, Fries interieur met handwerkende vrouw 1109
J. Jelgerhuis, Fries interieur met handwerkende vrouw
Startprijs 750 EUR
W.H. Eickelberg, Riviergezicht met vissers 1001
W.H. Eickelberg, Riviergezicht met vissers
Startprijs 800 EUR
Ongesigneerd, Landschap met vos, kat en haan 1004
Ongesigneerd, Landschap met vos, kat en haan
Startprijs 900 EUR
J. Korthals, Amsterdamse gracht 1059
J. Korthals, Amsterdamse gracht
Startprijs 900 EUR
Theo Mackaay, Vier vrouwen 1015
Theo Mackaay, Vier vrouwen
Startprijs 1.250 EUR
Jacob Gillig, Stilleven met vissen 1023
Jacob Gillig, Stilleven met vissen
Startprijs 3.000 EUR
Mogelijk L. Bramer, Bijbels tafereel 1043
Mogelijk L. Bramer, Bijbels tafereel
Startprijs 4.000 EUR
Verkocht
Onduid. gesig., Stadsgezicht Parijs 1464
Onduid. gesig., Stadsgezicht Parijs

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Onduidelijk, Stadsgezicht Parijs 1373
Onduidelijk, Stadsgezicht Parijs

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
J. Hendriks, Havengezicht 1435
J. Hendriks, Havengezicht

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Th. Verstraeten, Vrouw op landweg 1471
Th. Verstraeten, Vrouw op landweg

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
R. Boord, Liggend vrouwelijk naakt 1448
R. Boord, Liggend vrouwelijk naakt

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
K. Borgbrüm, Huis in landschap 1121
K. Borgbrüm, Huis in landschap

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
S. van Veen, Paardenkar op zandpad 1122
S. van Veen, Paardenkar op zandpad

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
C. de Korte, Binnenhof met kippen 1123
C. de Korte, Binnenhof met kippen

Resultaat:

40 EUR

B. Nieuwenhuis, Watergezicht met rietkraag 1131
B. Nieuwenhuis, Watergezicht met rietkraag
Startprijs 40 EUR
17e - 18e Eeuwse Duitse gravure 1170
17e - 18e Eeuwse Duitse gravure
Startprijs 40 EUR
Verkocht
3x 18e - 19e Eeuwse Franse gravures 1302
3x 18e - 19e Eeuwse Franse gravures

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
W. Hatebeuk, Stadsgezicht 1323
W. Hatebeuk, Stadsgezicht

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Aad v.d. Bos, Schaakvoorstelling 1326
Aad v.d. Bos, Schaakvoorstelling

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
F. Roth, Winterlandschap 1341
F. Roth, Winterlandschap

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Onduid.gesign., Figuren bij waterval en vuurboom 1369
Onduid.gesign., Figuren bij waterval en vuurboom

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Ongesigneerd. Boerderij met vrouw aan waterkant 1380
Ongesigneerd. Boerderij met vrouw aan waterkant

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
D. Kruis, Hollands wintergezicht 1393
D. Kruis, Hollands wintergezicht

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
17e - 18e Eeuwse gravure, Kaart van Noord-Holland 1395
17e - 18e Eeuwse gravure, Kaart van Noord-Holland

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Jacob Cats?, Leerlooi bedrijf met drie figuren 1396
Jacob Cats?, Leerlooi bedrijf met drie figuren

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
5x J. Hemkes, Wadden/duin gezichten 1460
5x J. Hemkes, Wadden/duin gezichten

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Onduid. gesig., Kade Amsterdam bij Alkmaar steiger 1463
Onduid. gesig., Kade Amsterdam bij Alkmaar steiger

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Onduidelijk, Meisje met mand en duiven 1430
Onduidelijk, Meisje met mand en duiven

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Guillaume Corneille, Vogel met slang 1454
Guillaume Corneille, Vogel met slang

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Gijs J. Voskuyl, Vrouwtje van Stavoren 1400
Gijs J. Voskuyl, Vrouwtje van Stavoren

Resultaat:

50 EUR