Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

43. Januariveiling 2020

Veiling op vrijdag 10 januari 2020 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

M.C. Lapidoth, Landschap Eterbeck bij Brussel
Startprijs 200 EUR

Maurits Constantin Lapidoth. 1868 - 1930. Landschap dorp Eterbeck bij Brussel. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 20 x B 25 cm. In goede staat.

A.J. van Dijk, Gezicht op Veere
Resultaat: 225 EUR

A.J. van Dijk. 1921. 1894 - 1979. Zomermiddag bij Veere. Gouache op papier. Afmeting: H 30 x B 35 cm. In goede staat.

A. van de Berg, Larens interieur, moeder met kinderen
Resultaat: 200 EUR

Andries van de Berg. 1852 - 1944. Larens interieur, moeder met kinderen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.

M. Kistler, Boeket wilde bloemen
Resultaat: 200 EUR

Maria Kistler. 1928. 1884 - 1963. Duitse School. Boeket wilde bloemen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 17 cm. In goede staat.

Evert Moll, Rotterdams havengezicht met vele schepen
Resultaat: 1.500 EUR

Evert Moll. 1878 - 1955. Rotterdams havengezicht met vele schepen en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.

H.C.A. Paradies, Gedempte Maaskant Schiedam
Resultaat: 1.300 EUR

Herman Cornelis Adolf Paradies. 1883 - 1966. Gedempte Maaskant Schiedam met figuren. Aquarel op papier. Afmeting: H 48 x B 69 cm. In goede staat.

Willem Noordijk, Landschap met zandpad
Resultaat: 150 EUR

Willem Noordijk. Landschap met zandpad en boerderij. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 30 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Landschap met bloeiende cactussen
Resultaat: 120 EUR

Ongesigneerd. Art Deco. Franse School. Landschap met bloeiende cactussen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 83 x B 60 cm. In goede staat.

G. Jonge, Twee kinderen in de branding
Startprijs 80 EUR

G. Jonge. 21e Eeuw. Twee kinderen in de branding. Olieverf op linnen. Afmeting: H 25 x B 20 cm. In goede staat.

Pendant, Besneeuwde dorpsgezichten
Resultaat: 425 EUR

Pendant. Circa 1900. Besneeuwde dorpsgezichten met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 18 x 23 cm. In goede staat.

Artz, Moeder met slapend kind
Resultaat: 200 EUR

Gesigneerd Artz. 1871. Moeder met slapend kind. Olieverf op linnen. Afmeting: H 56 x B 38 cm. In goede staat.

Onduid.gesign., Landschap met vee
Resultaat: 150 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 1953. 19e Eeuw. Franse School. Barbisch? Landschap met vee. Olieverf op paneel. Afmeting: H 42 x B 50 cm. In redelijke staat.

H. A. Schaep, Hollands havengezicht 1861
Startprijs 170 EUR

Henri Adolphus Schaep. 1826 - 1870. Hollands havengezicht 1861. Tekening op papier. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.

J. Mankes, Kraai
Resultaat: 450 EUR

Jan Mankes. 1889 - 1920. Kraai. Houtsnede lithografie op papier. Afmeting: H 20 x B 26 cm. In goede staat.

J. Mankes, Kraai met vlieg
Resultaat: 450 EUR

Jan Mankes. 1889 - 1920. Kraai met vlieg. Houtsnede lithografie op papier. Afmeting: H 13,5 x B 12 cm. In goede staat.

E. v.d. Broeck, Figuren op besneeuwde kade
Startprijs 150 EUR

E. v.d. Broeck. Circa 1930. Figuren op besneeuwde kade. Olieverf op paneel. Afmeting: H 66 x B 90 cm. In goede staat.

Kuswandhi, The Bay
Startprijs 150 EUR

Kuswandhi. Indonesische School. Titel: The Bay collection of the artist. Jongen op stoel. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 56 cm. In goede staat.

Iman Sutopo, Girl
Resultaat: 170 EUR

Iman Sutopo. 1938. Indonesische School. Titel: Girl. Olieverf op papier. Afmeting: H 50 x B 50 cm. In goede staat.

Iman Sutopo, Wanita Diru
Startprijs 150 EUR

Imam Sutopo 1967. 1938 - . Indonesische School. Titel: Wanita Diru. Damesportret. Craquele. Afmeting: H 67 x B 56 cm. Olieverf op linnen. In redelijk/goede staat.

Tederkanga, Straat met auto's
Startprijs 50 EUR

Indonesische School 1987. Jakarta. Kalan Kita Bepapa Tederkanga. Straat met auto's. Oost-Indische inkt op papier. Afmeting: H 37 x B 55 cm. In goede staat.

Ugung (onduidelijk), Abstracte voorstelling
Startprijs 50 EUR

Ugung (onduidelijk). 1990. Indonesische School. Abstracte voorstelling. Oost-Indische inkt op papier. Afmeting: H 37 x B 55 cm. In goede staat.

Ugung, Hurkende Indonesische man
Startprijs 50 EUR

Ugung. 1990. Indonesische School. Hurkende Indonesische man. Houtskool op papier. Afmeting: H 56 x B 36 cm. In goede staat.

C. Noltee, Landschap met boerderij en kippen
Startprijs 300 EUR

Cor Noltee. 1903 - 1967. Landschap met boerderij en kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.

G. Corneille, Figuren compositie met duif
Resultaat: 200 EUR

Guillaume Corneille 2002. 1922 - 2010. Nr. 29/300. Figuren compositie met duif. Lithografie op papier. Afmeting: H 43 x B 51 cm. In goede staat.