Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

43. Januariveiling 2020

Veiling op vrijdag 10 januari 2020 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Oude Chinese vierkante vaas 6049
Oude Chinese vierkante vaas
Startprijs 1.500 EUR
Verkocht
Chinese vaas 6050
Chinese vaas

Resultaat:

300 EUR

Porseleinen dekselvaas 6051
Porseleinen dekselvaas
Startprijs 325 EUR
Verkocht
Antiek Wachters Bach visservies 6052
Antiek Wachters Bach visservies

Resultaat:

125 EUR

Verkocht
Antieke Wallendorf dekseldoos 6053
Antieke Wallendorf dekseldoos

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Keramieken os 6054
Keramieken os

Resultaat:

100 EUR

Grote Sitzendorf vaas 6055
Grote Sitzendorf vaas
Startprijs 120 EUR
Italiaanse Majolica sierschaal 6056
Italiaanse Majolica sierschaal
Startprijs 220 EUR
Antieke Meissen schaal 6057
Antieke Meissen schaal
Startprijs 150 EUR
19e Eeuwse Empire koffiepot 6058
19e Eeuwse Empire koffiepot
Startprijs 50 EUR
2x Villeroy & Boch sierschotels 6059
2x Villeroy & Boch sierschotels
Startprijs 80 EUR
KPM Mokka-kan met bloemmotief 6060
KPM Mokka-kan met bloemmotief
Startprijs 120 EUR
Duitse Meissen mokka-kan 6061
Duitse Meissen mokka-kan
Startprijs 80 EUR
Bing & Grøndahl servies 6062
Bing & Grøndahl servies
Startprijs 70 EUR
Verkocht
Lot Herend porselein (3x) 6063
Lot Herend porselein (3x)

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
2x Meissen porselein 6064
2x Meissen porselein

Resultaat:

50 EUR

3x Frans porselein 6065
3x Frans porselein
Startprijs 120 EUR
Nymphenburg kop en schotels (7x) 6066
Nymphenburg kop en schotels (7x)
Startprijs 180 EUR
Antieke Meissen schaal 6067
Antieke Meissen schaal
Startprijs 150 EUR
Antieke Meissen schaal 6068
Antieke Meissen schaal
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Rosenthal onderarm met hand 6069
Rosenthal onderarm met hand

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
7x Antiek Zwiebelmuster 6070
7x Antiek Zwiebelmuster

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
2x Oude/antieke Franse kaarskandelaren 6071
2x Oude/antieke Franse kaarskandelaren

Resultaat:

50 EUR

Groot antiek Duits servies, 1915 6072
Groot antiek Duits servies, 1915
Startprijs 150 EUR