Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

43. Januariveiling 2020

Veiling op vrijdag 10 januari 2020 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

2x Antieke inktpotten 2462
2x Antieke inktpotten
Startprijs 20 EUR
Verkocht
Antieke glas-in-lood lamp, 1920 2463
Antieke glas-in-lood lamp, 1920

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
3x Oude/antieke dekseldozen 2464
3x Oude/antieke dekseldozen

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
4x Oude schilderij verlichting 2465
4x Oude schilderij verlichting

Resultaat:

30 EUR

Antieke 6-arms bolkroonlamp 2466
Antieke 6-arms bolkroonlamp
Startprijs 20 EUR
Verkocht
2x Lampen porselein/messing 2467
2x Lampen porselein/messing

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
2x Messing kandelaren 2468
2x Messing kandelaren

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
3x Miniaturen 2469
3x Miniaturen

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
5x Miniatuur schilderijen 2470
5x Miniatuur schilderijen

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
6x Miniatuur schilderijen 2471
6x Miniatuur schilderijen

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
6x Wandkandelaren 2472
6x Wandkandelaren

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Lot decoratieve artikelen 2473
Lot decoratieve artikelen

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
2x Antiek, 1900 2474
2x Antiek, 1900

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
4x Oud/antiek messing 2475
4x Oud/antiek messing

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Antieke mahonie theestoof 2476
Antieke mahonie theestoof

Resultaat:

25 EUR

2x Antieke wandlampen 2477
2x Antieke wandlampen
Startprijs 35 EUR
Antiek sieradenkistje, 1900 2478
Antiek sieradenkistje, 1900
Startprijs 70 EUR
Glas-in-lood venster, 19e eeuw 2480
Glas-in-lood venster, 19e eeuw
Startprijs 70 EUR
Verkocht
Kristallen kroonluchter 2481
Kristallen kroonluchter

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Lot koperwerk (4x) 2482
Lot koperwerk (4x)

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Oosterse metalen hanglamp 2483
Oosterse metalen hanglamp

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Antieke bureauset 2484
Antieke bureauset

Resultaat:

20 EUR

Antieke Chinese bamboe penselenhouder 2485
Antieke Chinese bamboe penselenhouder
Startprijs 20 EUR
Verkocht
Blaker + potje, 18e eeuw 2486
Blaker + potje, 18e eeuw

Resultaat:

30 EUR