42. Oktoberveiling 2019

Veiling op vrijdag 4 oktober 2019 van 17:00

Staande klok, 1920 3669
Staande klok, 1920

50 EUR

Kleine Franse pendule, 19e eeuw 3670
Kleine Franse pendule, 19e eeuw

30 EUR

Staande Junghans klok, 1930 3671
Staande Junghans klok, 1930
Startprijs 80 EUR
Albast Empire klokkenstel, 19e eeuw 3672
Albast Empire klokkenstel, 19e eeuw
Startprijs 250 EUR
Albast Empire klokkenstel 3673
Albast Empire klokkenstel

250 EUR

Weense tafelklok, 18e eeuw 3674
Weense tafelklok, 18e eeuw

350 EUR

Antieke Vorderzappler, 19e eeuw 3675
Antieke Vorderzappler, 19e eeuw
Startprijs 250 EUR
19e Eeuwse vergulde Hinterzappler 3676
19e Eeuwse vergulde Hinterzappler
Startprijs 200 EUR
19e Eeuwse vergulde Vorderzappler 3677
19e Eeuwse vergulde Vorderzappler
Startprijs 200 EUR
Le Roy parelmoer Vorderzappler, 19e eeuw 3678
Le Roy parelmoer Vorderzappler, 19e eeuw

200 EUR

Parelmoer Hinterzappler, 19e eeuw 3679
Parelmoer Hinterzappler, 19e eeuw
Startprijs 175 EUR
Le Roy parelmoer Hinterzappler 3680
Le Roy parelmoer Hinterzappler
Startprijs 200 EUR
Plated Vorderzappler klok, 19e eeuw 3681
Plated Vorderzappler klok, 19e eeuw
Startprijs 200 EUR
Vergulde Vorderzappler, 19e eeuw 3682
Vergulde Vorderzappler, 19e eeuw

180 EUR

Antiek vogelkooi klokje, 1920 3683
Antiek vogelkooi klokje, 1920

80 EUR

Franse Louis Seize pendule, 1800 3684
Franse Louis Seize pendule, 1800

150 EUR

Messing tafelklok, 1880 3685
Messing tafelklok, 1880

100 EUR

Antieke Franse pendule met porselein, 1860 3686
Antieke Franse pendule met porselein, 1860
Startprijs 100 EUR
Antieke Franse bureauklok, 1880 3687
Antieke Franse bureauklok, 1880

90 EUR

Antieke Franse messing tafelklok, 1880 3688
Antieke Franse messing tafelklok, 1880
Startprijs 150 EUR
Marmeren Charles Dix pendule 3689
Marmeren Charles Dix pendule

180 EUR

Antieke Franse bureauklok, 1900 3690
Antieke Franse bureauklok, 1900

80 EUR

Franse pendule, 1860 3691
Franse pendule, 1860
Startprijs 100 EUR
Romantische Franse pendule, 1860 3692
Romantische Franse pendule, 1860
Startprijs 100 EUR