Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

42. Oktoberveiling 2019

Veiling op vrijdag 4 oktober 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Zilveren kandelaar 615
Zilveren kandelaar

Resultaat:

100 EUR

17e Eeuwse Zeeuwse kast 4237
17e Eeuwse Zeeuwse kast
Startprijs 1.000 EUR
Verkocht
4x Oud aardewerk 6500
4x Oud aardewerk

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Antieke Duitse pop 3008
Antieke Duitse pop

Resultaat:

100 EUR

Mahonie Empire tafel 4241
Mahonie Empire tafel
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Zeven maal diverse antieke Chinees porseleinen kommen 6517
Zeven maal diverse antieke Chinees porseleinen kommen

Resultaat:

60 EUR

Brede gouden ring 632
Brede gouden ring
Startprijs 200 EUR
J. Lorjé, Berglandschap met bloemenveld 1321
J. Lorjé, Berglandschap met bloemenveld
Startprijs 30 EUR
Verkocht
2x Roco H0: 63732 + 63470 3025
2x Roco H0: 63732 + 63470

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Oud Chinees beeld 6534
Oud Chinees beeld

Resultaat:

30 EUR

J. Donna Fecit, Hollands landschap met vaart 1338
J. Donna Fecit, Hollands landschap met vaart
Startprijs 350 EUR
Zilveren dienblad 649
Zilveren dienblad
Startprijs 80 EUR
Verkocht
2x Roco H0: 43539 + 43833 3042
2x Roco H0: 43539 + 43833

Resultaat:

110 EUR

2x Hollandse sierschotel 6547
2x Hollandse sierschotel
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Hollandse commode, 1760 4254
Hollandse commode, 1760

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Zilveren pepermuntdoosje, 1890 666
Zilveren pepermuntdoosje, 1890

Resultaat:

110 EUR

Gründerzeit kapstok, 1900 4271
Gründerzeit kapstok, 1900
Startprijs 90 EUR
Verkocht
P.M. Hendriks, Landschap Giethoorn 1355
P.M. Hendriks, Landschap Giethoorn

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
2x Roco H0: 62890 + 62835 3059
2x Roco H0: 62890 + 62835

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Grote oude Chinese vaas (blauw/wit) 6551
Grote oude Chinese vaas (blauw/wit)

Resultaat:

1.000 EUR

Chinese schotel 6564
Chinese schotel
Startprijs 40 EUR
Kastje met lade, 1930-1940 4288
Kastje met lade, 1930-1940
Startprijs 30 EUR
Verkocht
2x Roco H0: 43416 + 43613 3076
2x Roco H0: 43416 + 43613

Resultaat:

80 EUR

Duits servies 6581
Duits servies
Startprijs 125 EUR
Verkocht
Antiek Louis Quinze kabinet, 18e - 19e eeuw 4305
Antiek Louis Quinze kabinet, 18e - 19e eeuw

Resultaat:

500 EUR

Gouden ring met blauw spinel 683
Gouden ring met blauw spinel
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Chinees (pap)bordje, 18e - 19e eeuw 6598
Chinees (pap)bordje, 18e - 19e eeuw

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Hollandse Hindelopen hoekkast 4322
Hollandse Hindelopen hoekkast

Resultaat:

50 EUR