Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

42. Oktoberveiling 2019

Veiling op vrijdag 4 oktober 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
2x Grote Imari dekselvazen 6010
2x Grote Imari dekselvazen

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Antieke Chinese kop en schotels (5x) 6003
Antieke Chinese kop en schotels (5x)

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Prinses met hofdame op balkon. 1012
Ongesigneerd, Prinses met hofdame op balkon.

Resultaat:

400 EUR

19e Eeuws Zilveren oorijzer 68
19e Eeuws Zilveren oorijzer
Startprijs 650 EUR
Verkocht
6x Antieke Chinese kop en schotels 6002
6x Antieke Chinese kop en schotels

Resultaat:

675 EUR

50er Jaren glas-in-lood venster 5577
50er Jaren glas-in-lood venster
Startprijs 100 EUR
Zilveren kan 65
Zilveren kan
Startprijs 90 EUR
Verkocht
Onduidelijk gesigneerd, Gevecht in taveerne na kaartspel 1000
Onduidelijk gesigneerd, Gevecht in taveerne na kaartspel

Resultaat:

700 EUR

Gouden ring met diamant 967
Gouden ring met diamant
Startprijs 200 EUR
2x Houten sierkistjes 2196
2x Houten sierkistjes
Startprijs 60 EUR
Verkocht
2x Zilveren schaaltjes 272
2x Zilveren schaaltjes

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Gouden armband 54
Gouden armband

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Gouden rozetring met diamant 954
Gouden rozetring met diamant

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Zilveren spang met barnsteenhanger 949
Zilveren spang met barnsteenhanger

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Collier van bloedkoraal met gouden slot 259
Collier van bloedkoraal met gouden slot

Resultaat:

185 EUR

Verkocht
3-Delige haard voorzet 2173
3-Delige haard voorzet

Resultaat:

50 EUR

Zilveren inktstel, 1850 44
Zilveren inktstel, 1850
Startprijs 160 EUR
Zilveren oorijzer met gouden spelden 37
Zilveren oorijzer met gouden spelden
Startprijs 1.000 EUR
Groot antiek scheepsstuurwiel 2171
Groot antiek scheepsstuurwiel
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Art Nouveau haardomranding 2167
Art Nouveau haardomranding

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Doxa spoorweg horloge 938
Doxa spoorweg horloge

Resultaat:

100 EUR

Gouden ring met diamant 257
Gouden ring met diamant
Startprijs 125 EUR
Gouden ring 921
Gouden ring
Startprijs 125 EUR
Verkocht
Zilveren mergboor met been 247
Zilveren mergboor met been

Resultaat:

50 EUR

Grote bronzen vijzel, 1880 2148
Grote bronzen vijzel, 1880
Startprijs 150 EUR
Verkocht
3 Zilveren slavenbanden 910
3 Zilveren slavenbanden

Resultaat:

45 EUR

Zilveren schaal 240
Zilveren schaal
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Lot gouden oorknoppen parel 235
Lot gouden oorknoppen parel

Resultaat:

120 EUR

Wit porseleinen tafellamp 2136
Wit porseleinen tafellamp
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Opaline petroleumlamp 2135
Opaline petroleumlamp

Resultaat:

30 EUR

Gouden ring met diamant 903
Gouden ring met diamant
Startprijs 90 EUR
Strooilepel in etui 900
Strooilepel in etui
Startprijs 25 EUR
Verkocht
Zilveren dienblad 16
Zilveren dienblad

Resultaat:

450 EUR

Gouden ring met saffier en zirconia 229
Gouden ring met saffier en zirconia
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Gouden oorstekers met saffier en diamant 228
Gouden oorstekers met saffier en diamant

Resultaat:

180 EUR

Zilver ring  en double collier met granaat 890
Zilver ring en double collier met granaat
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Zilveren muziekdoos 2
Zilveren muziekdoos

Resultaat:

2.850 EUR

19e Eeuwse Russische beker 1
19e Eeuwse Russische beker
Startprijs 600 EUR
Verkocht
6 Zilveren dessertlepels 220
6 Zilveren dessertlepels

Resultaat:

60 EUR

Zilveren beugeltas 219
Zilveren beugeltas
Startprijs 130 EUR
Verkocht
Zilveren tabaksdoos 215
Zilveren tabaksdoos

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Odeurflacon met goud 214
Odeurflacon met goud

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Japanse Nagatina 2721
Japanse Nagatina

Resultaat:

45 EUR

2x Oude/antieke Oosterse messen 2714
2x Oude/antieke Oosterse messen
Startprijs 50 EUR
60er Jaren Duitse legertelefoon 2701
60er Jaren Duitse legertelefoon
Startprijs 80 EUR
Gerold figuur, Papegaai 6490
Gerold figuur, Papegaai
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Zilveren fotolijst 375
Zilveren fotolijst

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
2 Fotolijsten met zilver 275
2 Fotolijsten met zilver

Resultaat:

100 EUR