Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

42. Oktoberveiling 2019

Veiling op vrijdag 4 oktober 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Swatow sierschotel, 17e eeuw
Resultaat: 325 EUR

Grote antieke Chinees porseleinen Swatow sierschotel met hoefdier en florale decor. 17e Eeuw. Haarlijn + chips. Afmeting: 6 x 39,5 cm ø. In redelijk/goede staat.

Chinees bord , 18e eeuw
Resultaat: 20 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen bord met florale decor. Haarlijn + randschade. Afmeting: ø 21,3 cm. In redelijke staat.

2x Antieke kastkommen, 1900
Resultaat: 30 EUR

Twee antieke Societe Ceramique kastkommen Maastricht. Decor Dragon. Circa 1900. Eén haarlijn + chip. Afmeting: 11 - 15 ø. In redelijk/goede staat.

2x Familie Rose vazen
Resultaat: 80 EUR

Twee grote oude Chinees porseleinen Familie Rose vazen met figuren, florale en tekst decor. 20e Eeuw. Afmeting: 59 cm. In goede staat.

Art Deco reukverdrijver, 1930
Resultaat: 65 EUR

Antieke Art Deco porseleinen reukverdrijver. Pierrot met dame. Circa 1930. Afmeting: 18 cm. In goede staat.

Antiek Japans theeservies, 1930
Startprijs 40 EUR

Antiek Japans theeservies met bodemmerk en figuren in tuin decor. Circa 1930. Beschadigingen. Afmeting: 10 - 15 cm. In redelijke staat.

Antieke Chinese pattipan
Resultaat: 200 EUR

Antiek Chinees porseleinen gecontourneerd schaaltje (pattipan) met zotjes en bloemen decor. Afmeting: 13,2 x 17 x 3,5 cm. In goede staat.

2x Chinese boeddha's
Startprijs 60 EUR

Twee oude Chinees porseleinen lachende boeddha's. 20e Eeuw. Afmeting: 18 - 22 cm. In goede staat.

Oude Chinese snuffbottle
Startprijs 60 EUR

Oude Chinees porseleinen snuffbottle met erotische voorstelling + bodemmerk. Afmeting: 9,5 cm. In goede staat.

4x Antieke Chinese borden
Startprijs 100 EUR

Vier antieke Chinese borden. Bestaande uit: Twee maal Imari, 18e eeuw, beschadigd. Twee maal Familie Rose, 18e eeuw, beschadigd. Afmeting: ø 22 - 23 cm. In matige staat.

Chinees terracotta paard
Resultaat: 300 EUR

Oud Chinees terracotta paard met rest polychromie. Afmeting: 42 x 32 x 13 cm. In goede staat.

Chinees Yixing trekpotje
Startprijs 80 EUR

Kleine oude Chinese Yixing trekpot met bodemmerk en florale emaille decor. Afmeting: 11 x ø 6,5 cm. In goede staat.

2x Porseleinen leeuw
Startprijs 50 EUR

Twee maal porseleinen leeuw met brons-kleurige glazuur. Flessen of kaarskandelaren. Gemerkt G.P.S. 20e Eeuw. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.

4x Imari borden, 19e eeuw
Startprijs 75 EUR

Vier 19e eeuwse Imari porseleinen borden met florale decor. Eén chip. Afmeting: ø 21 - 31 cm. In goede staat.

2x Imari schotels
Startprijs 100 EUR

Twee zeer grote 19e eeuwse Imari porseleinen sierschotels met florale en geisha decor. Afmeting: ø 41 - 46 cm. In zeer goede staat.

Chinese Familie Rose kop+schotel, 19e eeuw
Resultaat: 190 EUR

19e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose chicken kop en schotel. Drie minimale chips kopje. Afmeting: 4 x ø 10 cm. Verder in goede staat.

Oude/antieke Familie Rose vaas
Resultaat: 75 EUR

Oude/antieke Chinees porseleinen Familie Rose vaas met florale, haan en tuin decor. Afmeting: H 18,5 cm. In goede staat.

Grote oude Chinese Yixing theepot
Startprijs 2.500 EUR

Grote oude Chinese Yixing theepot met Chinese karakters, bamboe decor en signatuur. Met bodemmerk. Afmeting: 8 x 19 x ø 14 cm. In goede staat.

Antiek Wilhelmina herdenkingsbord
Startprijs 30 EUR

Antiek Wilhelmina herdenkingsbord. 1898 - 1923. Afmeting: ø 23,5 cm. In goede staat.

2x Delftse borden
Startprijs 50 EUR

Twee 18e eeuwse Delftse Fayence sierschotels met chinoiserie decors. Beide beschadigd. Afmeting: 30 - ø 31 cm. In redelijke staat.

Oude Chinese pijpvaas
Resultaat: 550 EUR

Oude Chinees porseleinen pijpvaas. Met bij en tekst decor. Met signatuur. Afmeting: 13,5 cm. In goede staat.

Oude Chinese vaas
Resultaat: 700 EUR

Oude Chinees porseleinen vaas met blauw decor, onder andere; dieren, voorwerpen, floraal. Zes-tekens bodemmerk. Afmeting: 21 x ø 13 cm. In goede staat.

8x Blanc de Chine paardjes
Resultaat: 75 EUR

Acht antieke Chinees porseleinen Blanc de Chine paardjes. Eén pootje gelijmd. Afmeting: 5 - 6 cm. In goede staat.

Chinese Yixing theepot
Resultaat: 70 EUR

Antieke Chinese Yixing theepot met gegraveerde tekst en bodemmerk. Afmeting: 13,5 x 17 x 10 cm. In goede staat.

Grote 18e eeuwse Familie Rose kom
Resultaat: 305 EUR

Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose kom met figuren in landschap decor rondom. Eén haarlijn. Afmeting: 9,5 - ø 20,5 cm. In redelijk/goede staat.

Höchst figurengroep
Startprijs 80 EUR

Antieke Duitse Höchst porseleinen groep. Man mist onderbeen. Afmeting: 4,5 x 6 x 3 cm. In redelijke staat.

2x Imari vazen
Startprijs 150 EUR

Twee grote 19e eeuwse Imari porseleinen vazen met florale decor. Bij één vaas rand gelijmd. Afmeting: 33 x 16 cm ø. In redelijk/goede staat.

2x Grote Imari vazen, 19e eeuw
Startprijs 200 EUR

Twee grote 19e eeuwse geribbelde Imari porseleinen siervazen met florale/paradijsvogel decor. Afmeting: 36,5 cm. In goede staat.

Unterweissbach papegaai
Resultaat: 275 EUR

Duitse Unterweissbach porseleinen papegaai met maiskolf op piedestal. Gesigneerd AST. Hünninger. 20e Eeuw. Afmeting: 37 cm. In goede staat.

2x Franse vazen met wild decor
Startprijs 225 EUR

Twee grote kobalt blauwe porseleinen dekselvazen. Handbeschilderd met wildvoorstellingen. Gemerkt Frie Onnaing. Circa 1920. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.

Antiek theeservies + dienblad
Startprijs 100 EUR

19e Eeuws handbeschilderd porseleinen theeservies met blindmerk. Frans fabrikaat. Hollandse beschildering in mangaan. Op deksel suikerpot Utrecht 1882 C.M.V. Fec. Achttien-delig. Enkele chip mogelijk....

Glazen sculptuur
Startprijs 60 EUR

Grote gesatineerde glazen figuur. Naakte dame met druiventros. 20e Eeuw. Afmeting: 47 cm. In goede staat.

2x Glazen figuren, Maanvis + Olifant
Startprijs 40 EUR

Twee glazen figuren. Eén maal Murano maanvis + gesigneerde olifant, chip. Afmeting: 11 - 15 cm. In redelijk/goede staat.

3x Oud/antiek glaswerk
Startprijs 35 EUR

Drie maal oud/antiek glaswerk. Bestaande uit: Cactuspotje, haarlijn. Geëtste karaf. Geëtste bonbonniere. Chips. Afmeting: 7 -
36 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Franse wekkerklok, 1900
Resultaat: 100 EUR

Antieke Franse compositie metalen wekkerklok met vrouw en zijs. Circa 1900. Afmeting: 40 cm. In goede staat.

Antieke Franse pendule
Resultaat: 200 EUR

Antieke goudkleurige Franse pendule met Sevres porseleinen klokkast. Gerestaureerd. Sevres gaaf. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: H 33 cm. In redelijk/goede staat.

Grote Boheemse kristallen vaas
Resultaat: 70 EUR

Grote robijnrode Boheemse facet geslepen kristallen bolvaas. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 24 x ø 24 cm. In goede staat.

Zilveren klemband
Startprijs 50 EUR

Zilveren klemarmband, 925/000, met een bewerking met driehoeken. Breedte 14 mm. Gegraveerd Ipina 1984. 62x54mm. ca 39 gram. In goede staat

2x Swarovski panda's
Resultaat: 125 EUR

Twee Swarovski kristallen panda's in originele doos met certificaat 2008. Twee-kleurig. Afmeting: 13 x 22 x 22 cm. In goede staat.

Collier met granaat en parel
Startprijs 375 EUR

Collier met granaat en parels bevestigd aan een geelgouden 585/000 sluiting met granaat. Collier met 3 rijen met granaat en zoetwaterparels, beiden ø ca 6 mm, bevestigd met gouden bollen en mooie ein...

Antiek tinnen figuur, Naakte dame
Startprijs 125 EUR

Antiek gesigneerd Jugendstil tinnen figuur. Naakte dame. Gesigneerd A. Hugon. Circa 1915. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.

Gouden ring met saffier & zirconia
Startprijs 85 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met saffier en zirconia. Rijring met 5 zirconia's en 4 saffier in een railzetting geplaatst. breedte ring 3 mm, ø 58 ca 1,8 gram. In goede staat

Antieke Gustav Becker regulateur, 1920
Startprijs 200 EUR

Antieke mahoniehouten Gustav Becker regulateur. Circa 1920. Weekloper, halfuur-slag, bewerkte wijzerplaat, gewichten en slinger. Afmeting: 90 cm. In goede staat.

2x Antieke Schwarzwalder klokken
Startprijs 60 EUR

Twee antieke Duitse Schwarzwalder klokken. Eén maal porselein met slagwerk, haarlijn. Eén maal van hout, zonder slagwerk. Afmeting: 12 - 20 cm. In redelijk/goede staat.

19e Eeuws kistje met portretminiatuur
Startprijs 100 EUR

19e Eeuws mahoniehouten kistje met bolpootjes en miniatuur damesportret op deksel. Afmeting: 9 x 5,5 x 9 cm. In goede staat.

Antieke Foto Hall, Paris camera, 1910
Startprijs 70 EUR

Antieke mahoniehouten Foto Hall, Paris camera. Circa 1910. Afmeting: 38 x 31 x 25 cm. In goede staat.

Japanse Nagatina
Resultaat: 45 EUR

Japanse Nagatina. Hout met messing. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: L 156 cm. In goede staat.

2x Oude/antieke Oosterse messen
Startprijs 50 EUR

Twee oude/antieke Oosterse messen. Onder andere met leer bekleed. Afmeting: 32 - 46 cm. In goede staat.