Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

42. Oktoberveiling 2019

Veiling op vrijdag 4 oktober 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilver verguld collier 717
Zilver verguld collier
Startprijs 60 EUR
Antieke Franse boulle klok, 1900 3518
Antieke Franse boulle klok, 1900
Startprijs 625 EUR
Verkocht
Bronzen tuinbeeld, Zeemeermin 5030
Bronzen tuinbeeld, Zeemeermin

Resultaat:

1.200 EUR

Gouden ring agaat 730
Gouden ring agaat
Startprijs 80 EUR
2x Chinese Yixing theepotten 6415
2x Chinese Yixing theepotten
Startprijs 50 EUR
3-Delig Frans klokkenstel 3535
3-Delig Frans klokkenstel
Startprijs 230 EUR
Antieke Chinese Familie Rose theepot 6432
Antieke Chinese Familie Rose theepot
Startprijs 120 EUR
2x 12 Zilv. lepeltjes/vorkjes 747
2x 12 Zilv. lepeltjes/vorkjes
Startprijs 160 EUR
Verkocht
8x Design koeien 'Cow Parade Sunday' 5047
8x Design koeien 'Cow Parade Sunday'

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Duitse Serpekin regulateur 3552
Duitse Serpekin regulateur

Resultaat:

80 EUR

6x Oude/antieke Chinese borden 6449
6x Oude/antieke Chinese borden
Startprijs 250 EUR
Zilveren lepels en prikkers 764
Zilveren lepels en prikkers
Startprijs 40 EUR
Verkocht
2x Chinees porselein 6466
2x Chinees porselein

Resultaat:

60 EUR

Gouden ring met diamant, bicolour 781
Gouden ring met diamant, bicolour
Startprijs 225 EUR
Friese staartklok 3569
Friese staartklok
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Moderne bronzen figuur, Dikke vrouw 5064
Moderne bronzen figuur, Dikke vrouw

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Eiken regulateur 3586
Eiken regulateur

Resultaat:

40 EUR

3x Antieke Japanse kopjes 6483
3x Antieke Japanse kopjes
Startprijs 50 EUR
Zilveren lepel & potjes in houder 798
Zilveren lepel & potjes in houder
Startprijs 20 EUR
Zilveren armband met schilden 815
Zilveren armband met schilden
Startprijs 50 EUR
Franse vergulde pendule, 19e eeuw 3603
Franse vergulde pendule, 19e eeuw
Startprijs 240 EUR
Verkocht
Oud bronzen figuur 5081
Oud bronzen figuur

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Bronzen sculptuur, Woman's head Modigliani 5094
Bronzen sculptuur, Woman's head Modigliani

Resultaat:

200 EUR

Bronzen meisjesbuste 5098
Bronzen meisjesbuste
Startprijs 190 EUR
Gouden ring met citrien, Art Deco 832
Gouden ring met citrien, Art Deco
Startprijs 140 EUR
Franse Brevete  bureauklok 3620
Franse Brevete bureauklok
Startprijs 80 EUR
Wandelstok met zilver 849
Wandelstok met zilver
Startprijs 75 EUR
Indonesisch gestoken beeld, Balinese vrouw 5111
Indonesisch gestoken beeld, Balinese vrouw
Startprijs 70 EUR