Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

42. Oktoberveiling 2019

Veiling op vrijdag 4 oktober 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Frans Art Deco pendulestel, 1930 3698
Frans Art Deco pendulestel, 1930
Startprijs 320 EUR
Franse pendule, 1860 3691
Franse pendule, 1860
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Franse Louis Seize pendule, 1800 3684
Franse Louis Seize pendule, 1800

Resultaat:

150 EUR

3x Oud porselein 6660
3x Oud porselein
Startprijs 25 EUR
Grote antieke Quan Yin 6653
Grote antieke Quan Yin
Startprijs 500 EUR
Lot Meissen porselein (4x) 6646
Lot Meissen porselein (4x)
Startprijs 50 EUR
4x Oude Chinese bordjes 6610
4x Oude Chinese bordjes
Startprijs 70 EUR
Verkocht
Antieke Franse wekkerklok, 1900 3605
Antieke Franse wekkerklok, 1900

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Antieke Franse pendule 3598
Antieke Franse pendule

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Oude Chinese kom 6603
Oude Chinese kom

Resultaat:

20 EUR

Antieke Gustav Becker regulateur, 1920 3591
Antieke Gustav Becker regulateur, 1920
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Delfts kaststel, 18e eeuw 6596
Delfts kaststel, 18e eeuw

Resultaat:

40 EUR

2x Antieke Schwarzwalder klokken 3584
2x Antieke Schwarzwalder klokken
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Friese staartklok 3555
Friese staartklok

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Reiswekker met datum 3548
Reiswekker met datum

Resultaat:

180 EUR

Franse kolomklok met boulle, 1860 3541
Franse kolomklok met boulle, 1860
Startprijs 200 EUR
Antieke Chinese Familie Rose lamp 6560
Antieke Chinese Familie Rose lamp
Startprijs 700 EUR
Verkocht
Oud Chinees vaasje 6553
Oud Chinees vaasje

Resultaat:

250 EUR

2x Franse flacons, 19e eeuw 6546
2x Franse flacons, 19e eeuw
Startprijs 150 EUR
18e Eeuwse Zaanse klok 3505
18e Eeuwse Zaanse klok
Startprijs 3.000 EUR
Verkocht
2x Roco H0: 04160 B + 4154 3113
2x Roco H0: 04160 B + 4154

Resultaat:

55 EUR

Verkocht
Japanse Nagatina 2721
Japanse Nagatina

Resultaat:

45 EUR

2x Oude/antieke Oosterse messen 2714
2x Oude/antieke Oosterse messen
Startprijs 50 EUR
Antiek bronzen/gietijzeren kanon 2707
Antiek bronzen/gietijzeren kanon
Startprijs 250 EUR