Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

42. Oktoberveiling 2019

Veiling op vrijdag 4 oktober 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

J. Lorjé, Berglandschap met bloemenveld 1321
J. Lorjé, Berglandschap met bloemenveld
Startprijs 30 EUR
Verkocht
Zeven maal diverse antieke Chinees porseleinen kommen 6517
Zeven maal diverse antieke Chinees porseleinen kommen

Resultaat:

60 EUR

J. Donna Fecit, Hollands landschap met vaart 1338
J. Donna Fecit, Hollands landschap met vaart
Startprijs 350 EUR
Verkocht
Oud Chinees beeld 6534
Oud Chinees beeld

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
P.M. Hendriks, Landschap Giethoorn 1355
P.M. Hendriks, Landschap Giethoorn

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Erhardt, Paardenhoofd 1372
Erhardt, Paardenhoofd

Resultaat:

225 EUR

2x Hollandse sierschotel 6547
2x Hollandse sierschotel
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Grote oude Chinese vaas (blauw/wit) 6551
Grote oude Chinese vaas (blauw/wit)

Resultaat:

1.000 EUR

Chinese schotel 6564
Chinese schotel
Startprijs 40 EUR
Verkocht
G. Stegeman, Bosgezicht met landhuis 1389
G. Stegeman, Bosgezicht met landhuis

Resultaat:

90 EUR

2x Oude/antieke Perzische aquarellen 1406
2x Oude/antieke Perzische aquarellen
Startprijs 30 EUR
Duits servies 6581
Duits servies
Startprijs 125 EUR
Verkocht
Stadsplattegrond Almelo 1423
Stadsplattegrond Almelo

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Chinees (pap)bordje, 18e - 19e eeuw 6598
Chinees (pap)bordje, 18e - 19e eeuw

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Korver, Bengaalse tijger 1436
Korver, Bengaalse tijger

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
L. Lambert, Vele spelende figuren op strand 1440
L. Lambert, Vele spelende figuren op strand

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
2x Chinese kommen + consoles 6615
2x Chinese kommen + consoles

Resultaat:

40 EUR

J.H. Doeleman, Figuren op landweg 1453
J.H. Doeleman, Figuren op landweg
Startprijs 30 EUR
Antieke Nympfenburg beeldengroep 6632
Antieke Nympfenburg beeldengroep
Startprijs 250 EUR
Verkocht
2x Gravures, Middelburg+Zierikzee 1470
2x Gravures, Middelburg+Zierikzee

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Lot antiek Chinees porselein 6649
Lot antiek Chinees porselein

Resultaat:

245 EUR

Grote 3-delige kristalglazen kratervaas 2011
Grote 3-delige kristalglazen kratervaas
Startprijs 200 EUR
Zeldzaam damasten servet, 1955 2028
Zeldzaam damasten servet, 1955
Startprijs 150 EUR
Verkocht
2x Vergulde kandelaren, 19e eeuw 2045
2x Vergulde kandelaren, 19e eeuw

Resultaat:

425 EUR