Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

42. Oktoberveiling 2019

Veiling op vrijdag 4 oktober 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Lot Chinees porselein (3x) 6514
Lot Chinees porselein (3x)

Resultaat:

245 EUR

Chinese vaas 6513
Chinese vaas
Startprijs 120 EUR
2x Chinese trekpotten 6512
2x Chinese trekpotten
Startprijs 150 EUR
Jade vaas 6511
Jade vaas
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Swatow sierschotel, 17e eeuw 6510
Swatow sierschotel, 17e eeuw

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
3x Porseleinen figuren 6509
3x Porseleinen figuren

Resultaat:

70 EUR

2x Porselein, 20e eeuw 6508
2x Porselein, 20e eeuw
Startprijs 60 EUR
Verkocht
2x Porseleinen wandconsoles 6507
2x Porseleinen wandconsoles

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Herend theeservies 6506
Herend theeservies

Resultaat:

85 EUR

Verkocht
Oude Chinese celadon dekselpot 6505
Oude Chinese celadon dekselpot

Resultaat:

375 EUR

Chinees Familie Rose bord 6504
Chinees Familie Rose bord
Startprijs 70 EUR
Verkocht
Chinees bord , 18e eeuw 6503
Chinees bord , 18e eeuw

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Antieke Zwiebelmuster dekselschaal 6502
Antieke Zwiebelmuster dekselschaal

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
6x Antieke Jugendstil dekselpotten, 1915 6501
6x Antieke Jugendstil dekselpotten, 1915

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
4x Oud aardewerk 6500
4x Oud aardewerk

Resultaat:

35 EUR

2x Antiek steengoed 6499
2x Antiek steengoed
Startprijs 50 EUR
3x Porselein, divers 6498
3x Porselein, divers
Startprijs 30 EUR
3-Delig Imari kaststel 6497
3-Delig Imari kaststel
Startprijs 40 EUR
Verkocht
2x Antieke kastkommen, 1900 6496
2x Antieke kastkommen, 1900

Resultaat:

30 EUR

3x Antieke Japanse borden 6495
3x Antieke Japanse borden
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Antieke Perzische vaas 6494
Antieke Perzische vaas

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
4x Antiek Chinees porselein 6493
4x Antiek Chinees porselein

Resultaat:

80 EUR

6x Oude porseleinen kaarskandelaren 6492
6x Oude porseleinen kaarskandelaren
Startprijs 50 EUR
Antiek Japans tête à tête theeservies, 1920 6491
Antiek Japans tête à tête theeservies, 1920
Startprijs 50 EUR