Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

42. Oktoberveiling 2019

Veiling op vrijdag 4 oktober 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Bronzen presse papier, 1925 5048
Bronzen presse papier, 1925
Startprijs 120 EUR
Verkocht
Beeld, Arc de Triompfe 5049
Beeld, Arc de Triompfe

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Antieke bronzen boeddha 5050
Antieke bronzen boeddha

Resultaat:

90 EUR

Antiek beeld, Napoleon 5051
Antiek beeld, Napoleon
Startprijs 150 EUR
Bronzen figuur, Discuswerper 5052
Bronzen figuur, Discuswerper
Startprijs 100 EUR
Chinese draken schildpad 5053
Chinese draken schildpad
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Uil met glazen ogen 5054
Uil met glazen ogen

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Antiek houtgestoken hoofd van Heilige 5055
Antiek houtgestoken hoofd van Heilige

Resultaat:

70 EUR

Bronzen figuur, Twee dansende figuren 5056
Bronzen figuur, Twee dansende figuren
Startprijs 200 EUR
Bewerkte bronzen schedel 5057
Bewerkte bronzen schedel
Startprijs 130 EUR
2x Antieke figuren, Paard + edelhert 5058
2x Antieke figuren, Paard + edelhert
Startprijs 50 EUR
Bronzen figuur, Paard naar Dégas 5059
Bronzen figuur, Paard naar Dégas
Startprijs 120 EUR
Verkocht
Oud/antiek bronzen figuur, Danseres 5060
Oud/antiek bronzen figuur, Danseres

Resultaat:

60 EUR

2x Oude/antieke Afrikaanse beelden 5061
2x Oude/antieke Afrikaanse beelden
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Bronzen figuur, Biddend meisje op kussen 5062
Bronzen figuur, Biddend meisje op kussen

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
9x Metalen/messing deco windhonden 5063
9x Metalen/messing deco windhonden

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Moderne bronzen figuur, Dikke vrouw 5064
Moderne bronzen figuur, Dikke vrouw

Resultaat:

90 EUR

Oude Chinese bronzen boeddha 5065
Oude Chinese bronzen boeddha
Startprijs 60 EUR
Oude Chinese lachende boeddha 5066
Oude Chinese lachende boeddha
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Chinese Foo-hond 5067
Chinese Foo-hond

Resultaat:

90 EUR

Antieke Chinene bronzen godheid 5068
Antieke Chinene bronzen godheid
Startprijs 100 EUR
2x Oude Indonesische figuren 5069
2x Oude Indonesische figuren
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Bronzen vrouw (tuinbeeld) 5070
Bronzen vrouw (tuinbeeld)

Resultaat:

300 EUR

Antiek bronzen figuur, Herdersjongen met stok 5071
Antiek bronzen figuur, Herdersjongen met stok
Startprijs 280 EUR