Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

42. Oktoberveiling 2019

Veiling op vrijdag 4 oktober 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Bronzen presse papier, 1925
Startprijs 120 EUR

Art Deco bronzen presse papier. Circa 1925. Ontwerp Johannes Bosma. 1879 - 1960. Uiltje knappen. Afmeting: 13 cm. In goede staat.

Beeld, Arc de Triompfe
Resultaat: 400 EUR

Groot 19e eeuws bronzen beeld. Arc de Triompfe. Afmeting: 30 x 36 x 25 cm. In goede staat.

Antieke bronzen boeddha
Resultaat: 90 EUR

Antieke bronzen boeddha op lotusbloem. Afmeting: H 15 cm. In goede staat.

Antiek beeld, Napoleon
Startprijs 150 EUR

Antiek beeld. Napoleon Bonaparte. Circa 1900. Compositie metaal met marmer. Afmeting: 12 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Discuswerper
Startprijs 100 EUR

Duitse bronzen discuswerper op marmeren basement. Circa 1930 - 1940. Tekst: Rom Discuswerfer Myron. Afmeting: 22 cm. In goede staat.

Chinese draken schildpad
Startprijs 40 EUR

Oude Chinese messing drakenschildpad zittend op muntgeld. Afmeting: 10 x 18 x 13 cm. In goede staat.

Uil met glazen ogen
Resultaat: 160 EUR

19e Eeuwse compositie metalen uil met glazen ogen. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.

Antiek houtgestoken hoofd van Heilige
Resultaat: 70 EUR

18e Eeuws houtgestoken hoofd van een Heilige. Op standaard. Barok. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Twee dansende figuren
Startprijs 200 EUR

Bronzen figuur. Twee dansers. Gemerkt A.A. 2002. Afmeting: 37 x 32 x 10 cm. In goede staat.

Bewerkte bronzen schedel
Startprijs 130 EUR

Bewerkte bronzen schedel op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 36 cm. In goede staat.

2x Antieke figuren, Paard + edelhert
Startprijs 50 EUR

Twee antieke metalen figuren. Paard en edelhert. Compositie metaal. Afmeting: 11 - 18 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Paard naar Dégas
Startprijs 120 EUR

Bronzen paard op zwart marmeren basement. Naar Degas. 21e Eeuw. Afmeting: 25 x 29 x 10 cm. In goede staat.

Oud/antiek bronzen figuur, Danseres
Resultaat: 60 EUR

Oud/antiek bronzen Oosters figuur. Danseres. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.

2x Oude/antieke Afrikaanse beelden
Startprijs 50 EUR

Twee oude/antieke houtgesneden Afrikaanse voorouders beelden. Afmeting: H 24 - 28 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Biddend meisje op kussen
Resultaat: 50 EUR

19e Eeuws verguld bronzen figuur. Biddend meisje op kussen. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.

9x Metalen/messing deco windhonden
Resultaat: 50 EUR

Negen maal metalen/messing deco-windhonden. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 13 - 31 cm. In goede staat.

Moderne bronzen figuur, Dikke vrouw
Resultaat: 90 EUR

Moderne bronzen figuur op zwart marmeren sokkel. Dikke vrouw. 21e Eeuw. Gesigneerd Milo. Afmeting: 33 cm. In goede staat.

Oude Chinese bronzen boeddha
Startprijs 60 EUR

Oude Chinese bronzen lachende boeddha + bodemmerk. Afmeting: 23 cm. In goede staat.

Oude Chinese lachende boeddha
Startprijs 60 EUR

Oude Chinese lachende boeddha. 21e Eeuw. Afmeting: 21 cm. In goede staat.

Chinese Foo-hond
Resultaat: 90 EUR

Oude Chinese bronzen Foo-hond. Verguld, plated. 20e Eeuw. Afmeting: 7,5 x 6 x 10 cm. In goede staat.

Antieke Chinene bronzen godheid
Startprijs 100 EUR

Antieke Chinese bronzen godheid met verso vijf medaillon gravures en symbolen. 19e Eeuw. Afmeting: 23,3 cm. In goede staat.

2x Oude Indonesische figuren
Startprijs 40 EUR

Twee oude Indonesische houtgestoken figuren. 20e Eeuw. Eén maal buste van Indonesische man. Eén maal Indonesische danseres op draak. Afmeting: 25 - 29 cm. In goede staat.

Bronzen vrouw (tuinbeeld)
Resultaat: 300 EUR

Bronzen tuinbeeld. Halfnaakte vrouw met kruik als waterloop. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 80 x 45 x 55 cm. In goede staat.

Antiek bronzen figuur, Herdersjongen met stok
Startprijs 280 EUR

Antiek bronzen figuur. Herdersjongen met stok. Circa 1920. Oskar Gladenbeck. 1850 - 1921. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.