Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

42. Oktoberveiling 2019

Veiling op vrijdag 4 oktober 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Groot bronzen figuur 5024
Groot bronzen figuur
Startprijs 750 EUR
Verkocht
2x Grote koperen windhonden 5025
2x Grote koperen windhonden

Resultaat:

475 EUR

Verkocht
3x Vergulde figuren van pendules 5026
3x Vergulde figuren van pendules

Resultaat:

80 EUR

Oude Bronzen boeddha 5027
Oude Bronzen boeddha
Startprijs 50 EUR
Bronzen beeld, Quan Yin 5028
Bronzen beeld, Quan Yin
Startprijs 125 EUR
2x Oude/antieke beelden 5029
2x Oude/antieke beelden
Startprijs 70 EUR
Verkocht
Bronzen tuinbeeld, Zeemeermin 5030
Bronzen tuinbeeld, Zeemeermin

Resultaat:

1.200 EUR

Marmeren buste, J. Aurili 5031
Marmeren buste, J. Aurili
Startprijs 150 EUR
2x Antieke marmeren dames bustes 5032
2x Antieke marmeren dames bustes
Startprijs 200 EUR
Antieke marmeren dames buste 5033
Antieke marmeren dames buste
Startprijs 100 EUR
Antieke marmeren buste 5034
Antieke marmeren buste
Startprijs 200 EUR
Verkocht
2x Antieke marmeren dames bustes 5035
2x Antieke marmeren dames bustes

Resultaat:

160 EUR

2x Beelden (naar Rodin) 5036
2x Beelden (naar Rodin)
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Marmeren buste 5037
Marmeren buste

Resultaat:

135 EUR

Verkocht
Bronzen sculptuur, Zelfportret 5038
Bronzen sculptuur, Zelfportret

Resultaat:

275 EUR

Chinees figuur van brons 5039
Chinees figuur van brons
Startprijs 190 EUR
Verkocht
Buste van officier 5040
Buste van officier

Resultaat:

160 EUR

Bronzen beeld, David 5041
Bronzen beeld, David
Startprijs 80 EUR
Bronzen figuur, Boerenvrouw 5042
Bronzen figuur, Boerenvrouw
Startprijs 175 EUR
Verkocht
Plantenhanger, 19e eeuw 5043
Plantenhanger, 19e eeuw

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Cornel Snels, Naakte vrouw 5044
Cornel Snels, Naakte vrouw

Resultaat:

180 EUR

Cornel Snels, Naakte vrouw in meditatie houding 5045
Cornel Snels, Naakte vrouw in meditatie houding
Startprijs 100 EUR
Bronzen sculptuur, Naakte vrouw en man 5046
Bronzen sculptuur, Naakte vrouw en man
Startprijs 300 EUR
Verkocht
8x Design koeien 'Cow Parade Sunday' 5047
8x Design koeien 'Cow Parade Sunday'

Resultaat:

160 EUR