Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

42. Oktoberveiling 2019

Veiling op vrijdag 4 oktober 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
4-Delige tuinset 4336
4-Delige tuinset

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Oude bijzettafel met tegels 4337
Oude bijzettafel met tegels

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Antieke mahonie vitrine, 1880 4338
Antieke mahonie vitrine, 1880

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Antiek Drents kabinet, 1780 - 1800 4340
Antiek Drents kabinet, 1780 - 1800

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
3x Moderne glazen verzamelvitrines 4341
3x Moderne glazen verzamelvitrines

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Oosterse rooktafel 4342
Oosterse rooktafel

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Oude Engelse breakfront boekenkast 4343
Oude Engelse breakfront boekenkast

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Wortelnoten porseleinkast 4344
Wortelnoten porseleinkast

Resultaat:

330 EUR

Verkocht
Antieke Indonesische naaitafel, 1930 4345
Antieke Indonesische naaitafel, 1930

Resultaat:

60 EUR

Schrijftafel met wangen, 1870 4346
Schrijftafel met wangen, 1870
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Antieke Engelse bijzettafel met marmeren blad 4347
Antieke Engelse bijzettafel met marmeren blad

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
18e Eeuwse armleunstoel 4348
18e Eeuwse armleunstoel

Resultaat:

150 EUR