Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Porsleinen lampenvoet, 1960 6546
Porsleinen lampenvoet, 1960
Startprijs 60 EUR
Porseleinen kandelaar 6547
Porseleinen kandelaar
Startprijs 50 EUR
Majolica briefverzwaarder, 1900 6548
Majolica briefverzwaarder, 1900
Startprijs 70 EUR
Verkocht
2x Chinese Imari borden, 18e eeuw 6549
2x Chinese Imari borden, 18e eeuw

Resultaat:

60 EUR

Duitse Art Deco schaal 6550
Duitse Art Deco schaal
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Chinese zoutnap, 18e - 19e eeuw 6551
Chinese zoutnap, 18e - 19e eeuw

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
2x Chinese bekers, 18e  - 19e eeuw 6552
2x Chinese bekers, 18e - 19e eeuw

Resultaat:

60 EUR

2x Chinese dekselpotjes, 19e eeuw 6553
2x Chinese dekselpotjes, 19e eeuw
Startprijs 80 EUR
4x Japanse/Chinese dekselkopjes, 1900 6554
4x Japanse/Chinese dekselkopjes, 1900
Startprijs 80 EUR
2x Antieke Familie Rose trekpotjes, 1900 6555
2x Antieke Familie Rose trekpotjes, 1900
Startprijs 150 EUR
Lot antiek Japans eierschaal porselein, 1900 6556
Lot antiek Japans eierschaal porselein, 1900
Startprijs 60 EUR
Verkocht
2x Chinese borden, 18e eeuw 6557
2x Chinese borden, 18e eeuw

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Lot divers Chinees (6x) 6558
Lot divers Chinees (6x)

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Chinese bloempotschaal, 20e eeuw 6559
Chinese bloempotschaal, 20e eeuw

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Han Boerrigter schotel 6560
Han Boerrigter schotel

Resultaat:

135 EUR

Verkocht
Antieke Chinese lampenvoet 6561
Antieke Chinese lampenvoet

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
2x Chinese olielampen? 6562
2x Chinese olielampen?

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
2x Chinese vaasjes 6563
2x Chinese vaasjes

Resultaat:

30 EUR

6x Engelse borden, 19e eeuw 6564
6x Engelse borden, 19e eeuw
Startprijs 30 EUR
2x Oude porseleinen figuren 6565
2x Oude porseleinen figuren
Startprijs 50 EUR
2x  Antiek Japans porselein 6566
2x Antiek Japans porselein
Startprijs 40 EUR
Verkocht
2x Antieke Japanse borden, 1880 6567
2x Antieke Japanse borden, 1880

Resultaat:

40 EUR

2x Japanse Imari schaaltjes, 19e eeuw 6568
2x Japanse Imari schaaltjes, 19e eeuw
Startprijs 40 EUR
Verkocht
2x Chinese capucijner schotels 6569
2x Chinese capucijner schotels

Resultaat:

60 EUR

3x Chinese Familie Rose borden, 18e  eeuw 6570
3x Chinese Familie Rose borden, 18e eeuw
Startprijs 75 EUR
4x 18e Eeuwse Chinees porselein 6571
4x 18e Eeuwse Chinees porselein
Startprijs 60 EUR
Jugendstil-stijl tegeltableau 6572
Jugendstil-stijl tegeltableau
Startprijs 60 EUR
Groot antiek Stadt Meissen schaal, 1930 6573
Groot antiek Stadt Meissen schaal, 1930
Startprijs 40 EUR
11x Gebakschotels 6574
11x Gebakschotels
Startprijs 30 EUR
Verkocht
2x Keuls steengoed 6575
2x Keuls steengoed

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
6x Antiek Duits porselein, 1800 6576
6x Antiek Duits porselein, 1800

Resultaat:

80 EUR

6x Dresden mokka kop/schotel 6577
6x Dresden mokka kop/schotel
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Oude Chinese Yixing trekpot 6578
Oude Chinese Yixing trekpot

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Antieke Jugendstil vaas, 1915 6579
Antieke Jugendstil vaas, 1915

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
2x Antieke Japanse Imari pijpvazen, 19e eeuw 6580
2x Antieke Japanse Imari pijpvazen, 19e eeuw

Resultaat:

50 EUR

2x Porseleinen ballerina's 6581
2x Porseleinen ballerina's
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Baardmankruik, 18e eeuw 6582
Baardmankruik, 18e eeuw

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Achtkantig Imari sierbord, 19e eeuw 6583
Achtkantig Imari sierbord, 19e eeuw

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
4x Antiek Imari porselein, 19e eeuw 6584
4x Antiek Imari porselein, 19e eeuw

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Lot Gouda plateel (5x) 6585
Lot Gouda plateel (5x)

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Villeroy en Boch servies 6586
Villeroy en Boch servies

Resultaat:

105 EUR

Verkocht
6x Wedgwood porselein 6587
6x Wedgwood porselein

Resultaat:

80 EUR

Lot Chinees Kantonees porselein 6588
Lot Chinees Kantonees porselein
Startprijs 50 EUR
Verkocht
5x Oude Chinese kommen, 1900 6589
5x Oude Chinese kommen, 1900

Resultaat:

45 EUR

6 Diverse beeldjes edelsteen 6590
6 Diverse beeldjes edelsteen
Startprijs 50 EUR
Lot divers goudsteen 6591
Lot divers goudsteen
Startprijs 30 EUR
Verkocht
2x Oude/antieke Kantonese vazen 6592
2x Oude/antieke Kantonese vazen

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
2x Antieke Satsuma pijpvazen 6593
2x Antieke Satsuma pijpvazen

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
2x Antieke Delftse schotels, 18e - 19e eeuw 6594
2x Antieke Delftse schotels, 18e - 19e eeuw

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
2x Porseleinen Pin Up lampjes 6595
2x Porseleinen Pin Up lampjes

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Oude Japanse of Chinese vaas 6596
Oude Japanse of Chinese vaas

Resultaat:

120 EUR

2x Duits porselein, 20e eeuw 6597
2x Duits porselein, 20e eeuw
Startprijs 20 EUR
Theepot in tekkelvorm, 1920 6598
Theepot in tekkelvorm, 1920
Startprijs 90 EUR
Verkocht
2x Oude/antieke dekseldozen 6599
2x Oude/antieke dekseldozen

Resultaat:

50 EUR

3x Porseleinen beeldjes 6600
3x Porseleinen beeldjes
Startprijs 80 EUR
Lot Chinees porselein (7x) 6601
Lot Chinees porselein (7x)
Startprijs 60 EUR
Antieke Chinese Yixing theepot 6602
Antieke Chinese Yixing theepot
Startprijs 100 EUR
Verkocht
2x Familie Rose borden, 19e eeuw 6603
2x Familie Rose borden, 19e eeuw

Resultaat:

170 EUR

Imari sierschotel, 19e eeuw 6604
Imari sierschotel, 19e eeuw
Startprijs 40 EUR
Thüringen porselein 6605
Thüringen porselein
Startprijs 100 EUR
Oud Japans Satsuma servies, 1930 6606
Oud Japans Satsuma servies, 1930
Startprijs 150 EUR
Verkocht
K.P.M. dubbele zoutnap, 19e eeuw 6607
K.P.M. dubbele zoutnap, 19e eeuw

Resultaat:

90 EUR

Franse plaquette, 19e eeuw 6608
Franse plaquette, 19e eeuw
Startprijs 70 EUR
Verkocht
Glans platelen klokkenstel, 1915 6609
Glans platelen klokkenstel, 1915

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Oud/antiek Japans Satsuma servies 6610
Oud/antiek Japans Satsuma servies

Resultaat:

35 EUR

2x Meissen dekseldoosjes 6611
2x Meissen dekseldoosjes
Startprijs 300 EUR
Meissen vaas 6612
Meissen vaas
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Grote Japanse Imari vaas 6613
Grote Japanse Imari vaas

Resultaat:

750 EUR

Porseleinen plaquette 6614
Porseleinen plaquette
Startprijs 200 EUR
Antieke sierschotel Wille & Co. , 1900 6615
Antieke sierschotel Wille & Co. , 1900
Startprijs 40 EUR
Grote oude wierookpot 6616
Grote oude wierookpot
Startprijs 100 EUR
Verkocht
3x Imari borden, 19e eeuw 6617
3x Imari borden, 19e eeuw

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
2x Grote Imari vazen, 19e eeuw 6618
2x Grote Imari vazen, 19e eeuw

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
3 Delen Japans Imari, 19e eeuw 6619
3 Delen Japans Imari, 19e eeuw

Resultaat:

50 EUR

3x Oude Chinese Yixing theepot 6620
3x Oude Chinese Yixing theepot
Startprijs 120 EUR
Verkocht
Terracotta vaas 6621
Terracotta vaas

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
2x Duitse koffiekannen, 18e eeuw 6622
2x Duitse koffiekannen, 18e eeuw

Resultaat:

150 EUR

3x Empire vazen, 19e eeuw 6623
3x Empire vazen, 19e eeuw
Startprijs 200 EUR
3x Chinees porselein, 19e eeuw 6624
3x Chinees porselein, 19e eeuw
Startprijs 150 EUR
3x Fayence papborden, 18e eeuw 6625
3x Fayence papborden, 18e eeuw
Startprijs 150 EUR
5x Delftse borden , 18e eeuw 6626
5x Delftse borden , 18e eeuw
Startprijs 250 EUR
5x Familie Rose, 18e -19e eeuw 6627
5x Familie Rose, 18e -19e eeuw
Startprijs 150 EUR
7x Chinese kommen, 19e eeuw 6628
7x Chinese kommen, 19e eeuw
Startprijs 100 EUR
Franse vaas, 19e eeuw 6629
Franse vaas, 19e eeuw
Startprijs 250 EUR
Verkocht
Antieke Meissen sauskom, 1930 6630
Antieke Meissen sauskom, 1930

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Oude Chinese dekselpot 6631
Oude Chinese dekselpot

Resultaat:

125 EUR

Verkocht
Oud/antiek Chinees vaasje 6632
Oud/antiek Chinees vaasje

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Oude porseleinen Rosenthal woerd 6633
Oude porseleinen Rosenthal woerd

Resultaat:

20 EUR

2x Oud/antiek Chinees porselein 6634
2x Oud/antiek Chinees porselein
Startprijs 60 EUR
Oude Chinese eierschaal tafellamp 6635
Oude Chinese eierschaal tafellamp
Startprijs 80 EUR
Verkocht
3x Porseleinen plaquettes 6636
3x Porseleinen plaquettes

Resultaat:

40 EUR

Japanse/Chinese fles, 1920 6637
Japanse/Chinese fles, 1920
Startprijs 40 EUR
Oude Chinese snuffbottle Peking glas 6638
Oude Chinese snuffbottle Peking glas
Startprijs 80 EUR
Terracotta servies, 19e eeuw 6639
Terracotta servies, 19e eeuw
Startprijs 50 EUR
Engelse karafset, 1910 6640
Engelse karafset, 1910
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Antiek Engels servies op tablet 6641
Antiek Engels servies op tablet

Resultaat:

20 EUR