Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Oude Yixing theepot 6642
Oude Yixing theepot

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Oude/antieke Chinese-Kantonese gemberpot 6643
Oude/antieke Chinese-Kantonese gemberpot

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
3x Antieke Japanse Imari rijstkommen, 1900 6644
3x Antieke Japanse Imari rijstkommen, 1900

Resultaat:

20 EUR

Imari bord + Chinese kom, 19e eeuw 6645
Imari bord + Chinese kom, 19e eeuw
Startprijs 30 EUR
2x Oud/antiek handbeschilderd porselein 6646
2x Oud/antiek handbeschilderd porselein
Startprijs 35 EUR
Verkocht
2x Porseleinen vazen, 1930-1950 6647
2x Porseleinen vazen, 1930-1950

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
3x Oude porseleinen vogels 6648
3x Oude porseleinen vogels

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
4x Oude/antieke figuren 6649
4x Oude/antieke figuren

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Antiek Schierholz inktstel 6650
Antiek Schierholz inktstel

Resultaat:

20 EUR

Antieke Royal Doulton kan 6651
Antieke Royal Doulton kan
Startprijs 30 EUR
Verkocht
Grote Imari dekselschaal 6652
Grote Imari dekselschaal

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Antieke Chinese roodlak doos 6653
Antieke Chinese roodlak doos

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Antiek Sevres inktstel 6654
Antiek Sevres inktstel

Resultaat:

50 EUR

Gemberpot + Chinese kom 6655
Gemberpot + Chinese kom
Startprijs 30 EUR
Oude/antieke Chinese gemberpot 6656
Oude/antieke Chinese gemberpot
Startprijs 30 EUR
Verkocht
Oud/antiek Frans inktstel 6657
Oud/antiek Frans inktstel

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Imari dekselvaas, 19e eeuw 6658
Imari dekselvaas, 19e eeuw

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Gemberpot, 17e - 18e eeuw 6659
Gemberpot, 17e - 18e eeuw

Resultaat:

25 EUR

Oude/antieke Chinese gemberpot 6660
Oude/antieke Chinese gemberpot
Startprijs 25 EUR
Verkocht
5x Imari kastkommen 6661
5x Imari kastkommen

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
2x Meissen borden, 19e eeuw 6662
2x Meissen borden, 19e eeuw

Resultaat:

25 EUR

Oude/antieke Chinese jade wierookbrander 6663
Oude/antieke Chinese jade wierookbrander
Startprijs 180 EUR
Verkocht
Japans eierschaal theeservies 6664
Japans eierschaal theeservies

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
2x Oude Herend kandelaren 6665
2x Oude Herend kandelaren

Resultaat:

125 EUR

Oud/antiek Yixing theepotje 6666
Oud/antiek Yixing theepotje
Startprijs 80 EUR
2x Frans porseleinen flacons, 19e eeuw 6667
2x Frans porseleinen flacons, 19e eeuw
Startprijs 90 EUR
Verkocht
Imari siervaas, 19e eeuw 6668
Imari siervaas, 19e eeuw

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Antieke Dresden pronkvaas 6669
Antieke Dresden pronkvaas

Resultaat:

90 EUR

Antieke Sevres-stijl dekseldoos, 1900 6670
Antieke Sevres-stijl dekseldoos, 1900
Startprijs 75 EUR
Antieke Franse lamp, 1900 6671
Antieke Franse lamp, 1900
Startprijs 75 EUR
Antieke bierkruik, 1900 6672
Antieke bierkruik, 1900
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Antieke Chinese Kantonese vaas 6673
Antieke Chinese Kantonese vaas

Resultaat:

25 EUR

Oude Dresden lamp 6674
Oude Dresden lamp
Startprijs 120 EUR
Verkocht
Antieke Majolica parapluhouder 6675
Antieke Majolica parapluhouder

Resultaat:

325 EUR

2x Oude Chinese dekselpotten 6676
2x Oude Chinese dekselpotten
Startprijs 85 EUR
Verkocht
Lot 19e eeuws Japans miniatuur porselein 6677
Lot 19e eeuws Japans miniatuur porselein

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
6x Samson borden, 18e eeuw 6678
6x Samson borden, 18e eeuw

Resultaat:

120 EUR