40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

Amsterdamse staande klok, 17e eeuw 3500
Amsterdamse staande klok, 17e eeuw
Startprijs 8.000 EUR
Antieke tafelklok, 17e - 18e eeuw 3501
Antieke tafelklok, 17e - 18e eeuw
Startprijs 3.500 EUR
Zeldzaam Amsterdams' staand horloge, 18e eeuw 3502
Zeldzaam Amsterdams' staand horloge, 18e eeuw
Startprijs 5.500 EUR
Antieke staande klok, 1890 3503
Antieke staande klok, 1890

1.000 EUR

Flöten Uhr, 1820 3504
Flöten Uhr, 1820
Startprijs 2.500 EUR
Vuurvergulde pendule 3505
Vuurvergulde pendule
Startprijs 2.000 EUR
Franse pendule onder stolp 3506
Franse pendule onder stolp

3.500 EUR

Franse atlas pendule, 19e eeuw 3507
Franse atlas pendule, 19e eeuw
Startprijs 2.000 EUR
Engelse Bracket klok, 18e eeuw 3508
Engelse Bracket klok, 18e eeuw
Startprijs 2.200 EUR
Engelse bracketklok, 18e eeuw 3509
Engelse bracketklok, 18e eeuw

2.500 EUR

Frans Clodion klokkenstel, 1860 3510
Frans Clodion klokkenstel, 1860
Startprijs 3.000 EUR
Franse Neuchattel pendule, 18e eeuw 3511
Franse Neuchattel pendule, 18e eeuw
Startprijs 1.250 EUR
Franse pendule, 19e eeuw 3512
Franse pendule, 19e eeuw
Startprijs 1.000 EUR
Weense tafelklok 3513
Weense tafelklok
Startprijs 1.400 EUR
Zeldzame Engelse staande klok 3514
Zeldzame Engelse staande klok
Startprijs 2.500 EUR
Franse pendule, 19e eeuw 3515
Franse pendule, 19e eeuw
Startprijs 700 EUR
Antiek Frans pendulestel, 1870 3516
Antiek Frans pendulestel, 1870
Startprijs 1.000 EUR
Antieke Franse Capucine reiswekker, 1800 3517
Antieke Franse Capucine reiswekker, 1800

1.950 EUR

Friese staartklok, 1860 3518
Friese staartklok, 1860
Startprijs 500 EUR
Franse Empire pendule, 1830 3519
Franse Empire pendule, 1830
Startprijs 800 EUR
Franse vuurvergulde pendule, 1830 3520
Franse vuurvergulde pendule, 1830

550 EUR

Antieke Gustav Becker tafelklok 3521
Antieke Gustav Becker tafelklok

200 EUR

Grote vuurvergulde Franse pendule , 1820 3522
Grote vuurvergulde Franse pendule , 1820
Startprijs 1.350 EUR
Originele vuurvergulde Franse pendule, 1820 3523
Originele vuurvergulde Franse pendule, 1820

850 EUR

Antieke tafelklok, 1890 3524
Antieke tafelklok, 1890
Startprijs 250 EUR
3-Delig antiek Frans klokkenstel 3525
3-Delig antiek Frans klokkenstel

500 EUR

Franse pendule, 1880 3526
Franse pendule, 1880

200 EUR

Antieke Gustav Becker vrijslinger, 1880 3527
Antieke Gustav Becker vrijslinger, 1880

100 EUR

Lenzkirch regulateur, 1880 3528
Lenzkirch regulateur, 1880

150 EUR

Antieke Duitse tafelklok 3529
Antieke Duitse tafelklok

325 EUR

Antieke tafelklok, 1890 3530
Antieke tafelklok, 1890
Startprijs 250 EUR
Grote oude messing reiswekker 3531
Grote oude messing reiswekker
Startprijs 500 EUR
Antieke Engelse reiswekker, 1900 3532
Antieke Engelse reiswekker, 1900
Startprijs 500 EUR
Duits porseleinen klokje 3533
Duits porseleinen klokje
Startprijs 160 EUR
Friese kantoorklok, 19e eeuw 3534
Friese kantoorklok, 19e eeuw

330 EUR

Zuid-Duitse wandklok, 1820 3535
Zuid-Duitse wandklok, 1820
Startprijs 700 EUR
Louis Seize pendule, 1800 3536
Louis Seize pendule, 1800
Startprijs 1.900 EUR
Militaire nachtwakersklok, Frankrijk 3537
Militaire nachtwakersklok, Frankrijk

75 EUR

Duitse militaire nachtwakers routeklok 3538
Duitse militaire nachtwakers routeklok

85 EUR

Friese stoeltjesklok, 18e-19e eeuw 3539
Friese stoeltjesklok, 18e-19e eeuw

225 EUR

Antieke Friese stoeltjesklok, 18e eeuw 3540
Antieke Friese stoeltjesklok, 18e eeuw

250 EUR

Pendule met Sevres porselein 3541
Pendule met Sevres porselein

225 EUR

Frans miniatuur staand klokje, 1880 3542
Frans miniatuur staand klokje, 1880
Startprijs 375 EUR
Antieke terracotta klok, 1915 3543
Antieke terracotta klok, 1915
Startprijs 100 EUR
Klokkenstel, 1900 3544
Klokkenstel, 1900
Startprijs 320 EUR
Marmeren Empire-stijl klok, 1880 3545
Marmeren Empire-stijl klok, 1880
Startprijs 200 EUR
Friese staartklok, 19e eeuw 3546
Friese staartklok, 19e eeuw
Startprijs 150 EUR
Zuilen pendule , 19e eeuw 3547
Zuilen pendule , 19e eeuw
Startprijs 150 EUR
Franse vuurvergulde pendule, 1840 3548
Franse vuurvergulde pendule, 1840
Startprijs 300 EUR
Antieke Franse Normandische lantaarnklok, 1800 3549
Antieke Franse Normandische lantaarnklok, 1800

250 EUR

Antieke Zuid-Duitse wandklok 3550
Antieke Zuid-Duitse wandklok

600 EUR

Antieke Art Deco pendule, 1920 3551
Antieke Art Deco pendule, 1920

65 EUR

Antieke Junghans regulateur, 1880 3552
Antieke Junghans regulateur, 1880

85 EUR

Hollandse tafelklok 3553
Hollandse tafelklok

100 EUR

Franse precizie regulateur, 19e eeuw 3554
Franse precizie regulateur, 19e eeuw

1.250 EUR

Antieke jachtklok, 1880 3555
Antieke jachtklok, 1880
Startprijs 600 EUR
Antieke Franse pendule met barometer 3556
Antieke Franse pendule met barometer
Startprijs 500 EUR
Duitse tafelklok, 1880 3557
Duitse tafelklok, 1880
Startprijs 600 EUR
Antieke Franse pendule, 1880 3558
Antieke Franse pendule, 1880
Startprijs 150 EUR
Antieke staande klok 3559
Antieke staande klok
Startprijs 800 EUR
Franse portaal pendule, 19e eeuw 3560
Franse portaal pendule, 19e eeuw
Startprijs 240 EUR
Antieke Junghans regulateur 3561
Antieke Junghans regulateur
Startprijs 60 EUR
Franse comtoise, 19e eeuw 3562
Franse comtoise, 19e eeuw
Startprijs 100 EUR
Vergulde antieke Franse comtoise, 1800 3563
Vergulde antieke Franse comtoise, 1800
Startprijs 100 EUR
Engelse staande klok 3564
Engelse staande klok
Startprijs 180 EUR
Antieke Franse pendule 3565
Antieke Franse pendule
Startprijs 100 EUR
Antieke reiswekker 3566
Antieke reiswekker

65 EUR

Wuba tafelklok 3567
Wuba tafelklok

60 EUR

Wuba Friese staartklok 3568
Wuba Friese staartklok

55 EUR

Antieke marmeren lyra pendule 3569
Antieke marmeren lyra pendule
Startprijs 500 EUR
Antieke Franse historisme pendule 3570
Antieke Franse historisme pendule
Startprijs 180 EUR
2x Antieke reiswekkers, 1900 3571
2x Antieke reiswekkers, 1900

65 EUR

Engels lantaarn klokje 3572
Engels lantaarn klokje

130 EUR

2x Klokjes 3573
2x Klokjes

60 EUR

Vuurvergulde bronzen pendule, 1860 3574
Vuurvergulde bronzen pendule, 1860

190 EUR

Franse wandklok, 19e eeuw 3575
Franse wandklok, 19e eeuw

60 EUR

Franse comtoise,19e eeuw 3576
Franse comtoise,19e eeuw
Startprijs 70 EUR
Antieke Duitse regulateur , 1890 3577
Antieke Duitse regulateur , 1890
Startprijs 60 EUR
Antieke Junghans regulateur, 1890 3578
Antieke Junghans regulateur, 1890
Startprijs 60 EUR
Antieke Jugendstil vrijslinger, 1915 3579
Antieke Jugendstil vrijslinger, 1915
Startprijs 50 EUR
Antieke Weense regulateur, 1870 3580
Antieke Weense regulateur, 1870

90 EUR

Wortelnoten tafelklok 3581
Wortelnoten tafelklok

55 EUR

Duitse ATO Klok 3582
Duitse ATO Klok

70 EUR

Twee klokken, 20e eeuw 3583
Twee klokken, 20e eeuw

50 EUR

Antieke Franse bronzen pendule, 1880 3584
Antieke Franse bronzen pendule, 1880
Startprijs 180 EUR
Duitse militaire nachtwakers routeklok 3585

70 EUR

Militaire nachtwakers routeklok 3586
Militaire nachtwakers routeklok

85 EUR

Militaire nachtwakers routeklok 3587

85 EUR

Militaire nachtwakers routeklok 3588

85 EUR

2x Antieke messing klokjes 3589
2x Antieke messing klokjes

40 EUR

Art Deco tafellamp met klok, 1930 3590
Art Deco tafellamp met klok, 1930

30 EUR

Antiek Frans klokkenstel, 1870 3591
Antiek Frans klokkenstel, 1870
Startprijs 460 EUR
Kleine Friese stoeltjesklok 3592
Kleine Friese stoeltjesklok

70 EUR

Joggili klokje, 1930 3593
Joggili klokje, 1930

30 EUR

Antieke Schwarzwalder klok, 1900 3594
Antieke Schwarzwalder klok, 1900

60 EUR

Antieke Schwarzwalder klok 3595
Antieke Schwarzwalder klok

80 EUR