Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Schwarzwalder klok, 19e eeuw 3694
Schwarzwalder klok, 19e eeuw
Startprijs 80 EUR
Antieke Cartel wandklok, 1800 3695
Antieke Cartel wandklok, 1800
Startprijs 1.750 EUR
Franse Empire Louis Seize pendule 3696
Franse Empire Louis Seize pendule
Startprijs 1.200 EUR
Verkocht
Art Nouveau klokkenstel, 1915 3697
Art Nouveau klokkenstel, 1915

Resultaat:

675 EUR

2-Kleurige pendule 3698
2-Kleurige pendule
Startprijs 675 EUR
Antieke Franse Charles Dix pendule, 1840 3699
Antieke Franse Charles Dix pendule, 1840
Startprijs 400 EUR
Zeldzame 19e eeuwse Franse reiswekker 3700
Zeldzame 19e eeuwse Franse reiswekker
Startprijs 300 EUR
Klokkenstel met intarsia 3701
Klokkenstel met intarsia
Startprijs 250 EUR
Jugendstil klokkenstel, 1915 3702
Jugendstil klokkenstel, 1915
Startprijs 550 EUR
Verkocht
Antieke Franse klok, 1915 3703
Antieke Franse klok, 1915

Resultaat:

650 EUR

Oude boulle tafelklok 3704
Oude boulle tafelklok
Startprijs 250 EUR
Franse pendule, 1890 3705
Franse pendule, 1890
Startprijs 200 EUR
Friese staartklok 1800 3706
Friese staartklok 1800
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Antieke Friese staartklok, 1800 3707
Antieke Friese staartklok, 1800

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Antieke Friese staartklok 1800 3708
Antieke Friese staartklok 1800

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Staartklok 19e eeuw 3709
Staartklok 19e eeuw

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
2x Antieke regulateur 3710
2x Antieke regulateur

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Grote 19e eeuwse comtoise 3711
Grote 19e eeuwse comtoise

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Friese staartklok, 1800 3712
Friese staartklok, 1800

Resultaat:

70 EUR

Art Deco tafelklok, 1930 3713
Art Deco tafelklok, 1930
Startprijs 75 EUR
Friese staartklok met bruidskrans 3714
Friese staartklok met bruidskrans
Startprijs 150 EUR
Kienzle regulateur 1880 3715
Kienzle regulateur 1880
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Antieke Kienzle regulateur, 1915 3716
Antieke Kienzle regulateur, 1915

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Friese notarisklok 3717
Friese notarisklok

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Franse comtoise, 19e eeuw 3718
Franse comtoise, 19e eeuw

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Frans klokkenstel, 1880 3719
Frans klokkenstel, 1880

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Franse reiswekker, 19e eeuw 3720
Franse reiswekker, 19e eeuw

Resultaat:

60 EUR

Franse comtoise staande klok 3721
Franse comtoise staande klok
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Engelse staande klok 3722
Engelse staande klok

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
Antieke Friese stoelklok, 1900 3723
Antieke Friese stoelklok, 1900

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Antieke Pfeilkreuz regulateur, 1920 3724
Antieke Pfeilkreuz regulateur, 1920

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Antieke Friese staartklok 3725
Antieke Friese staartklok

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Friese stoelklok, 18e-19e eeuw 3726
Friese stoelklok, 18e-19e eeuw

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Comtoise + datum, 19e eeuw 3727
Comtoise + datum, 19e eeuw

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Stationscomtoise met wekker 3728
Stationscomtoise met wekker

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Franse comtoise, 19e eeuw 3729
Franse comtoise, 19e eeuw

Resultaat:

55 EUR

Grote comtoise met wekker, 19e eeuw 3730
Grote comtoise met wekker, 19e eeuw
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Friese stoelklok 3731
Friese stoelklok

Resultaat:

130 EUR

Vervallen uit veiling 3732
Vervallen uit veiling
Geen vanafprijs
Verkocht
Friese staartklok 3733
Friese staartklok

Resultaat:

60 EUR