Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Antiek bronzen figuur met ivoor, Bloemenmeisje 5005
Antiek bronzen figuur met ivoor, Bloemenmeisje
Startprijs 600 EUR
Verkocht
Antieke bronzen buste, 1913 5022
Antieke bronzen buste, 1913

Resultaat:

500 EUR

Drie oude antieke figuren 6496
Drie oude antieke figuren
Startprijs 35 EUR
Verkocht
2x Antiek Kantonees/Chinees porselein 6513
2x Antiek Kantonees/Chinees porselein

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
2x Chinese trekpotjes 6530
2x Chinese trekpotjes

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
2x Chinese penselenpotten 6543
2x Chinese penselenpotten

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Han Boerrigter schotel 6560
Han Boerrigter schotel

Resultaat:

135 EUR

6x Dresden mokka kop/schotel 6577
6x Dresden mokka kop/schotel
Startprijs 100 EUR
Verkocht
2x Antieke Delftse schotels, 18e - 19e eeuw 6594
2x Antieke Delftse schotels, 18e - 19e eeuw

Resultaat:

60 EUR

2x Meissen dekseldoosjes 6611
2x Meissen dekseldoosjes
Startprijs 300 EUR
7x Chinese kommen, 19e eeuw 6628
7x Chinese kommen, 19e eeuw
Startprijs 100 EUR
Imari bord + Chinese kom, 19e eeuw 6645
Imari bord + Chinese kom, 19e eeuw
Startprijs 30 EUR
Verkocht
2x Meissen borden, 19e eeuw 6662
2x Meissen borden, 19e eeuw

Resultaat:

25 EUR