Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Japanse Imari dekselpot, 19e eeuw 6121
Japanse Imari dekselpot, 19e eeuw

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
2 Barnstenen colliers Art deco 818
2 Barnstenen colliers Art deco

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Gouden horloge 811
Gouden horloge

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Chinese Imari schotel, 18e eeuw 6114
Chinese Imari schotel, 18e eeuw

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Oud Chinees Sang schaaltje 6107
Oud Chinees Sang schaaltje

Resultaat:

400 EUR

Gouden ring met cultive parel 804
Gouden ring met cultive parel
Startprijs 80 EUR
Mahonie breistoel, 19e eeuw 4237
Mahonie breistoel, 19e eeuw
Startprijs 70 EUR
Schaarzetel, 1880 4230
Schaarzetel, 1880
Startprijs 300 EUR
6x Antieke Hollandse stoelen 4223
6x Antieke Hollandse stoelen
Startprijs 150 EUR
Franse schaal met zilveren beugel, 19e eeuw 6071
Franse schaal met zilveren beugel, 19e eeuw
Startprijs 75 EUR
Zilveren strooilepel 768
Zilveren strooilepel
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Meinert Volkers, Damesportret 1406
Meinert Volkers, Damesportret

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Koeien bij hek 1399
Ongesigneerd, Koeien bij hek

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Antieke Meisen kwispedoor, 1900 6064
Antieke Meisen kwispedoor, 1900

Resultaat:

360 EUR

Verkocht
Gouden ring met parel en rode steen 761
Gouden ring met parel en rode steen

Resultaat:

80 EUR

P. Renard, Strandgezicht met figuren 1392
P. Renard, Strandgezicht met figuren
Startprijs 200 EUR
Verkocht
2x Antieke Meissen kannetjes, 1900 6057
2x Antieke Meissen kannetjes, 1900

Resultaat:

365 EUR

Verkocht
Bloedkoralen ketting & goud 754
Bloedkoralen ketting & goud

Resultaat:

160 EUR

Hollandse penantkast, 1860 4187
Hollandse penantkast, 1860
Startprijs 150 EUR
Chinese kast, 1900 4180
Chinese kast, 1900
Startprijs 500 EUR
Wortelnoten barkast in Chinese-stijl 4173
Wortelnoten barkast in Chinese-stijl
Startprijs 150 EUR
Verkocht
2x Plated fazanten 275
2x Plated fazanten

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Zilveren lepeldoos met inhoud 268
Zilveren lepeldoos met inhoud

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Etui met 12 zilveren lepels 718
Etui met 12 zilveren lepels

Resultaat:

180 EUR