Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Theekistje, 19e eeuw 2096
Theekistje, 19e eeuw
Startprijs 75 EUR
Tibetaanse sieradenkist 2097
Tibetaanse sieradenkist
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Tibetaanse sieradenkist 2098
Tibetaanse sieradenkist

Resultaat:

60 EUR

Antiek Chinees lakwerk pennenbakje, 1920 2099
Antiek Chinees lakwerk pennenbakje, 1920
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Antieke documentenkist, 1900 2100
Antieke documentenkist, 1900

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
3x Voor-oorlogse knikkende spaarpotten 2101
3x Voor-oorlogse knikkende spaarpotten

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
3x Voor-oorlogse knikkende spaarpotten 2102
3x Voor-oorlogse knikkende spaarpotten

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
3x Voor-oorlogse knikkende spaarpotten 2103
3x Voor-oorlogse knikkende spaarpotten

Resultaat:

125 EUR

Verkocht
Grote knikkende spaarpot, 19e eeuw 2104
Grote knikkende spaarpot, 19e eeuw

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Antieke knikkende spaarpot, 1880 2105
Antieke knikkende spaarpot, 1880

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Grote antieke blikken spaarpot + buste 2106
Grote antieke blikken spaarpot + buste

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
3x Voor-oorlogsse knikkende spaarpotten 2107
3x Voor-oorlogsse knikkende spaarpotten

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
6x Voor-oorlogse spaarpotten 2108
6x Voor-oorlogse spaarpotten

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
2x Diecast spaarautomaten 2109
2x Diecast spaarautomaten

Resultaat:

60 EUR

2x Oude Diecast spaarautomaten 2110
2x Oude Diecast spaarautomaten
Startprijs 60 EUR
2x Oude Diecast spaarautomaten 2111
2x Oude Diecast spaarautomaten
Startprijs 60 EUR
Verkocht
2x Oude Diecast spaarautomaten 2112
2x Oude Diecast spaarautomaten

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
2x Oude Amerikaanse Diecast spaarautomaten 2113
2x Oude Amerikaanse Diecast spaarautomaten

Resultaat:

60 EUR

2x Oude gietijzeren spaarpotten 2114
2x Oude gietijzeren spaarpotten
Startprijs 40 EUR
Oude Diecast spaarautomaat 2115
Oude Diecast spaarautomaat
Startprijs 60 EUR
Verkocht
2x Antieke blikken spaarpotten, 1900 2116
2x Antieke blikken spaarpotten, 1900

Resultaat:

80 EUR

3x Antieke tabaksvoorwerpen 2117
3x Antieke tabaksvoorwerpen
Startprijs 50 EUR
Verkocht
5x Oude/antieke spaarpotten 2118
5x Oude/antieke spaarpotten

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Messing tabaksdoos, 18e eeuw 2119
Messing tabaksdoos, 18e eeuw

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Messing tabaksdoos, 18e eeuw 2120
Messing tabaksdoos, 18e eeuw

Resultaat:

140 EUR

Gietijzeren spaarpot met ezel 2121
Gietijzeren spaarpot met ezel
Startprijs 140 EUR
Verkocht
3x Oude/antieke Amerikaanse spaarpotten 2122
3x Oude/antieke Amerikaanse spaarpotten

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Bronzen penkandelaar, 19e eeuw 2123
Bronzen penkandelaar, 19e eeuw

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Antiek pijpenfoedraal 2124
Antiek pijpenfoedraal

Resultaat:

100 EUR

2x Reservisten bierpullen 2125
2x Reservisten bierpullen
Startprijs 50 EUR
Divers oud/antiek koperwerk 2126
Divers oud/antiek koperwerk
Startprijs 60 EUR
6x Divers koperwerk 2127
6x Divers koperwerk
Startprijs 60 EUR
2x Oosters brons 2128
2x Oosters brons
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Kruideniersweegschaal, 1900 2129
Kruideniersweegschaal, 1900

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
2x Oude/antieke Chinese kanonnen 2130
2x Oude/antieke Chinese kanonnen

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Oval messing spiegel met portret, 20e eeuw 2131
Oval messing spiegel met portret, 20e eeuw

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Koperen kookpot, 18e eeuw 2132
Koperen kookpot, 18e eeuw

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
2x Oude/antieke vijzels 2133
2x Oude/antieke vijzels

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
2x Antiek koperslagwerk 2134
2x Antiek koperslagwerk

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Lot divers antiek koperwerk 2135
Lot divers antiek koperwerk

Resultaat:

50 EUR

Antiek lederen hoofdbedekking (motor) 2136
Antiek lederen hoofdbedekking (motor)
Startprijs 50 EUR
Antieke Eisenloeffel inktset 2137
Antieke Eisenloeffel inktset
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Antiek theelicht+dienblad, 1920 2138
Antiek theelicht+dienblad, 1920

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Hangpetroleumlamp 2139
Hangpetroleumlamp

Resultaat:

95 EUR

Verkocht
Stel antieke petroleumlampen, 1900 2140
Stel antieke petroleumlampen, 1900

Resultaat:

70 EUR

Antieke petroleumlamp, 1900 2141
Antieke petroleumlamp, 1900
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Antieke melkglazen petroleumlamp, 1900 2142
Antieke melkglazen petroleumlamp, 1900

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
2x Antieke petroleumlampen, 1900 2143
2x Antieke petroleumlampen, 1900

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Antieke petroleumlamp, 19e eeuw 2144
Antieke petroleumlamp, 19e eeuw

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
3x Antieke petroleumlampen, 1900-1920 2145
3x Antieke petroleumlampen, 1900-1920

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Antieke tafellamp, 1915 2146
Antieke tafellamp, 1915

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Antieke petroleumlamp met marmer, 1900 2147
Antieke petroleumlamp met marmer, 1900

Resultaat:

230 EUR

Antieke petroleum lamp, 1900 2148
Antieke petroleum lamp, 1900
Startprijs 60 EUR
2x Antieke lampen, 1920 2149
2x Antieke lampen, 1920
Startprijs 120 EUR
Verkocht
2x Oude/antieke petroleumlampen, 1890 2150
2x Oude/antieke petroleumlampen, 1890

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Antieke houten schooltas 2151
Antieke houten schooltas

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Antieke microscoop, 1900 2152
Antieke microscoop, 1900

Resultaat:

60 EUR

18e - 19e Eeuwse lakwerk dekseldoos 2153
18e - 19e Eeuwse lakwerk dekseldoos
Startprijs 80 EUR
Wanddecoratie (keramiek) 2154
Wanddecoratie (keramiek)
Startprijs 200 EUR
Verkocht
2 Vergulde kandelaren, 19e eeuw 2155
2 Vergulde kandelaren, 19e eeuw

Resultaat:

125 EUR

Verkocht
19e Eeuwse bronzen Corpus Christi 2156
19e Eeuwse bronzen Corpus Christi

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Oude Duitse bierpul 2157
Oude Duitse bierpul

Resultaat:

75 EUR

2 Visbestekken in cassette 2158
2 Visbestekken in cassette
Startprijs 50 EUR
Grote Japanse cloisonne vaas 2159
Grote Japanse cloisonne vaas
Startprijs 250 EUR
Smeedijzeren balans weegschaal, 1742 2160
Smeedijzeren balans weegschaal, 1742
Startprijs 110 EUR
Balans weegschaal, 18e eeuw 2161
Balans weegschaal, 18e eeuw
Startprijs 110 EUR
Lot Oosters tin (5x) 2162
Lot Oosters tin (5x)
Startprijs 240 EUR
Verkocht
2x  Antiek tin 2163
2x Antiek tin

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Antieke ketel + comfoor 2164
Antieke ketel + comfoor

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Lot tin/koper (7x) 2165
Lot tin/koper (7x)

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Lot koper en tin (6x) 2166
Lot koper en tin (6x)

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Lot oud/antiek tin (divers) 2167
Lot oud/antiek tin (divers)

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Lot oud/antiek tin 2168
Lot oud/antiek tin

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
2x Lepelrekken, 19e eeuw 2169
2x Lepelrekken, 19e eeuw

Resultaat:

125 EUR

Verkocht
Antieke tinnen kraankan, 19e eeuw 2170
Antieke tinnen kraankan, 19e eeuw

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
3 Delen tin, 19e eeuw 2171
3 Delen tin, 19e eeuw

Resultaat:

70 EUR

Tinnen plaquette man 2172
Tinnen plaquette man
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Lot oude/antieke vijzels (7x) 2173
Lot oude/antieke vijzels (7x)

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Antiek pijpenrek + pijpen, 1900 2174
Antiek pijpenrek + pijpen, 1900

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
10x Divers oud/antiek koperwerk 2175
10x Divers oud/antiek koperwerk

Resultaat:

60 EUR

2x Zijden vuurscherm, 19e eeuw 2176
2x Zijden vuurscherm, 19e eeuw
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Stoof + ketel, 19e eeuw 2177
Stoof + ketel, 19e eeuw

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Oud/antiek koperwerk (divers) 2178
Oud/antiek koperwerk (divers)

Resultaat:

85 EUR

Verkocht
4x Oud/antiek messing 2179
4x Oud/antiek messing

Resultaat:

40 EUR

Antieke haardset, 1900 2180
Antieke haardset, 1900
Startprijs 35 EUR
Verkocht
3-Delige haardset, 19e eeuw 2181
3-Delige haardset, 19e eeuw

Resultaat:

25 EUR

Lot blakers 7x 2182
Lot blakers 7x
Startprijs 60 EUR
2x Bronzen tafellampen 2183
2x Bronzen tafellampen
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Haardscherm, 1910 2184
Haardscherm, 1910

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Kolenkit/ketel 2185
Kolenkit/ketel

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Lot antieke tegels + haardscherm 2186
Lot antieke tegels + haardscherm

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Art Deco-stijl tafellamp 2187
Art Deco-stijl tafellamp

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Houtgestoken schaakspel 2188
Houtgestoken schaakspel

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Franse lampenvoet, 19e eeuw 2189
Franse lampenvoet, 19e eeuw

Resultaat:

50 EUR

Grote bronzen staande lamp 2190
Grote bronzen staande lamp
Startprijs 75 EUR
Verkocht
Oude hanglamp 2191
Oude hanglamp

Resultaat:

70 EUR