40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

Antiek tafelstuk, 1900 2480
Antiek tafelstuk, 1900

70 EUR

2x Neo Renaissance kandelaren, 19e eeuw 2481
2x Neo Renaissance kandelaren, 19e eeuw
Startprijs 250 EUR
Antiek bokaalglas, 1880 2482
Antiek bokaalglas, 1880

80 EUR

Antieke lamp, 1900 2483
Antieke lamp, 1900
Startprijs 250 EUR
Antieke theestoof, 19e eeuw 2484
Antieke theestoof, 19e eeuw
Startprijs 40 EUR
Hollandse bak barometer 2485
Hollandse bak barometer
Startprijs 400 EUR
19e Eeuwse console 2486
19e Eeuwse console
Startprijs 425 EUR
2x Bronzen pronkvazen 2487
2x Bronzen pronkvazen

250 EUR

2x Empire kandelaren, 1820 2488
2x Empire kandelaren, 1820
Startprijs 600 EUR
2x Kerkkandelaren 2489
2x Kerkkandelaren

200 EUR

Grote bronzen kandelaar 2490
Grote bronzen kandelaar
Startprijs 180 EUR
Messing crucifix, 19e eeuw 2491
Messing crucifix, 19e eeuw
Startprijs 60 EUR
Ovale wandplaquette 2492
Ovale wandplaquette
Startprijs 100 EUR
2x Gestoken putti, 18e - 19e eeuw 2493
2x Gestoken putti, 18e - 19e eeuw
Startprijs 350 EUR
Betonnen tuinbeeld, Arabische vrouw 2494
Betonnen tuinbeeld, Arabische vrouw
Startprijs 75 EUR
Oud tuinbeeld, Jongeling met bloemenmand 2495
Oud tuinbeeld, Jongeling met bloemenmand
Startprijs 90 EUR
Oud tuinbeeld, Jongeling met hoed 2496
Oud tuinbeeld, Jongeling met hoed
Startprijs 75 EUR
Oud tuinbeeld, Jongeling met snaarinstrument 2497
Oud tuinbeeld, Jongeling met snaarinstrument
Startprijs 60 EUR
Oud tuinbeeld, Jongen met druiven 2498
Oud tuinbeeld, Jongen met druiven
Startprijs 90 EUR
Tuinbeeld, Jongeling met hoed 2499
Tuinbeeld, Jongeling met hoed
Startprijs 75 EUR
2x 17e - 18e Eeuwse bronzen kandelaren 2500
2x 17e - 18e Eeuwse bronzen kandelaren
Startprijs 125 EUR
2x Bronzen kandelaren, 19e eeuw 2501
2x Bronzen kandelaren, 19e eeuw
Startprijs 125 EUR
2x Bronzen siervazen, 19e eeuw 2502
2x Bronzen siervazen, 19e eeuw

100 EUR

Crucifix 2503
Crucifix
Startprijs 125 EUR
Kroonluchter, 19e eeuw 2504
Kroonluchter, 19e eeuw
Startprijs 350 EUR
Likeurkeldertje, 19e eeuw 2505
Likeurkeldertje, 19e eeuw
Startprijs 250 EUR
Miniatuur dames portret, 19e eeuw 2506
Miniatuur dames portret, 19e eeuw
Startprijs 450 EUR
2 Bronzen kandelaren 2507
2 Bronzen kandelaren
Startprijs 200 EUR
Antiek Engels reissecretaire, 1900 2508
Antiek Engels reissecretaire, 1900
Startprijs 200 EUR
Antiek Russisch presenteertablet 1930 2509
Antiek Russisch presenteertablet 1930

40 EUR

Antieke aansteker, 'Ridder' 2510
Antieke aansteker, 'Ridder'

40 EUR

Oude blikken kaleidoscoop 2511
Oude blikken kaleidoscoop
Startprijs 20 EUR
Oude/antiek terracotta karikatuur asbak, 1930 2512
Oude/antiek terracotta karikatuur asbak, 1930

25 EUR

Groot lot zilvertin 2513
Groot lot zilvertin

80 EUR

Lot antiek tin (14x) 2514
Lot antiek tin (14x)

90 EUR

Antieke graanmaat, 18e eeuw 2515
Antieke graanmaat, 18e eeuw
Startprijs 180 EUR
Schaakspel / Oude wijnopener-set 2516
Schaakspel / Oude wijnopener-set
Startprijs 25 EUR
2x Japanse lakwerk vazen 2517
2x Japanse lakwerk vazen

50 EUR

2x Russisch lakwerk, 20e Eeuw 2518
2x Russisch lakwerk, 20e Eeuw

40 EUR

Oude Japanse inro 2519
Oude Japanse inro
Startprijs 40 EUR
2x Ivoren bootjes (+certificaat) 2520
2x Ivoren bootjes (+certificaat)
Startprijs 60 EUR
8x Schoolplaten 2521
8x Schoolplaten
Startprijs 100 EUR
Japanse lakwerk kist 2522
Japanse lakwerk kist
Startprijs 25 EUR
Oud Chinees/Japans lakwerk 2523
Oud Chinees/Japans lakwerk

35 EUR

Oude hanglamp (smeedijzer) 2524
Oude hanglamp (smeedijzer)

40 EUR

Staande lamp, 1940 2525
Staande lamp, 1940
Startprijs 40 EUR
2x Oude wandblakers 2526
2x Oude wandblakers
Startprijs 20 EUR
2x Oude/antieke Chinese rollen 2527
2x Oude/antieke Chinese rollen

90 EUR

3x Kandelaren+tabaksdoos 2528
3x Kandelaren+tabaksdoos

30 EUR

7 Delen oude camera's, 20e eeuw 2529
7 Delen oude camera's, 20e eeuw

25 EUR

Moderne design tafellamp 2530
Moderne design tafellamp
Startprijs 30 EUR
Oude meerschuim tabakspijp 2531
Oude meerschuim tabakspijp

35 EUR

Twee emaille theekannen 2532
Twee emaille theekannen

45 EUR

Grote keramieken tuinvaas 2533
Grote keramieken tuinvaas
Startprijs 35 EUR
13x Afrika, divers 2534
13x Afrika, divers

70 EUR

2x Afrikaans houtsnijwerk 2535
2x Afrikaans houtsnijwerk
Startprijs 25 EUR
2x Oude Afrikaanse houten peniskokers 2536
2x Oude Afrikaanse houten peniskokers
Startprijs 40 EUR
3x Oude Afrikaanse maskers 2537
3x Oude Afrikaanse maskers
Startprijs 60 EUR
3x Oude houtgestoken Afrikaanse beelden 2538
3x Oude houtgestoken Afrikaanse beelden
Startprijs 30 EUR
Oude Chinese wierookbrander 2539
Oude Chinese wierookbrander

40 EUR

Twee grote Afrikaanse figuren 2540
Twee grote Afrikaanse figuren
Startprijs 100 EUR
Twee oude Afrikaanse maskers 2541
Twee oude Afrikaanse maskers
Startprijs 60 EUR
2x Antiek bewerkt messing 2542
2x Antiek bewerkt messing

25 EUR

3x Tinnen kannen, 18e eeuw 2543
3x Tinnen kannen, 18e eeuw
Startprijs 50 EUR
Antieke Renaissance wandschotel 2544
Antieke Renaissance wandschotel

40 EUR

Antieke schelhoorn 2545
Antieke schelhoorn
Startprijs 45 EUR
Kaarsenkroonluchter 19e eeuw 2546
Kaarsenkroonluchter 19e eeuw

40 EUR

Engelse reissecretaire, 19e eeuw 2547
Engelse reissecretaire, 19e eeuw

60 EUR

Oude/antieke kinderwagen 2548
Oude/antieke kinderwagen

90 EUR

Messing plated wijwater emmer, 19e eeuw 2549
Messing plated wijwater emmer, 19e eeuw

25 EUR

2x Italiaanse marmeren vazen 2550
2x Italiaanse marmeren vazen
Startprijs 50 EUR
2x Kandelaren, 1850 2551
2x Kandelaren, 1850
Startprijs 400 EUR
Chinese bamboe penselenpot 2552
Chinese bamboe penselenpot
Startprijs 125 EUR
Kristallen jardiniere, 1900 2553
Kristallen jardiniere, 1900
Startprijs 90 EUR
Korte dames bontjas, Nerts 2554
Korte dames bontjas, Nerts
Startprijs 50 EUR
2x Oude miniaturen 2555
2x Oude miniaturen
Startprijs 70 EUR
Antieke bouilloir, 1915 2556
Antieke bouilloir, 1915

40 EUR

Antieke naaikistje met inhoud 2557
Antieke naaikistje met inhoud

135 EUR