Drie maal antiek. 19e Eeuw. Bestaande uit: Lederen foedraal, floraal/goud decor. Notenhouten parelmoer belijmde stempel. Gietijzeren vernikkelde inktpot met Franse reclame. Afmeting: 12 - 24 cm. In re...
Drie oude Chinese roodlak snuffbottles. 20e Eeuw. Afmeting: 7,5 - 8 cm. In goede staat.
Twee oude Chinese uit coquilanoot gesneden delen. Eén maal mandje. Eén maal ei met schroefdraad. Afmeting: 6 - 9 cm. In goede staat.
Antieke brievenhouder met messing beslag en been. Circa 1900. Afmeting: 23 x 15,5 x 3 cm. In goede staat.
19e Eeuwse grote kruithoorn, gemaakt van koeienhoorn en plated messing. Montuurrand beschadigd. Afmeting: 22 x 8 x 3,5 cm. In redelijk/goede staat.
Oud Indonesische houtgestoken plaquette. Figuur met hert. Goudkleurig. 20e Eeuw. Afmeting: 40 x 18 x 4 cm. In goede staat.
Oosterse twee-delige messing bloempot op cobra-slangen basement. India? 20e Eeuw. Afmeting: 30 x 40 x 44 cm. In goede staat.
Antiek inktstel met kristalglazen inktreservoirs. Circa 1900. Afmeting: 15 x 29 x 16 cm. In goede staat.
Twee antieke bestekkisten met bestek. Onder andere: Vismessen, messenslijpset, vleesvork + mes et cetera. Afmeting: 18 - 40 cm. In redelijk/goede staat.
Jaren '60 blikken globe. Chad Valley made in England. Hofleverancier. Afmeting: 27 x 17 cm ø. In zeer goede staat.
Antieke vurenhouten schrijfkist met zijwaartse lade. Circa 1910. Afmeting: 14 x 56 x 42 cm. In goede staat.
Antiek lederen dames handtas met medaillons en twee antieke parfumflesjes. Afmeting: 8 - 15 cm. In goede staat.
Lot diverse antieke poëzie albums. Mooie kwaliteit. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 15 - 25 cm. In goede staat.
Twee antieke houten/met ijzer boterkarnen. Circa 1900. Afmeting: 42 - 44 cm. In goede staat.
Antieke kolenkit en theestoof. Eén maal iepenhouten kolenkit met messing beslag en schep, Engeland, circa 1900. Eén maal notenhouten theestoof met messing binnenbak. Circa 1800. Afmeting: 33 - 44 cm. ...
Antieke Perzische? offerkom met schorpioen en vissen decor rondom, fijn geciseleerd. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: 8,3 x 12,4 cm ø. In redelijk/goede staat.
Twee antieke inktpotten en tinnen vis-presenteerschaal. Historisme, Jugendstil. Circa 1880 - 1920. Afmeting: 24 - 54 cm. In goede staat.
Drie oude katoenen Indonesische sarongs. 20e Eeuw. Afmeting: circa 150 x 130 cm. In goede staat.
Uitheemse tabakdoos met edelstenen. Rechthoekige dekseldoos uit metaal versierd met edelstenen op het deksel voorzien van een peervormig geslepen ruw turkoois. 7,5x6x3cm. In goede staat
19e Eeuwse mahoniehouten Engelse schrijfkist met inktpotten + schrijfblad. Minimale fineerschades. Afmeting: 13 x 34 x 23 cm. In redelijk/goede staat.
Drie antieke inktpotten met messing en binnenbakjes. Circa 1890. Afmeting: 9 - 12 cm. In goede staat.
Twee decoratieve messing kaarskandelaren met zwart marmeren voet. 21e Eeuw. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse keramieken waterhouder met deksel. Canning Works Manchester established 1830. Afmeting: 35 x 23 cm ø. In goede staat.
Twee 19e eeuwse vergulde ovale lijsten met ranken. Afmeting: 41,5 x 33,5 cm (= binnenmaat). In redelijk/goede staat.
Aparte antieke messing sigarenknipper, als scheepstelegraaf. Gemerkt Arth. Lambrecht Hamburg, Beldham packings. Afmeting: 16 x 14 cm ø. In goede staat.
Twee Art Deco boekensteunen met herdershonden. Circa 1930. Compositie metaal met marmer. Afmeting: 14 x 15 x 8 cm. In goede staat.
Lot vroeg 19e eeuws handbeschilderd blik. Bestaande uit: Kraantjeskan, comfoor, theekan, hengselschaal. Afmeting: 13 - 30 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke miniaturen in ivoren lijst. Damesportretten. Olieverf op paneel. Afmeting: 6 - 9 cm. In goede staat.
Vier maal divers oud/antiek. Bestaande uit: Houten vijzel met ijzeren stamper, kolen-strijkijzer, messing Jugendstil spiegel, beschilderd dienblad. 20e Eeuw. Afmeting: 19 - 72 cm. In goede staat.
Grote oude tafellamp in Louis Seize-stijl. Tweede helft 20e eeuw. Verguld messing met blauw glas. Afmeting: 81 x 48 cm ø. In goede staat.
Verzameling authentieke pins Olympiade 1964. Afmeting: 41 x 21 cm. In goede staat.
Antieke Duitse gesigneerde viool door Hopf. Zeer oud, kleine beschadigingen. Afmeting: L 61 cm. In redelijke staat.
Drie maal oude/antieke violen. Bestaande uit: Modern elektrisch + één incompleet, circa 1900 + kleine Chinese viool in koffer. Afmeting: 59 - 64 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Japanse ivoren Okimono. Man met aap. Circa 1900. Afmeting: 13 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke violen in opbergkoffers. Eén incompleet. Ongemerkt. Circa 1900 - 1950. Afmeting: 59 - 60 cm. In redelijk/goede staat.
Lot van acht oude benen miniatuur dieren figuren. 20e Eeuw. Afmeting: 2 - 3 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinese ivoren penselenhouders met rondom figuren decors in bosschage met pagodes. Afmeting: circa 11 x 10 x 8 cm. In goede staat.
Antieke Japanse ivoren vrouw met mand en rozentak. Op houten basement. Afmeting: 20 cm. In goede staat.
Duitse bronzen tafelbarometer. Gemerkt Barigo. 70-er Jaren. Afmeting: 14 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse palissander houten banjo barometer met tinnen wijzerplaten. Kwikhouder kapot. Afmeting: 98 cm. In redelijke staat.
Antieke Hollandse mahoniehouten houtgestoken barometer. Circa 1920. T. ten Bosch, Apeldoorn. Afmeting: 5 x 21 cm ø. In goede staat.
Antiquarisch Frans spookjesboek. 'Un jour au pays des Feés editions J. Barbe'. Place de la Madeleine Paris. Mooie kleurlithografieën. Afmeting: 36 x 47 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse bijbel Staten Generaal te Haarlem door J. Enschede en Zoonen 1782. Afmeting: 24 x 28 x 24 cm. In redelijke staat.
Twee maal oud Japans antiek. Bestaande uit: Japanse natuurstenen presse papier in gezichtsvorm, circa 1900. En een Japanse messing snuifdoos met rondom fijne figuren decors, 19e eeuw. Afmeting: 9 x 8,...
Zware Japanse cloisonne vaas. Paars-kleurig met florale decor. Tweede helft 20e eeuw. Gemerkte bodemrand. Afmeting: 24 cm. In goede staat.
Drie oude/antieke Japanse vazen. Bestaande uit: Eén maal ca. 1920, zwart, brons, floraal, gesigneerd. Eén maal brons, ca. 1900, berglandschap met pagode, gepatineerd. Eén maal brons cloisonne, floraal...
Grote antieke Japanse messing bloempot met tijgers. Circa 1900. Afmeting: 24 x 29 cm ø. In goede staat.
Twee 70-er jaren bureaulampen in de kleuren chroom/geel/bruin. Mogelijk Raak Amsterdam. Verstelbaar. Afmeting: 35 - 41 cm. In goede staat.
Twee 60-er jaren bureaulampjes. Eén maal rood/bruin Hala Zeist, genaamd Bartje + één maal aluminium, ongemerkt, buigbaar. Afmeting: 23 - 47 cm. In redelijk/goede staat.
Oude messing plafondhanglamp met prismen glas. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 60 x 35 cm ø. In goede staat.
Oud Indonesisch schaakspel op houtgestoken schaaktafel. 20e Eeuw. Afmeting: 54 x 53 x 53 cm. In goede staat.
Gietijzeren kolenkit met floraal/leeuwenkop decor. En als extra een oude gietijzeren ketel (kapot). Afmeting: 26 x 56 x 32 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse notenhouten theestoof met originele messing ketel. Afmeting: 49 x 29 cm ø. In goede staat.
Antiek pijpenrek met terracotta pijpen. Eikenhout gestoken. Circa 1900. Tegels gebarsten. Afmeting: 52 x 26 x 2 cm. In redelijk/goede staat.
Drie maal tin. 19e Eeuw. Bestaande uit: Kraantjeskan, tassa en bord. Afmeting: 25 - 43 cm. In redelijk/goede staat.
Groot lot divers oud/antiek tin. Interessant!! ca. 10KG. Afmeting: circa 5 - 40 cm. In redelijk/goede staat. .
Lot divers oud/antiek koper en tin. Bestaande uit: Twee tinnen kraantjeskannen, ketels en hengselbakken. Circa 17 - 40 cm. In redelijk/goede staat.
Oude Duitse ijzeren historisme-stijl deksel bierpul met open bodem. Prunkhumpen. Afmeting: 27 x 20 x 13 cm. In goede staat.
Grote oude keramische wanddecoratie met maritime voorstellingen, vissen en anker. Afmeting: 93 x 70 x 9 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse houten kinderschooltas met originele beschildering en afbeelding windmolen. Afmeting: 9 x 40 x 22 cm. In goede staat.
Antieke messing Neo Renaissance petroleumlamp. Circa 1900. Afmeting: H 59 cm.In goede staat.
Drie antieke staande petroleumlampen. Twee met kristalglazen reservoirs, marmer en messing voeten. Circa 1900 - 1920. Afmeting: H 50 - 80 cm. In goede staat.
Twee maal antiek koperslagwerk. Circa 1900. Bestaande uit: Grote Renaissance-stijl paraplubak met landelijke gezichten + kolenkit met taveerne en figuren. Afmeting: 54 - 70 cm. In goede staat.
Oval messing spiegel met portret. 20e Eeuw. Afmeting: 66 x 40 cm. In goede staat.
Twee maal Oosters brons. Bestaande uit: Pauw + antieke ketel. Afmeting: 22 - 24 cm. In goede staat.
Twee Duitse porseleinen reservisten bierpullen naar oud voorbeeld. Afmeting: 27 - 28 cm. In goede staat.
Drie oude/antieke Amerikaase gietijzeren spaarpotten. Bij één missen de beweegbare ogen. Bestaande uit: Eén maal gemerkt, C. Hanthorne Direct LLC. Eén maal gemerkt J.E. Stevens 1890 Fat 103. Eén maal ...
Twee oude gietijzeren spaarpotten. Bestaande uit: Beer + Aziatische olifant. 20e Eeuw. Afmeting: 16 - 20 cm. In goede staat.
Twee oude Amerikaanse Diecast spaarautomaten. Bestaande uit: Honkbalspelers + koppige ezel. 20e Eeuw. Afmeting: 23 - 24 cm. In goede staat.
Zes voor-oorlogse spaarpotten, missies. Bestaande uit: Vier maal messing met afbeelding + twee maal blik, Heilige kindsheid Sainte - Enfance. Afmeting: 9 - 20 cm. In goede staat.
Antieke houtgestoken knikkende spaarpot. Circa 1880. Hoofd Engels, knikt. Gepolychromeerd. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
Drie voor-oorlogse knikkende spaarpotten. Bestaande uit: Beschilderde Arabier (gips) + Negroïde popje (hout + gips + celluloid) + Negroïde heilige (terracotta). Afmeting: 24 - 30 cm. In goede staat.
Prachtige vroeg 19e eeuwse mahoniehouten theekist met twee compartimenten en melange glas. Afmeting: 19 x 28 x 14 cm. In zeer goede staat.
Vier antieke gelithografeerde dozen. Bestaande uit: Groot Dessert Suchard + Duits, Chinees decor pennenhouder + L.G. Mousow & Co., Tai Tai + Olympia Suspensor met inhoud bretels. Afmeting: 13 - 28 cm....
Twee antieke inktstellen. Bestaande uit: Eén maal messing, historisme, circa 1900. Eén maal glas met messing, circa 1920. Afmeting: 14 - 20 cm. In goede staat.
Vijf maal oud/antiek messing. Bestaande uit: Set antieke Renaissance kandelaren, circa 1900 + drie maal Perzisch. Afmeting: 11 - 31 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Franse Sevres handbeschilderde porseleinen kaarskandelaren met marmeren basement en messing. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
Twee grote antieke Japanse bronzen cloisonne siervazen met rondom figuren/florale decor en drakenhandvatten. Met bodemmerk. Afmeting: 37 x 20 cm ø. In goede staat.
Vroeg 20e eeuws Chinees houtgestoken tas met bewerkte houten grip en ijzeren beslag. Afmeting: 35 x 33 x 25 cm. In goede staat.
Twee maal religieus antiek. Bestaande uit: Meerschuim medaillon, Moses met schaap, 18e - 19e eeuw. Een 18e eeuwse handingekleurde gravure Jezus van kruisiging afgehaald. Afmeting: 7 - 10 cm. In goede ...
Twee antieke Oosterse/Perzische stenen met gotische bogen. Afmeting: 30 x 23 x 8,5 cm + 30 x 15 x 9 cm. In goede staat.
Antieke Japanse ijzeren waterketel met messing deksel. Afmeting: 23 x 15 cm ø. In goede staat.
Antieke Jugendstil theedoos met tin beslagen en barnsteen in florale deksel. Afmeting: 12,5 x 11,5 x 9 cm. In goede staat.
Antieke Jugendstil koekjestrommel met beschilderd glas en compositie metalen houder. Circa 1915. Afmeting: 33 x 20 x 18 cm. In goede staat.
Twee vergulde messing Empire-stijl wandlampen. Circa 1900. Afmeting: 27 x 19 x 12 cm. In goede staat.
Antiek zijde 'souvenir of the great war' met diverse generalen + presidenten, onder andere Churchil. Paar kleine beschadigingen. Afmeting: 25 x 46 cm. In goede staat.
Twee antieke eikenhouten gestoken Renaissance panelen met ranken en portretmedaillons. Achterkanten handgebeiteld. 18e Eeuw of ouder. Afmeting: 62 x 19,7 cm. In goede staat.
Vijf maal oude Zuid Amerikaanse spekstenen olielampen. Afmeting: 10 - 17 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Louis Seize notenhouten theestoof met intarsia en koperen binnenbak. Afmeting: 47 x 25 cm ø. In goede staat.
Gave 19e eeuwse handbeschilderde Duitse spaanhouten hoedendoos met spreuk. Circa 1850. Afmeting: 46 x 16 x 27 cm. In goede staat.
Oude Chinese uit hoorn gesneden dekselhouder met draken decor. Wierookstokjeshouder. Krimpnaad. Afmeting: 27 cm. In goede staat.
Grote antieke Franse tafellamp van compositie metaal. Griekse vrouw. Circa 1900. Afmeting: H 89 cm. In goede staat.
Twee grote antieke marmeren/bronzen cassolettes met zware halsen. Circa 1900. Afmeting: H 50 cm. In goede staat.
Oude houtgestoken gepolychromeerde apothekers gaper. Krimpnaden. Afmeting: 56 x 26 x 27 cm. In goede staat.
60-er Jaren plafonniere lamp van Christoph Palmer & Co. Messing met druppelvormige glazen pegels. Afmeting: 19 x 20 cm ø. In goede staat.
Kapitale plafonniere van Christoph Palmer & Co. 60-er Jaren. Messing met glazen pegels. Afmeting: 20 x 40 cm ø. In goede staat.