Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten theekist met twee compartimenten en bandintarsia. Afmeting: 11 x 16 x 11 cm. In goede staat.
Engelse mahoniehouten reiskist met florale intarsia en messing beslag. 19e Eeuw. Afmeting: 19 x 40 x 24 cm. In goede staat.
Prachtige vroeg 19e eeuwse mahoniehouten theekist met twee compartimenten en melange glas. Afmeting: 19 x 28 x 14 cm. In zeer goede staat.
Antieke parelmoer belijmde dekseldoos met binnendeksel. Drie stukjes missen. Afmeting: 7 x 7 x 10 cm. In redelijk/goede staat.
Afrikaans/Oosterse houten zes-kantige dekseldoos met stekelvarkenhaar. 20e Eeuw. Afmeting: 9 x 19 x 17 cm. In goede staat.
Vier antieke gelithografeerde dozen. Bestaande uit: Groot Dessert Suchard + Duits, Chinees decor pennenhouder + L.G. Mousow & Co., Tai Tai + Olympia Suspensor met inhoud bretels. Afmeting: 13 - 28 cm....
Japanse lakwerk houten Tea Caddy met twee compartimenten. Deksel belijmd met diverse houtsoorten. Circa 1930. Afmeting: 13,5 x 21 x 13 cm. In goede staat.
Oosterse teakhouten gesneden documentenkist met slot en sleutel. Met stadsgezicht op deksel. Circa 1920. Afmeting: 35 x 24 x 9 cm. In goede staat.
Twee antieke inktstellen. Bestaande uit: Eén maal messing, historisme, circa 1900. Eén maal glas met messing, circa 1920. Afmeting: 14 - 20 cm. In goede staat.
Drie maal oud/antiek koperwerk. 20e Eeuw. Bestaande uit: Gotische kaarskandelaar, Barok kandelaar en doofpotje. Afmeting: 16 - 45 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse bronzen Empire-stijl wandkaarskandelaren met engelen. Drie-kleurig gebruneerd. Afmeting: 34 x 21 x 12 cm. In goede staat.
Vijf maal oud/antiek messing. Bestaande uit: Set antieke Renaissance kandelaren, circa 1900 + drie maal Perzisch. Afmeting: 11 - 31 cm. In goede staat.
Vier oude/antieke kandelaren/lampen. Bestaande uit: Twee Barok-stijl messing kaarskandelaren, scheepslamp, Engelse mijnwerkerslamp (geëlektrificeerd). Afmeting: 27 - 34 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse vuurvergulde messing Empire kandelaar. Circa 1820. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Franse Sevres handbeschilderde porseleinen kaarskandelaren met marmeren basement en messing. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
Drie antieke Renaissance-stijl messing kaarskandelaren. Circa 1900. Afmeting: 22 - 31 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse messing penkandelaren in Barok-stijl. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse messing kerkelijke kaarskandelaren. Verguld. Neo-Gotisch. Afmeting: H 53 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse bronzen Empire-stijl kaarskandelaren met Griekse vrouwen figuren. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Twee antieke messing kaarskandelaren, waarvan één gerepareerd en verbogen. Circa 1800. Afmeting: 29 x 13,5 cm ø. In redelijk/goede staat.
Vijf oude/antieke messing kandelaren. Onder andere: Menora en vier olielampen. Afmeting: 18 - 45 cm. In goede staat.
Drie maal terracotta antiek. Archeologische bodemvondsten. Onder andere: Amfora, trechtervormig object, schaal. Afmeting: 15 - 16 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote antieke Japanse bronzen cloisonne siervazen met rondom figuren/florale decor en drakenhandvatten. Met bodemmerk. Afmeting: 37 x 20 cm ø. In goede staat.
Twee antieke Japanse ijzeren stijgbeugels met koper ingelegd. Met florale decors en rood lakwerk binnenin. Afmeting: 28 x 22 x 12 cm. In goede staat.
Zes maal Perzië. Bestaande uit: Handgeschilderd fotoalbum + koper gegraveerde pot + vier metalen bewerkte schotels. Afmeting: 15 - 32 cm. In goede staat.
Vroeg 20e eeuws Chinees houtgestoken tas met bewerkte houten grip en ijzeren beslag. Afmeting: 35 x 33 x 25 cm. In goede staat.
Ingelegde bruidsriem, bwg, mt getorste rand en floraal decor. 79 cm, breedte 3,5-9cm. In goede staat
Lot oud/antiek Japans lakwerk. Bestaande uit: Eén grote houten lakwerk vaas met goudvissen decor. Eén lakwerk dekseldoos met goudvissen decor. Eén Japanse keramieken vaas met goud en vissen decor. Bla...
Twee maal religieus antiek. Bestaande uit: Meerschuim medaillon, Moses met schaap, 18e - 19e eeuw. Een 18e eeuwse handingekleurde gravure Jezus van kruisiging afgehaald. Afmeting: 7 - 10 cm. In goede ...
Twee maal oud/antiek Oosters brons. Bestaande uit: Eén hangpetroleum lamp in vogelvorm. Eén Afrikaanse gegraveerde slaven armband. Afmeting: 9 - 16 cm. In goede staat.
Oude Chinese emaille vaas met bodemmerk en Europese voorstellingen. Eén beschadiging. Afmeting: H 16,5 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke Oosterse/Perzische stenen met gotische bogen. Afmeting: 30 x 23 x 8,5 cm + 30 x 15 x 9 cm. In goede staat.
Bronzen Jugendstil-stijl tafellamp met vrouw. 21e Eeuw. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
Oude Chinese theetegel met bewerking. Tea-brick werd in China en Mongolië als betalingsmiddel gebruikt. Afmeting: 24 x 19 x 2,5 cm. In goede staat.
Antieke Japanse ijzeren waterketel met messing deksel. Afmeting: 23 x 15 cm ø. In goede staat.
Oude/antieke Romaanse-stijl messing tafelbel met annotatie 1365. Echter rond 1900. Afmeting: 19 cm. In goede staat.
Renaissance-stijl tafelbel met apostelen en godslampen. Circa 1900 of ouder. Afmeting: 16,5 x 10 cm ø. In goede staat.
Antieke Jugendstil theedoos met tin beslagen en barnsteen in florale deksel. Afmeting: 12,5 x 11,5 x 9 cm. In goede staat.
18e Eeuwse messing kaarskandelaar. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
19e Eeuwse bronzen rokkandelaar. Afmeting: 22 x 12,5 cm ø. In goede staat.
Twee antieke Weens beschilderde Jugendstil kaarskandelaren. Man met appel en vrouw. Circa 1900. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
Antieke tinnen Jugendstil schaal in lelieblad-vorm. Afmeting: 19 x 30 x 26 cm. In goede staat.
Hollandse Eissenloeffel messing theekan. Nr. 759. Circa 1920. Afmeting: 10 x 14 cm ø. In goede staat.
Antiek tinnen historisme tafelstuk met amandel geslepen kristalglas. Circa 1880. Afmeting: 50 x 27 cm ø. In goede staat.
Antieke Jan Eissenloeffel geëmailleerde koperen plaquette. 1887 - 1927. Metaal bewerkersbond. Afmeting: 14,7 x 14,9 cm. In goede staat.
Antieke Jugendstil koekjestrommel met beschilderd glas en compositie metalen houder. Circa 1915. Afmeting: 33 x 20 x 18 cm. In goede staat.
Vier 19e eeuwse meerschuim tabakspijpen waarvan drie met adelijke familiewapens ingesneden. Onder andere: Omnibus Fidelis, leeuwen. Afmeting: 50 - 56 cm. In goede staat.
Grote oude Oosterse schoenmakerskist met koperbeslagen en met zestien glazen flacons met koperen deksel en lades. Afmeting: 85 x 43 x 28 cm. In goede staat.
Twee vergulde messing Empire-stijl wandlampen. Circa 1900. Afmeting: 27 x 19 x 12 cm. In goede staat.
Grote antieke messing Empire-stijl plafondlamp. Messing met koningsblauw. Circa 1920. Afmeting: 70 x 65 cm ø. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Chinese messing tempelklok met draak en paradijsvogel. Afmeting: 40 x 20 cm ø. In goede staat.
Antiek zijde 'souvenir of the great war' met diverse generalen + presidenten, onder andere Churchil. Paar kleine beschadigingen. Afmeting: 25 x 46 cm. In goede staat.
Antieke tassa met de drie gratiën op marmeren/messing basement. Glazen schaal is afneembaar. Circa 1870. Afmeting: 30 x 33 cm ø. In goede staat.
Groot oud edelhertengewei. 20e Eeuw. Afmeting: 125 x 78 x 47 cm. In goede staat.
Twee antieke eikenhouten gestoken Renaissance panelen met ranken en portretmedaillons. Achterkanten handgebeiteld. 18e Eeuw of ouder. Afmeting: 62 x 19,7 cm. In goede staat.
Lot van dertien oude/antieke olielampen, divers. Afmeting: 11 - 16 cm. In goede staat.
Drie antieke bronzen olielampjes. Zeer oud. Afmeting: 6 - 11 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf maal oude Zuid Amerikaanse spekstenen olielampen. Afmeting: 10 - 17 cm. In goede staat.
Achttien maal diverse keramieken olielampen. 20e Eeuw. Afmeting: 10 - 20 cm. In goede staat.
Lot van dertien stuks antieke olielampjes. Onder andere: archeologische bodemvondsten, Perzisch, Grieks etc. Afmeting: 8 - 15 cm. In goede staat.
Antiek Hollands messing scheepsboeglicht met blauw/rood glas en petroleumbrander. Circa 1900. Afmeting: 20 x 17 x 12 cm. In goede staat.
Oud polyester carrousel paard met leer. Circa 1960. Afmeting: 80 x 170 x 36 cm. In goede staat.
Grote vergulde glazen designlamp. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 35 x 50 cm ø. In goede staat.
60-er Jaren plafonniere lamp van Christoph Palmer & Co. Messing met glazen druppelvormige pegels. Afmeting: 20 x 22 cm ø. In goede staat.
Antieke Franse polychrome Fayence petroleum lampenvoet met messing, handbeschilderd, florale/vogel/insecten decor. Geëlektrificeerd. Afmeting: 82 x 40 cm ø. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Louis Seize notenhouten theestoof met intarsia en koperen binnenbak. Afmeting: 47 x 25 cm ø. In goede staat.
Decoratieve wereldglobe op houten standaard. Met messing versieringen. Globe met reliëf. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 100 x 41 cm ø. In goede staat.
Martell Cordon Bleu cognac in originele doos. Circa 1960. Afmeting: 27 x 10 x 10 cm. In goede staat.
Gave 19e eeuwse handbeschilderde Duitse spaanhouten hoedendoos met spreuk. Circa 1850. Afmeting: 46 x 16 x 27 cm. In goede staat.
Gave 19e eeuwse handbeschilderde Duitse spaanhouten hoedendoos met spreuk. Circa 1850. Afmeting: 19 x 29 x 28 cm. In goede staat.
Antieke Duitse handbeschilderde spaanhouten hoedendoos met Hollandse spreuk. Circa 1900. Afmeting: 17 x 43 x 25 cm. In goede staat.
Oude Chinese uit hoorn gesneden dekselhouder met draken decor. Wierookstokjeshouder. Krimpnaad. Afmeting: 27 cm. In goede staat.
Antieke Duitse messing bureaukalender. Met maand, dag en datumaanduiding. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.
Oude messing bewerkte Neogotische inbouw altaar met ranken en figuren in medailles. 20e Eeuw. Afmeting: 120 x 64 x 44 cm. In goede staat.
Grote antieke Franse tafellamp van compositie metaal. Griekse vrouw. Circa 1900. Afmeting: H 89 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinese ivoren penselenhouder met figuren in bos + pagodes. Twee-delig. Onderrand iets beschadigd. Afmeting: 12 x 7 cm ø. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Chinese ivoren penselenhouder. Opengewerkt met figuren, bomen en pagodes. Twee-delig. Afmeting: 11,7 x 6,5 cm ø. In goede staat.
Twee grote antieke marmeren/bronzen cassolettes met zware halsen. Circa 1900. Afmeting: H 50 cm. In goede staat.
Antieke Duitse speeldoos met kam (goed). Notenhout. Circa 1900. Afmeting: 18 x 33 x 22 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Duitse symphonion speeldoos. Notenhout. Circa 1900. Met enkele kam (goed). Veer zit vast. Afmeting: 18 x 27 x 23 cm. In redelijk/goede staat.
Oude bronzen hanglamp met zes facet geslepen glazen vensters. 20e Eeuw. Afmeting: 77 x 41 cm ø. In goede staat.
Oude Chinese cloisonne penselen aflegger met tekst en florale decor. Afmeting: 3 x 5,7 x 15 cm. In goede staat.
Drie eikenhouten gestoken wandconsoles. Arabische mannen met koppen. Afmeting: 30 - 36 cm. In goede staat.
Twee antieke 19e eeuwse bronzen Empire kaarskandelaren met vuurvergulding en brunering. Drie-kleurig. Circa 1830. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Grote amsterdamse school hanglamp. Zes-kantig met bloemmotief. met formica (glas) Circa 1915. Afmeting: 106 x 53 x 50 cm. In goede staat.
Oude houtgestoken gepolychromeerde apothekers gaper. Krimpnaden. Afmeting: 56 x 26 x 27 cm. In goede staat.
Zeldzame grote 19e eeuwse gepolychromeerde houtgestoken apothekers gaper. Afmeting: 59 x 26 x 28 cm. In goede staat.
60-er Jaren plafonniere lamp van Christoph Palmer & Co. Messing met glazen druppelvormige pegels. Afmeting: 20 x 22 cm ø. In goede staat.
60-er Jaren plafonniere lamp van Christoph Palmer & Co. Messing met druppelvormige glazen pegels. Afmeting: 19 x 20 cm ø. In goede staat.
Antiek Jugendstil keukenkastje met keramieken houders en klok !! Circa 1915. Eén wijzer af. Afmeting; 54 x 50 x 18 cm. In goede staat.
Grote glas in lood deur met zes glas-in-lood ramen met Jugendstil motief. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting geheel: 201 x 166 cm. In goede staat.
Kapitale plafonniere van Christoph Palmer & Co. 60-er Jaren. Messing met glazen pegels. Afmeting: 20 x 40 cm ø. In goede staat.
Groot antiek compositiemetalen kaarskandelaar. Jongen houdt kandelaren vast. Afmeting: H 55 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Duitse bronzen spiegel met rozenranken en adelaars. Met origineel facet geslepen spiegel. Afmeting: 85 x 50 cm. In goede staat.
Antieke 19e eeuwse Engelse wandspeeldoos. Gemerkt Star Silver Depot London. Notenhout met bandintarsia en lithografie + zes speelplaten. Kroon mist. Afmeting: 56 x 43 x 24 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse bronzen Charles Dix kaarskandelaren. Vier-lichts. Circa 1840. Afmeting: H 45 cm. In redelijk/goede staat.