Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Theekistje, 19e eeuw 2096
Theekistje, 19e eeuw
Startprijs 75 EUR
Tibetaanse sieradenkist 2097
Tibetaanse sieradenkist
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Tibetaanse sieradenkist 2098
Tibetaanse sieradenkist

Resultaat:

60 EUR

Antiek Chinees lakwerk pennenbakje, 1920 2099
Antiek Chinees lakwerk pennenbakje, 1920
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Antieke documentenkist, 1900 2100
Antieke documentenkist, 1900

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
3x Voor-oorlogse knikkende spaarpotten 2101
3x Voor-oorlogse knikkende spaarpotten

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
3x Voor-oorlogse knikkende spaarpotten 2102
3x Voor-oorlogse knikkende spaarpotten

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
3x Voor-oorlogse knikkende spaarpotten 2103
3x Voor-oorlogse knikkende spaarpotten

Resultaat:

125 EUR

Verkocht
Grote knikkende spaarpot, 19e eeuw 2104
Grote knikkende spaarpot, 19e eeuw

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Antieke knikkende spaarpot, 1880 2105
Antieke knikkende spaarpot, 1880

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Grote antieke blikken spaarpot + buste 2106
Grote antieke blikken spaarpot + buste

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
3x Voor-oorlogsse knikkende spaarpotten 2107
3x Voor-oorlogsse knikkende spaarpotten

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
6x Voor-oorlogse spaarpotten 2108
6x Voor-oorlogse spaarpotten

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
2x Diecast spaarautomaten 2109
2x Diecast spaarautomaten

Resultaat:

60 EUR

2x Oude Diecast spaarautomaten 2110
2x Oude Diecast spaarautomaten
Startprijs 60 EUR
2x Oude Diecast spaarautomaten 2111
2x Oude Diecast spaarautomaten
Startprijs 60 EUR
Verkocht
2x Oude Diecast spaarautomaten 2112
2x Oude Diecast spaarautomaten

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
2x Oude Amerikaanse Diecast spaarautomaten 2113
2x Oude Amerikaanse Diecast spaarautomaten

Resultaat:

60 EUR

2x Oude gietijzeren spaarpotten 2114
2x Oude gietijzeren spaarpotten
Startprijs 40 EUR
Oude Diecast spaarautomaat 2115
Oude Diecast spaarautomaat
Startprijs 60 EUR
Verkocht
2x Antieke blikken spaarpotten, 1900 2116
2x Antieke blikken spaarpotten, 1900

Resultaat:

80 EUR

3x Antieke tabaksvoorwerpen 2117
3x Antieke tabaksvoorwerpen
Startprijs 50 EUR
Verkocht
5x Oude/antieke spaarpotten 2118
5x Oude/antieke spaarpotten

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Messing tabaksdoos, 18e eeuw 2119
Messing tabaksdoos, 18e eeuw

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Messing tabaksdoos, 18e eeuw 2120
Messing tabaksdoos, 18e eeuw

Resultaat:

140 EUR

Gietijzeren spaarpot met ezel 2121
Gietijzeren spaarpot met ezel
Startprijs 140 EUR
Verkocht
3x Oude/antieke Amerikaanse spaarpotten 2122
3x Oude/antieke Amerikaanse spaarpotten

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Bronzen penkandelaar, 19e eeuw 2123
Bronzen penkandelaar, 19e eeuw

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Antiek pijpenfoedraal 2124
Antiek pijpenfoedraal

Resultaat:

100 EUR

2x Reservisten bierpullen 2125
2x Reservisten bierpullen
Startprijs 50 EUR
Divers oud/antiek koperwerk 2126
Divers oud/antiek koperwerk
Startprijs 60 EUR
6x Divers koperwerk 2127
6x Divers koperwerk
Startprijs 60 EUR
2x Oosters brons 2128
2x Oosters brons
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Kruideniersweegschaal, 1900 2129
Kruideniersweegschaal, 1900

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
2x Oude/antieke Chinese kanonnen 2130
2x Oude/antieke Chinese kanonnen

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Oval messing spiegel met portret, 20e eeuw 2131
Oval messing spiegel met portret, 20e eeuw

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Koperen kookpot, 18e eeuw 2132
Koperen kookpot, 18e eeuw

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
2x Oude/antieke vijzels 2133
2x Oude/antieke vijzels

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
2x Antiek koperslagwerk 2134
2x Antiek koperslagwerk

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Lot divers antiek koperwerk 2135
Lot divers antiek koperwerk

Resultaat:

50 EUR

Antiek lederen hoofdbedekking (motor) 2136
Antiek lederen hoofdbedekking (motor)
Startprijs 50 EUR
Antieke Eisenloeffel inktset 2137
Antieke Eisenloeffel inktset
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Antiek theelicht+dienblad, 1920 2138
Antiek theelicht+dienblad, 1920

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Hangpetroleumlamp 2139
Hangpetroleumlamp

Resultaat:

95 EUR

Verkocht
Stel antieke petroleumlampen, 1900 2140
Stel antieke petroleumlampen, 1900

Resultaat:

70 EUR

Antieke petroleumlamp, 1900 2141
Antieke petroleumlamp, 1900
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Antieke melkglazen petroleumlamp, 1900 2142
Antieke melkglazen petroleumlamp, 1900

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
2x Antieke petroleumlampen, 1900 2143
2x Antieke petroleumlampen, 1900

Resultaat:

50 EUR