Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
3x Kandelaren+tabaksdoos 2528
3x Kandelaren+tabaksdoos

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
7 Delen oude camera's, 20e eeuw 2529
7 Delen oude camera's, 20e eeuw

Resultaat:

25 EUR

Moderne design tafellamp 2530
Moderne design tafellamp
Startprijs 30 EUR
Verkocht
Oude meerschuim tabakspijp 2531
Oude meerschuim tabakspijp

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Twee emaille theekannen 2532
Twee emaille theekannen

Resultaat:

45 EUR

Grote keramieken tuinvaas 2533
Grote keramieken tuinvaas
Startprijs 35 EUR
Verkocht
13x Afrika, divers 2534
13x Afrika, divers

Resultaat:

70 EUR

2x Afrikaans houtsnijwerk 2535
2x Afrikaans houtsnijwerk
Startprijs 25 EUR
2x Oude Afrikaanse houten peniskokers 2536
2x Oude Afrikaanse houten peniskokers
Startprijs 40 EUR
3x Oude Afrikaanse maskers 2537
3x Oude Afrikaanse maskers
Startprijs 60 EUR
3x Oude houtgestoken Afrikaanse beelden 2538
3x Oude houtgestoken Afrikaanse beelden
Startprijs 30 EUR
Verkocht
Oude Chinese wierookbrander 2539
Oude Chinese wierookbrander

Resultaat:

40 EUR

Twee grote Afrikaanse figuren 2540
Twee grote Afrikaanse figuren
Startprijs 100 EUR
Twee oude Afrikaanse maskers 2541
Twee oude Afrikaanse maskers
Startprijs 60 EUR
Verkocht
2x Antiek bewerkt messing 2542
2x Antiek bewerkt messing

Resultaat:

25 EUR

3x Tinnen kannen, 18e eeuw 2543
3x Tinnen kannen, 18e eeuw
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Antieke Renaissance wandschotel 2544
Antieke Renaissance wandschotel

Resultaat:

40 EUR

Antieke schelhoorn 2545
Antieke schelhoorn
Startprijs 45 EUR
Verkocht
Kaarsenkroonluchter 19e eeuw 2546
Kaarsenkroonluchter 19e eeuw

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Engelse reissecretaire, 19e eeuw 2547
Engelse reissecretaire, 19e eeuw

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Oude/antieke kinderwagen 2548
Oude/antieke kinderwagen

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Messing plated wijwater emmer, 19e eeuw 2549
Messing plated wijwater emmer, 19e eeuw

Resultaat:

25 EUR

2x Italiaanse marmeren vazen 2550
2x Italiaanse marmeren vazen
Startprijs 50 EUR
2x Kandelaren, 1850 2551
2x Kandelaren, 1850
Startprijs 400 EUR
Chinese bamboe penselenpot 2552
Chinese bamboe penselenpot
Startprijs 125 EUR
Kristallen jardiniere, 1900 2553
Kristallen jardiniere, 1900
Startprijs 90 EUR
Korte dames bontjas, Nerts 2554
Korte dames bontjas, Nerts
Startprijs 50 EUR
2x Oude miniaturen 2555
2x Oude miniaturen
Startprijs 70 EUR
Verkocht
Antieke bouilloir, 1915 2556
Antieke bouilloir, 1915

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Antieke naaikistje met inhoud 2557
Antieke naaikistje met inhoud

Resultaat:

135 EUR