Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

39. Januariveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 11 januari 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

2x Antiek bewerkt messing
Startprijs 40 EUR

Twee maal antiek bewerkt messing. Bestaande uit: Klein inktstel met amor en porseleinen inktpotjes. Eerste helft 19e eeuw. En een wandhaak in de vorm van een pijprokende visser. Circa 1900. Afmeting: ...

Doosje antieke tin figuren, 1930
Startprijs 40 EUR

Doosje met tien antieke Duitse beschilderde tin figuren. Nr. 1319 Preussen Kürassiere im Angriff 1870-1871. Circa 1930. Afmeting: 12,5 x 8,5 x 2 cm. In goede staat.

3-Delige haardset, 19e eeuw
Startprijs 40 EUR

Drie-delige 19e eeuwse messing haardset. Afmeting: 66 - 71 cm. In goede staat.

Japanse lakwerk kist
Startprijs 40 EUR

Grote oude Japanse lakwerk dekseldoos met goud decor en messing vogel. 20e Eeuw. Afmeting: 14 x 34 x 25 cm. In redelijk/goede staat.

Bronzen wierookbrander, 19e eeuw
Startprijs 40 EUR

19e Eeuwse Chinese bronzen wierookbrander in pompoenvorm. Eén oortje los erbij. Afmeting: 9 x 7,5 cm ø. In redelijk/goede staat.

2x Afrikaans houtsnijwerk
Startprijs 40 EUR

Twee maal Afrikaans houtsnijwerk. Bestaande uit: Hoofdrust Ruba Tribe Zaïre + Hoofdrust of stoel. Afmeting: 16 - 50 cm. In goede staat.

3x Antieke messing lampen 1900
Startprijs 40 EUR

Drie antieke messing lampen. Circa 1900. Twee maal electrisch, één maal kandelaar. Afmeting: 20 - 43 cm. In goede staat.

Bronzen tafel ikoon, 19e eeuw
Startprijs 40 EUR

19e Eeuwse bronzen tafel ikoon. Regina Coeli. Afmeting: 14,5 x 11 cm. In goede staat.

2x Antieke wijwaterbakjes
Startprijs 40 EUR

Twee antieke bronzen (wand) wijwaterbakjes. Bestaande uit: 19e Eeuw, Rococo, verguld + buste Jezus, circa 1915. Afmeting: 19 - 22 cm. In goede staat.

Staande lamp, 1940
Startprijs 40 EUR

Grote houtgestoken staande lamp. Donker gebeitst. Circa 1940. Afmeting: 182 x 62 cm ø. In redelijk/goede staat.

Antieke Chinese theebus
Startprijs 40 EUR

Antieke Chinese handbeschilderde tinnen theebus. Circa 1900. Choicest pure Chinese tea importer Toko Piet Sourabaya Java. Afmeting: 18 cm. In goede staat.

Antiek dekselkompas, 1900
Startprijs 40 EUR

Antiek blikken dekselkompas. Circa 1900. Ongemerkt. Afmeting: 7 x 13,5 cm ø. In goede staat.

Antieke Japanse bloempot, 1900
Startprijs 40 EUR

Grote antieke Japanse messing bloempot met tijgers. Circa 1900. Afmeting: 24 x 29 cm ø. In goede staat.

4x Reclame affiches 1930-1960
Startprijs 40 EUR

Vier maal gelithografeerde reclame affiches. Circa 1930 - 1960. Onder andere: Lelido bierreclame, Air India en Benedictine. Afmeting: 20 - 42 cm. In redelijk/goede staat.

Oude blikken kaleidoscoop
Startprijs 40 EUR

Oude blikken speelgoed kaleidoscoop. Gemerkt Mikado. Met gelithografeerde papieren opdruk. Afmeting: 22 cm. In goede staat.

2x Vergulde wandkandelaren, 1900
Startprijs 40 EUR

Twee vergulde messing Neo Gotische wandkandelaren met ranken. Circa 1900. Afmeting: 41 x 25 x 10 cm. In goede staat.

19e Eeuwse bronzen Corpus Christi
Startprijs 40 EUR

19e Eeuwse bronzen Corpus Christi. Afmeting: 16 cm. In goede staat.

2x Steengoed kruiken, 1930
Startprijs 40 EUR

Twee grote 19e eeuwse Duitse steengoed kruiken waarvan één beschilderd door H. Brondijk. Florale decor. Circa 1930. Afmeting: 39 - 41 cm. In goede staat.

3x Kandelaren+tabaksdoos
Startprijs 40 EUR

Drie kandelaren + tabaksdoos. Twee maal plated, circa 1900, deuken. Eén maal messing, 20e eeuw. Eén messing tabaksdoos. Afmeting: 16 - 42 cm. In redelijk/goede staat.

Oude/antieke Japanse lakwerk dekseldoos
Startprijs 40 EUR

Oude/antieke Japanse handbeschilderde lakwerk dekseldoos. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 3 x 6 x 23,5 cm. In goede staat.

Oud mini schaakspel
Startprijs 40 EUR

Oud mini schaakspel met benen speelstukken. Midden 20e eeuw. Afmeting: 1,5 x 15,3 x 15,3 cm. In goede staat.

Jugendstil dekseldoos
Startprijs 40 EUR

Antieke houten beschilderde Jugendstil dekseldoos met florale decors. Circa 1915. Afmeting: 14 x 31 x 14 cm. In goede staat.

2x Lederen zwepen
Startprijs 40 EUR

Twee houten zwepen met leder. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 50 - 63 cm. In goede staat.

Antiek oldtimer zakmes
Startprijs 40 EUR

Antiek messing oldtimer zakmes met cabriolet. Circa 1920 - 1930. Afmeting: 15,5 cm. In goede staat.

Madonna (ingelijst)
Startprijs 40 EUR

18e - 19e Eeuwse plated messing Madonna met engel en kindje Jezus. Afmeting: 9,3 x 6,8 cm. In goede staat.

Antiek inktstel, 1930
Startprijs 40 EUR

Antiek rood marmeren inktstel. Circa 1930. Afmeting: 10 x 21 x 17 cm. In goede staat.

2x Oosterse schenkkannen
Startprijs 40 EUR

Twee oude Oosterse theekannen met draken. 20e Eeuw. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.

Antieke theestoof, 19e eeuw
Startprijs 40 EUR

Prachtige 19e eeuwse Biedermeier notenhouten theestoof met koperen binnenbak. Afmeting: 36 cm. In goede staat.

Afrikaanse kromdolk
Startprijs 40 EUR

Oude/antieke Noord-Afrikaanse kromdolk met gegraveerde metalen schede. Afmeting: L 43 cm. In redelijk/goede staat.

2x Postzegelalbum
Startprijs 40 EUR

Stockboek met Nederland gebruikt en postfris, waaronder goed 40er-50er jaren zoals Wilhelmina1947 Krimpen t/m 45 cent postfris + Davo album Nederland deel I.

4x Oude Engelse Dinky Toys
Startprijs 40 EUR

Vier maal oude Engelse Dinky Toys. Bestaande uit: Atlantean bus + Ferrari England Meccano + Connaught Meccano + Coles Hydra-Truck. Bespeeld. Afmeting: 9,5 - 21 cm. In redelijke staat.

Negroïde man met banjo
Startprijs 40 EUR

Antiek composiet banjo spelende negroïde figuur. Circa 1920 - 1930. Handbeschilderd. Stukje onderrand weg. Afmeting: 16 cm. In redelijke staat.

Moderne facet geslepen spiegel
Startprijs 40 EUR

Moderne spiegel. Blauw-zilver kleurig. 21e Eeuw. Met facet geslepen spiegelglas. Afmeting: 130 x 55 cm. In goede staat.

Facetgeslepen spiegel
Startprijs 40 EUR

Facet geslepen spiegel met houten lijst. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 68 x 98 cm. In goede staat.

2x Eiken stoelen
Startprijs 40 EUR

Twee 19e eeuwse Louis Philippe notenhouten stoelen met vlechtwerk zittingen. Afmeting: 95 x 46 x 45 cm. In goede staat.

Perzisch tapijt, 78 x 142 cm
Startprijs 40 EUR

Handgeknoopt Perzisch tapijt. Iran/Sarag. Kleed is voorzien van een floraal decor en veel rood. Afmeting: 78 x 142 cm. In goede staat.

Handgeknoopt wollen kleed, 93 x 166 cm.
Startprijs 40 EUR

Oud handgeknoopt wollen kleed. Pastel kleurig. Afmeting: 93 x 166 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, Eekhoorn (WMF)
Startprijs 40 EUR

Antieke Duitse Art Deco WMF bronzen eekhoorn. Circa 1925. Afmeting: 5 cm. In goede staat.

Antieke Chinese godheid, 1900
Startprijs 40 EUR

Antieke Chinese houtgestoken godheid met porseleinen ogen. Circa 1900. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.

Afrikaans snijwerk beeld
Startprijs 40 EUR

Afrikaans houtgesneden figuur. 20e Eeuw. Afmeting: 48 cm. In goede staat.

4x Kunstglazen schalen
Startprijs 40 EUR

Vier kunstglazen schalen. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: Eén maal blauw gemerkt R.G.H. + Drie maal divers, mogelijk Murano. Afmeting: 15 - 50 cm. In goede staat.

Moderne Boheemse vaas
Startprijs 40 EUR

Moderne zware Boheemse glazen vaas in de kleur steenrood/blauw. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.

2x Oud/antiek geetst glas
Startprijs 40 EUR

Twee maal oude/antieke geetste glazen stopflessen. Eén maal knijpfles, 19e eeuw met roccailles en wild decor. Eén maal floraal geetst, circa 1900. Afmeting: 19 - 24 cm. In goede staat.

3x Moderne karaffen
Startprijs 40 EUR

Drie moderne kristalglazen karaffen. Twee maal met luchtbel in bodem. Eén maal met geetste figuren decor. Afmeting: 23 - 29 cm. In goede staat.

Antieke glazen tabaksset, 1920
Startprijs 40 EUR

Antieke zwart glazen tabaksset met papier maché deksel met hondenkop. Gemerkt onder deksel, Aztec New York. Circa 1920. Afmeting: 18 x 22 cm ø. In goede staat.

3x Imari borden, 19e eeuw
Startprijs 40 EUR

Set van drie 19e eeuwse Imari porseleinen borden met florale decors. Gecontourneerde omranding. Afmeting: ø 21,5 cm. In goede staat.

Oude Rosenthal woerd
Startprijs 40 EUR

Oude Duitse Rosenthal porseleinen woerd. Selb Bavaria. 20e Eeuw. Afmeting: 11 x 7 x 3,5 cm. In goede staat.

2x Antieke Societé Ceramique vazen, 1900
Startprijs 40 EUR

Twee antieke Maastrichtse Societé Ceramique vazen. Bakfoutje in één bovenrand. Circa 1900. Afmeting: 23 cm. In redelijk/goede staat.

Lot oude/antieke tegels (7x)
Startprijs 40 EUR

Lot van zeven oude/antieke Hollandse wandtegels. Afmeting: circa 13 x 13 cm. In goede staat.

2x Duits porselein, 20e eeuw
Startprijs 40 EUR

Twee maal Duits porselein. 20e Eeuw. Bestaande uit: Meissen bord, bloemen decor en goudrand + K.P.M. bordje, figuren, medailles. Afmeting: 13 - 22 cm. In goede staat.

Antiek Schierholz inktstel
Startprijs 40 EUR

Antiek Duits porseleinen Schierholz inktstel. Twee-delig. Circa 1920. Handbeschilderd, floraal + goud decor. Afmeting: 12 - 22 cm. In goede staat.

Terracotta vaas
Startprijs 40 EUR

Terracotta vaas door E. Aalten Zeist. Op Peru geïnspireerd. Afmeting: 21 x 27 x 18 cm ø. In goede staat.

Lot antiek Japans porselein, 1900
Startprijs 40 EUR

Lot antiek Japans porselein. Circa 1900. Gemerkt. Bestaande uit: Zeven kop en schotels + deksels. Twee kopjes en één schotel beschadigd. Afmeting: circa 9 - 11 cm. In redelijk/goede staat.

2x Bonbonschalen Arzberg
Startprijs 40 EUR

Twee Duitse porseleinen opengewerkte bonbonschalen. Schönwald Arzberg Oberfranken. Handbeschilderde figuren en goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: ø 19 cm. In goede staat.

2x Antieke Jugendstil vazen, 1915
Startprijs 40 EUR

Twee antieke Jugendstil Delfts decor porseleinen vazen met landschappen decors. Circa 1915. Afmeting: 21 cm. In goede staat.

Oude/antieke apothekersfles, 1920
Startprijs 40 EUR

Oude/antieke Fayence polychrome apothekersfles. M. Violatum. Circa 1920. Afmeting: 19 x 15,5 cm ø. In goede staat.

2x Antieke porseleinen figuren
Startprijs 40 EUR

Twee antieke porseleinen figuren. Napels. N met kroon. Circa 1930. Jongen, pink afgebroken. Meisje, duim afgebroken. Afmeting: 16 - 17 cm. In redelijke staat.

Oud/anntiek Chinees vaasje
Startprijs 40 EUR

Oude/antieke Chinees porseleinen Kang Xi-stijl vaas met vier tekens bodemmerk. Florale decor. Afmeting: 13 x 6,8 cm ø. In goede staat.

Lot divers oud/antiek Imari (5x)
Startprijs 40 EUR

Vijf maal divers oud/antiek porselein/keramiek met Imari decors. Circa 1900 - 1980. Bestaande uit: Drie kommen, circa 1900. Eén koektrommel, circa 1930. Eén vaas, circa 1980. Afmeting: 9 - 21 cm. In g...

Oude/antieke Chinese gemberpot
Startprijs 40 EUR

Oude/antieke Chinees porseleinen gemberpot met Familie Rose figuren decor. Afmeting: 8 x 10 cm. ø. In goede staat.

Oude/antieke Chinese gemberpot
Startprijs 40 EUR

Oude/antieke Chinees porseleinen Familie Rose gemberpot met bodemmerk en geisha's in landschap decor. Afmeting: 11 x 11 cm ø. In goede staat.

Antieke Chinese Kantonese penselenpot, 1900
Startprijs 40 EUR

Antieke Chinese Kantonese porseleinen penselenpot met bodemmerk en geisha's. Circa 1900. Haarscheur. Afmeting: H 25 cm. In redelijke staat.

Gemberpot, 17e - 18e eeuw
Startprijs 40 EUR

17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen gemberpot met landschap decor. Haarlijnen. Afmeting: 15 x 16 cm ø. In redelijke staat.

2x Chinees porselein
Startprijs 40 EUR

Twee maal Chinees porselein. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: Neksteun, kat. Chinees te paard. Afmeting: 23 - 26 cm. In goede staat.

Oude/antieke Chinese-Kantonese gemberpot
Startprijs 40 EUR

Oude/antieke Chinese-Kantonese gemberpot met krijgers. Afmeting: 15 x 12 cm ø. In goede staat.

Antieke Chinese Kantonese vaas
Startprijs 40 EUR

Grote antieke Chinese Kantonese porseleinen vaas met krijgers. Bovenrand gelijmd. Afmeting: H 60 cm. In redelijke staat.

Chinees theepotje, 20e Eeuw
Startprijs 40 EUR

Kleine geëmailleerde Chinese theepot met figuren decors. 20e Eeuw. Afmeting: 10 cm. In goede staat.

Lot porselein (schotels/vaas)
Startprijs 40 EUR

Twee zeer grote antieke Petrus Regout Maastricht sierschotels. Decor Persian. Circa 1890 + Engelse antieke vaas Booths England met vogels en goud decor. Afmeting: 23 - 40 cm. In goede staat.

6x Antiek Hollands keramiek
Startprijs 40 EUR

Zes maal antiek Hollands keramiek. Bestaande uit: Drie maal Jugendstil bloempotten + twee maal kastkommen Petrus Regout Maastricht, decor Flora + één maal Gouda polychrome glansplatelen bord. Afmeting...

2x Antieke borden
Startprijs 40 EUR

Twee antieke borden. Bestaande uit: Plateel Gouda Wilhelmina 1898 - 1923 + Fayence polychrome 1919 Vredesbord 'Smeed uw zwaarden tot sikkels''. Afmeting: 26 - 34 cm ø. In goede staat.

Imari sierschotel, 19e eeuw
Startprijs 40 EUR

19e Eeuwse Imari porseleinen sierschotel met florale decors en gecontourneerde omranding. Oude spanningsscheuren. Afmeting: ø 30,5 cm. In redelijk/goede staat.

Lot 19e eeuws Japans miniatuur porselein
Startprijs 40 EUR

Lot 19e eeuws Japans miniatuur porselein. Zeven stuks. Vijf delen beschadigd. Afmeting: 5 - 9 cm. In matig/redelijke staat.

Gemberpot + Chinese kom
Startprijs 40 EUR

Oude Chinees porseleinen gemberpot en Chinese klapmuts kom, gelijmd. Afmeting: 15 - 15,5 cm ø. In matig/goede staat.

Lot horloges en uurwerken
Startprijs 45 EUR

Lot met diverse horloges en uurwerken, o.a. een horloge met zilveren kast, digitaal, zakhorlogewerk en quarts.

Zilveren collier met hanger met zirconia
Startprijs 45 EUR

Zilveren collier met hanger, 925/000, met zirvconia's. Ankercollier met een dubbele harthanger, bezet met wit en blauwtopaas. 25x25mm, lengte 45 cm. Nieuw

Lot edelstenen collier
Startprijs 45 EUR

Lot met edelstenen colliers met o.a. bloedkoralen, parels hematiet en agaat.

Zilveren hanger met diamant en saffier
Startprijs 45 EUR

Zilveren collier met hanger, 925/000, ruitvormig bezet met diamanten, totaal ca 0,15 ct en saffier. 21x20mm. Lengte collier 45 cm Nieuw

2xVazen met zilveren rand
Startprijs 45 EUR

Twee kristallen vazen met verticaal slijpsel voorzien van zilveren gladde rand, 800/000. ø9x16cm. In zeer goede staat

Stel zilveren vleesvorkjes 1920
Startprijs 45 EUR

Stel Art Deco 835/000 zilveren vleesvorkjes met fraaie ajour gezaagde steel, voorzien van graveerwerk. Mr. J.H. van de Meulen - Joure. Anno 1950. Circa 28 gr. Afmeting: 13 cm. In goede staat.

Zilv. Cakevork, lepeltje, suikerschep
Startprijs 45 EUR

835/000 Zilveren cakevork, Mr. A. Pluut jr. Schoonhoven. Anno 1929. Afmeting: 18,5 cm. En een 835/000 zilveren suikerschep met gegraveerde vleugelbak en getorste steel met eikeltje, Mr. J.H. v.d. Meul...

Koker uit zilver
Startprijs 45 EUR

Brillenkoker gemaakt uit zilverdraad, ovaal model met zilveren randen versierd met bandelwerk en aan de boven- en onderzijde voorzien van een ovaal zilveren cartouche met gravure. Voorzien van kartonn...

Zilveren armband, gevlochten
Startprijs 45 EUR

Zilveren armband, 925/000, gevlochten model met bollen langs de rand. Voorzien van bakslot met veiligheid. Breedte 13 mm, lengte 19 cm. ca 30,3 gram. In goede staat.

2x Oude benen figuren
Startprijs 45 EUR

Twee oude gesneden benen figuren. 20e Eeuw. Bestaande uit: Man met bladeren broek + Oosterse man. Afmeting: 21 - 27 cm. In goede staat.

Parker pennenset zwart met goud
Startprijs 45 EUR

Parker pennenset mat zwart met goudkleur, met een vulpen en balpen, Nieuw

Parker Pennenset, zilver
Startprijs 45 EUR

Parker pennenset met vulpen en balpen, met zwarte dop. Balpen is voorzien van gravure.

Tibetaanse kinderwieg
Startprijs 45 EUR

Oude/antieke Tibetaans beschilderde houten kinderwieg met ijzeren beslag. 20e Eeuw. Afmeting: 24 x 91 x 41 cm. In goede staat.

Jugendstil-stijl vergulde jardiniere
Startprijs 45 EUR

Oude Jugendstil-stijl vergulde jardiniere met zweepslag decor en vrouwenkoppen. 20e Eeuw. Afmeting: 20 x 49 x 18 cm. In goede staat.

Oud Heilig kruis
Startprijs 45 EUR

Oud eikenhouten Heilig kruis met gesneden gesigneerde Corpus Christi. Door Antheunis. Afmeting: 60 cm. In goede staat.

Oude Yixing theepot
Startprijs 45 EUR

Oude Chinese Yixing theepot met bamboe decor en vlinder. Bodemmerk. Afmeting: 9,5 x 15,5 x 10 cm. In goede staat.

3x Oud keramiek/porselein
Startprijs 45 EUR

Drie maal oud keramiek/porselein met zilver. 20e Eeuw. Bestaande uit: Eén maal porseleinen vaas, blauw-wit, floraal, Alten Kunststadt Bavaria, met zilveren rand. Eén maal porseleinen vaas, florale dec...

Medaille Elizabeth
Startprijs 50 EUR

Zilveren medaille Elizabeth II Dei Gratia Regina F.D. Malaya. Voor 21071046 PTE.C.Barker A.C.C. ø 36 mm. lengte 6 cm. ca 42 gram. in goede staat

Odeurflacon Boheems met zilver
Startprijs 50 EUR

Gecontourneerde odeurflacon uit Boheems kristal met floraal patroon voorzien van een zilveren hals en dop, 833/000, met knerren rand en bewerkte dop. Wat gedeukt en enkele chips, verder in goede staat...

Zilveren hanger met ovale lapis lazuli
Startprijs 50 EUR

Grote zilveren hanger, 925/000, met ovale lapis lazuli voorzien van een rand met getorste bewerking. Grootte 58x26mm, inclusief oog. ca 14,2 gram. In goede staat

Lot zilver 4x
Startprijs 50 EUR

Lot met zilveren bestekdelen, 835/000, met een sauslepel, met een deels getorste steel, een marmeladelepel met bloemdecor, een suikerschep met kroon en een grote vork met voorstelling en molen. 12-20c...

Tas met zilveren beugel
Startprijs 50 EUR

Geborduurde tas met zilveren beugel, 833/000, gecontourneerd model met biedermeier graveerwerk. 9,5 cm. jl.:S:1902 In goede staat

Zilveren oorbakje
Startprijs 50 EUR

Zilveren suikerbak, 800/000, op ronde voet met omgeslagen rand, met bandelwerk, voorzien van oren met drakenkoppen. ca 198 gram. 14x11x13,5cm. Klein deukje in de rand, verder in goede staat