Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

39. Januariveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 11 januari 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

7x Oude advocaatglaasjes
Startprijs 30 EUR

Zeven oude glazen advocaat glaasjes met hanen decor en goudranden. 20e Eeuw. Afmeting: 14 x 8 cm ø In goede staat.

Lot kristal/glas, divers
Startprijs 30 EUR

Lot divers oud glaswerk/kristal. Diverse schaaltjes + bordjes met bobbelrand. Twee karaffen, glazen etc. Chip mogelijk. Afmeting: 9 - 42 cm. In goede staat.

2x Antieke bloempot, 1900
Startprijs 30 EUR

Twee antieke bloempotten. Circa 1900. Eén maal porselein met handgeschilderd landschap decor + één maal keramiek met florale guirlandes. Afmeting: 19 x 23 cm ø / 20 x 20 cm ø. In goede staat.

3x Gouda plateelvazen
Startprijs 30 EUR

Drie oude Hollandse handbeschilderde platelen vazen met florale decor. Circa 1930 - 1950. Afmeting: 70 - 20 cm. In goede staat.

2x oud/antiek Porceleyne Fles
Startprijs 30 EUR

Twee maal oud/antiek Delftse Porceleyne Fles Fayence. Eén maal grote schaal met chinoiserie decor. Eén maal octagonale schaal met florale decor. Afmeting: 20 - ø 31 cm. In goede staat.

Antiek Engels servies op tablet
Startprijs 30 EUR

Antiek Engels keramieken theeservies met tablet, theekan, melk+suikerpot, schaaltje, zes kop en schotels. Gemerkt Grindley England Cream Petal. Afmeting: 6 - 18 cm. In goede staat.

Antieke Chinese/Kantonese gemberpot
Startprijs 30 EUR

Antieke Chinese Kantonese gemberpot met krijgers en bodemmerk. Afmeting: 12 x 13 cm ø. In goede staat.

3x Antieke Japanse Imari rijstkommen, 1900
Startprijs 30 EUR

Drie antieke Japanse Imari porseleinen rijstkommen met deksel. Met florale/goud decor. Circa 1900. Afmeting: 11 x 15 cm ø. In goede staat.

Chinese gemberpot
Startprijs 30 EUR

Oude Chinees porseleinen gemberpot met bodemmerk. Spelende Chinese figuren. Afmeting: 9,5 x 10,5 cm. In goede staat.

Chinese gemberpot, 19e eeuw
Startprijs 30 EUR

19e Eeuwse Chinees porseleinen gemberpot zonder deksel met verso tekst, florale en vogel decor. Bodemmerk. Chip voet. Afmeting: 23 x 18 cm ø. In redelijke staat.

Oosters Fayence schaal
Startprijs 30 EUR

Oude Oosterse Fayence schaal met polychrome en metalen monturen. 20e Eeuw. Afmeting: 5 x 27 cm ø. In goede staat.

Chinees waterbakje, 18e - 19e eeuw
Startprijs 30 EUR

18e - 19e Eeuws Chinees natuurstenen waterbakje met florale decor. Eén chip. Afmeting: 4 x 12 x 12,5 cm. In goede staat.

3x Chinese borden
Startprijs 30 EUR

Drie antieke Chinees porseleinen borden. Bestaande uit: Eén keer blauw/wit, 18e eeuw, landschap, minimale chips. Twee keer Familie Rose, eerste helft 20e eeuw, figuren in tuin. Afmeting: 23 - 24,5 cm ...

Ring met paarse steen
Startprijs 35 EUR

Ring met een paarse peervormige gefacetteerde steen. Nikkelvrij metaal. Merk Claudio Ferrici. In origineel etui. ø 57 Nieuw

Zilveren ring met zwart gesneden deel
Startprijs 35 EUR

Zilveren ring, 925/000, met zwarte gesneden disk met in het midden een zilveren rozet met zirconia's. onderaan het zwarte deel zit een zilveren gekrulde rand met hangertjes met zirconia's. ø kop 27 m...

2x Smart Watch, dames+heren
Startprijs 35 EUR

Twee smart watches met bluetooth. Een rechthoekig model en een model met klemband. Beiden in doos.

Herenhorloge Head
Startprijs 35 EUR

Digitaal herenhorloge, merk Head, met kunststof kast en band. In doos. Nieuw

2 Zilveren armbanden
Startprijs 35 EUR

Twee zilveren armbanden, een gevlochten armband met opgesoldeerde elementen, breedte 12 mm, lengte 16 cm, en een armband met spiraalvormige schakels met haak.18-22cm. totaal ca 28 gram. In goede staat

Zilveren ring met blauw
Startprijs 35 EUR

Zilveren ring, 925/000, met groot licht blauw gefacetteerd hart met een rand met zirconia's. ø 54. ø kop 24x27 mm. ca 18,2 gram. In goede staat

2 Zilveren ringen met parelmoer
Startprijs 35 EUR

Twee zilveren ringen met parelmoer. 925/000. totaal ca 29,5 gram. steen kleine ring wat beschadigd.

Stel zilveren vleesvorkjes 1945-1946
Startprijs 35 EUR

Stel 835/000 zilveren vleesvorkjes. Bloemsteel gemerkt Narcis. Mr. A. Pluut & Zn. - Schoonhoven. Anno 1945 - 1946. Afmeting: 14,5 cm. Circa 26 gr. In goede staat.

2 Amethisten
Startprijs 35 EUR

Twee amethisten, een ovaal gefacetteerde en een peervormig gefacetteerde steen, 16,6 en 14,08, met diverse insluitsels.

Zilveren+plated rozenvaasje
Startprijs 35 EUR

830/000 Zilveren rozenvaasje met geschulpte bovenrand + een plated exemplaar. Afmeting: circa 12,5 cm / circa 14,5 cm. In goede staat.

Zilveren kandelaar en beker
Startprijs 35 EUR

Zilveren kandelaar, 925/000 en beker, 835/000. Lage kandelaar, vierkant model met dubbele filetrand, en een likeurbeker op ronde voet, voorzien van gravure. MT.: Gebr. T & J Huisman, Schoonhoven jl.:b...

Lepelvaasje met 5 lepels
Startprijs 35 EUR

Delfts blauw handbeschilderd gesigneerd lepelvaasje met 835/000 zilveren bovenrand. Mr. Gebr. Niekerk - Schoonhoven. Circa 1950. En vijf stuks 835/000 zilveren lepeltjes met provinciewapens en bakken ...

Horloge Skmei
Startprijs 35 EUR

Zwart herenhorloge, Skmei, analoog digitaal. Nieuw

Zilveren armband filigrain
Startprijs 35 EUR

Brede zilveren armband, 835/000, gemaakt uit maanvormige schakels versierd met filigrain. Breedte 23 mm. Lengte 20,5cm. Voorzien van bakslot. ca 28,8 gram. In goede staat

Zilveren slavenband met lapis lazuli
Startprijs 35 EUR

Zilveren slavenband, 925/000, met scharnier verlopend in breedte. Aan de bovenzijde versierd met een driehoekig geslepen lapis lazuli, een opengewerkt verguld element en 3 zirconia's. breedte 5-13mm, ...

Gouden hanger zirconia
Startprijs 35 EUR

Geelgouden hanger, 585/000, met zirconia's. Fijne hanger in de vorm van een acht bezet met zirconia's. Grootte 11x15mm. ca 1,0 gram. Als nieuw

Stickbarometer
Startprijs 35 EUR

Notenhouten stickbarometer met koper. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 112 cm. In goede staat.

Lot diverse kleden, 4x
Startprijs 35 EUR

Lot (4x) diverse handwerk kleden, onder andere gehaakt. In doos. Afmeting: 40 x 48 x 34 cm. In goede staat.

Kavel diverse aanstekers en accessoires
Startprijs 35 EUR

Kavel met diverse aanstekers en accessoires van verschillende merken. Ongetest in diverse condities.

Antiek Christus beeld, 1900
Startprijs 35 EUR

Groot antiek gipsen Christus buste. Circa 1900. Minimale chips. Afmeting: 49 x 45 x 20 cm. In redelijk/goede staat.

Antiek Duitse regulateur, 1920
Startprijs 35 EUR

Antieke Duitse eikenhouten regulateur. Circa 1920. Genummerd. Slagwerk op gongstaven. Afmeting: 83 cm. In goede staat.

Antieke regulateur, 1920
Startprijs 35 EUR

Antieke eikenhouten regulateur. Gemerkt Vedette. Circa 1920. Slagwerk op gongstaven. Afmeting: 74 cm. In goede staat.

Antieke Kienzle regulateur, 1915
Startprijs 35 EUR

Antieke Duitse eikenhouten Jugendstil Kienzle regulateur. Circa 1915. Afmeting: 86 cm. In goede staat.

Sallander klok
Startprijs 35 EUR

Oude Sallander wandklok. Notenhout met messing monturen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 47 cm. In goede staat.

Franse comtoise, 19e eeuw
Startprijs 35 EUR

Antieke 19e eeuwse Franse comtoise met ankergang uurwerk en harpslinger. Wijzerplaat beschadigd. Ongereinigd. Afmeting: 47 x 28 x 14 cm. In redelijke staat.

Wortelnoten wijntafel
Startprijs 35 EUR

Zes-kantige wortelnoten wijntafel. Stijl-meubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 60 x 60 x 60 cm. In goede staat.

2x Karaffen, 19e eeuw
Startprijs 35 EUR

Twee 19e eeuwse karaffen. Eén maal met goud decor, met spiraalstop. Afmeting: 20 - 26 cm. In goede staat.

Antiek Jugendstil kandijbakje, 1915
Startprijs 35 EUR

Antieke Jugendstil glazen kandijhouder met vernikkelde beugel. Met florale decor. Circa 1915. Afmeting: 16 x 12 cm ø. In goede staat.

Antieke Meissen sauskom, 1930
Startprijs 35 EUR

Antieke Duitse Meissen porseleinen sauskom met Zwiebelmuster decor. Circa 1930. Afmeting: 10 x 22 x 14 cm. In goede staat.

2x Porseleinen vazen, 1930-1950
Startprijs 35 EUR

Twee oude Duitse porseleinen vazen met goud decor. Circa 1930 - 1950. Bestaande uit: Fürstenberg + Schaubach, floraal. Afmeting: 19 - 22 cm. In goede staat.

Bing en Gröhndahl gebaksset
Startprijs 35 EUR

Bing en Gröhndahl porseleinen gebaksstel. Schaal + negen borden, met decor Hans Christian Andersen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 16 - 23 cm. In goede staat.

Delfts bord, 18e eeuw
Startprijs 35 EUR

18e Eeuws Delfts polychroom Fayence bord met florale decor. Chip rand. Afmeting: ø 23 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Franse Fayence scheerbekken
Startprijs 35 EUR

Oude/antieke polychrome Fayence scheerbekken. Frankrijk. Met duif decor. Haarscheur. Afmeting: 8 x 26 cm ø. In redelijk/goede staat.

Antieke Japanse kop+schotel, 19e eeuw
Startprijs 35 EUR

Antieke Japans porseleinen kop en schotel met geisha's. 19e Eeuw. Bodemmerk. Afmeting: 7,5 x 12 cm ø. In goede staat.

Majolica rozensteker+schaal
Startprijs 35 EUR

Grote antieke Engelse Majolica rozensteker-vaas met schaal. Circa 1900. Floraal + goud decor. Afmeting: 20 x 24 x 24 cm. In goede staat.

Chinese Familie Rose theepot, 1900
Startprijs 35 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Rose theepot met figuren decor en tekens. Circa 1900. Afmeting: 17 x 14 cm ø. In goede staat.

Kantonese dekselvaas
Startprijs 35 EUR

Grote oude Chinese balustervormige Kantonese dekselvaas met krijgers in landschap decor en bodemmerk. Afmeting: 37 x 19 cm ø. In goede staat.

Witgouden hanger met parel
Startprijs 40 EUR

Witgouden hanger, 585/000, met parel. Een fijne hanger is een soort krul voorzien van een zoetwaterparel, ø 4,5 mm. Grootte hanger 18 mm, incl. oog. ca 0,6 gram. Nieuw

2 Zilveren strooiers
Startprijs 40 EUR

Twee silveroverlay strooiers, 925/000, met glazen binnenkant. ø 4,5x7cm. Duchin creation. In redelijke staat

2 Zilveren armbanden
Startprijs 40 EUR

Twee zilveren armbanden, diverse gehaltes, een met 6 langwerpige biedermeierschakels en een armband met bloemvormige schakels bezet met granaat. Totaal ca 38,3 gram. In goede staat.

2 Zilveren colliers met hangers
Startprijs 40 EUR

Twee zilveren slangencolliers met hangers, 925/000, een hanger met een ronde rozenkwarts en een strakke hanger met zirconia's. Totaal 22 gram Nieuw

Witgouden hanger met parel
Startprijs 40 EUR

Witgouden hanger, 585/000, met zirconia's en parel. Grootte 8x16 mm. ca 0,8 gram. In goede staat

Zilveren armband
Startprijs 40 EUR

Zilveren armband, 835/000, gemaakt uit 5 opengewerkte biedermeier schakels met bloemen en voluten. Breedte 28 mm, lengte 18 cm. Met bakslot en veiligheid. ca 31,2 gram. In goede staat

Zilveren klemband
Startprijs 40 EUR

Brede zilveren klemband, 925/000, gepolijst bolmodel verlopend in breedte. 32-55mm. ca 53 gram. ø58x49 mm. In goede staat

Zilveren armband
Startprijs 40 EUR

Zilveren schakelarmband, 800/000, gemaakt uit rechthoekige schakels met een floraal decor voorzien van schuifsluiting. Breedte 13,5 mm lengte 19 cm. MT.: G.Dahlgren & Co, Malmo, jl.: B9:1952 ca 26,5 g...

Zilveren armband Quinn
Startprijs 40 EUR

Fraale zilveren massieve armband, 925/000, scharnierende slavenband met verguld stuk aan de bovenzijde. Breedte 4-13 mm. ca 22,8 gram. 58x53 mm. In goede staat

Lot zilveren ringen, 5x
Startprijs 40 EUR

Lot met 5 zilveren ringen, 925/000, met o.a. zwarte zirconia's en parelmoer. Totaal ca 21 gram. Nieuw

07
Startprijs 40 EUR

Kristallen schaaltje, rond model met bewerkte rand voorzien van een zilveren beugel, 833/000, met parelrand. ø14x12 cm. In goede staat

Zilveren slavenband met zirconia's
Startprijs 40 EUR

Elegante zilveren slavenband, 925/000, met een gesleten bewerking met zirconia's aan de bovenzijde. Voorzien van scharnier en bakslot. 3-7 mm. ø 49x58 mm. ca 7,4 gram.

7 Zilveren lepels
Startprijs 40 EUR

Zeven zilveren lepels, met 2 suikerlepels met rijksdaalders en gezaagde 1/2 guldens, een theelepel met dubbeltje en kwartje, een theelepel met letter, een specerijenlepel met parelrand, een theelepel ...

Vaasje en bakje met zilver
Startprijs 40 EUR

Grof geslepen glazen bakje en vaasje met zilveren houder met floraal decor. 833/000. MT.: B.Eldick, Zutphen. Breuk in het schaaltje. 9x9x5 en ø5x10 cm.

Zilveren armband
Startprijs 40 EUR

Zilveren pennenarmband 925/000, met half ronde gecontourneerde schakels voorzien van bakslot. breedte 12,5 mm. 21 cm. ca 32,2 gram. In redelijk goede staat

3 Delen zilver
Startprijs 40 EUR

Drie delen zilver, met een jampothouder met bramendecor, 833/000, ø8x4cm, een cakevork met guirlandes, een cartouche met portret en een puttihoofd, breek in vork, 833/000, 18 cm en een asbak ovaal met...

2 Odeurflaconnen
Startprijs 40 EUR

Twee kristallen odeurflacons, één cilindervormig model met slijpwerk voorzien van zilveren kraag en dop met graveerwerk, 835/000, 8,5cm en een rechthoekige flacon met geelmetalen dop en kraag, 8 cm. I...

Zilveren choker onyx
Startprijs 40 EUR

Zilveren choker, 925/000, met onyx. Ankercollier met in het midden een rondlopend stuk met ribben bezet met 3 rond cabouchon geslepen onyxen. Breedte 6-20mm, lengte 46 cm. ca 20,9 gram. In goede staat...

9 Diverse lepels
Startprijs 40 EUR

Lot met 9 diverse lepels, met 5 zilveren borrellepels met biedermeier bewerking, 835/000, 3 zilveren theelpels met verschillende bewerking en een plated herinneringslepeltjes kroning Beatrix. Zilver c...

5 Zilveren lepels en 2 vorkjes
Startprijs 40 EUR

Lot zilveren bestek met 4 koffielepel met filetrand en een lepel van "the city livery club, en een kleine en grote vork. 12-18 cm. ca 112 gram. In goede staat

Zilveren strooilepel
Startprijs 40 EUR

Zilveren strooilepel, 833/000 ovaal gecontourneerde bak aan een gecontourneerde steel met graveerwerk. MT.: G.F.van Geelen, Schoonhoven, jl.:u:1879, 17 cm. ca 22 gram. in goede staat.

Zilveren filigrain armband en broche
Startprijs 40 EUR

Zilveren filigrain armband en broche, 800/000, armband en broche met filigrain bloemen. breedte 18mm, lengte 19 cm. ø broche 45 mm. ca 29,4 gram. In goede staat

Sigarenhouder met goud
Startprijs 40 EUR

Lederen sigarenetui met geelgouden elementen, 585/000, versierd met graveerwerk. 10x12 cm. Leer wat gebarsten, verder in goede staat

Zilveren collier met muntjes
Startprijs 40 EUR

Zilveren collier met 10 1/2 mark stukken. Lengte 45 cm. ca 33 gram. In goede staat

2 Zilveren geboortelepels
Startprijs 40 EUR

Twee zilveren geboortelepels, 835/000, geboortelepel met een voorstelling van koeien in de bak bewerkte steel en bekroond met een molen ( één wiek ontbreekt) MT.: onduidelijk jl.: T:1903 en een geboor...

Zilveren strooilepel 1905
Startprijs 40 EUR

835/000 Zilveren strooilepel met gecontourneerde bak en getorste steel met floraal gegraveerd heft. Mr. A.A. Graves-Kooiman, Schoonhoven. Anno 1905. Afmeting: 16,5 cm. Circa 24 gr. In goede staat.

Herenhorloge Parnis
Startprijs 40 EUR

Groot rond horloge, chronograaf, Parnis, met gele wijzerplaat en een zwarte kunststof band. Nieuw

3 Zilveren sieraden
Startprijs 40 EUR

Drie zilveren sieraden, 925/000, bestaande uit een hanger met een vrouwenhoofd en zirconia,'s, 34x48mm,een ring met aan de uiteinden 2 koppen, ø55, en een ring met een dubbel gezaagde kop bezet met zi...

Collier met bladvormige hanger
Startprijs 40 EUR

Collier met hanger, 333/000, met een parel. Fijn gourmetcoliier met een hanger in de vorm van een blaadje met een pareltjes. 22x11mm. lengte 40 cm. totaal ca 1,5 gram. Collier voorzien van reparatie. ...

F. Bruil, Vaas met bloemen
Startprijs 40 EUR

F. Bruil. Vaas met bloemen. Olieverf op paneel. Afmeting: 17 x 21 cm. In goede staat.

3x Vieux, divers
Startprijs 40 EUR

Drie maal Vieux. Figuren op strand etc. Met zandtechniek. Op paneel. Afmeting: 13 x 22 cm. In goede staat.

S. Dittrich, Fluitspelende figuur
Startprijs 40 EUR

Simon Dittrich. Nr. 40/50. 1940 - ............ . Duitse School. Fluitspelende figuur met surrealistische hoed. Ets op papier. Afmeting: 17 x 17 cm. In goede staat.

H. van Lerven? Boerderij, fruitboom en boerin
Startprijs 40 EUR

H. van Lerven? Circa 1930. Lente Schaik, boerderij, fruitboom, boerin en kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: 58 x 48 cm. In goede staat.

2x Kaart Middelburg
Startprijs 40 EUR

Twee 18e eeuwse stadsplattegronden Oud Middelburg. Anno 1400 en anno 1777. Ets op papier. Afmeting: 9 x 8 cm. In goede staat.

Krijn van Dijke, Abstract figuratief
Startprijs 40 EUR

Krijn van Dijke. Abstract figuratieve voorstelling. Gouache op papier. Afmeting: 30 x 48 cm. In goede staat.

P. Stöven, Vaas met bloemen
Startprijs 40 EUR

P. Stöven. Circa 1940. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 24 x 28 cm. In goede staat.

H. van Ommen, Portret meisje
Startprijs 40 EUR

H. van Ommen. Portret meisje. Olieverf op paneel. Afmeting: 33 x 35 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, 2x antieke etsen
Startprijs 40 EUR

Twee leuke antieke etsen. Circa 1800. Met kinderen. Ongesigneerd. Etsen op papier. Afmeting: 9,5 x 7 cm. In goede staat.

A. Sicherman Gichein?, Stilleven bloemvaas
Startprijs 40 EUR

A. Sicherman Gichein? Duitse School. 1925. Stilleven met bloemvaas en dekseldoos. Olieverf op linnen. Afmeting: 35 x 26 cm. In goede staat.

Meindert Volkers, Orchideeën
Startprijs 40 EUR

Meindert Volkers. '88. 1927 - 2000. Enschede. Orchideeën. Aquarel op papier. Afmeting: 26 x 19 cm. In goede staat.

Meinert Volkers, Landgoed Teutoburgerwald
Startprijs 40 EUR

Meinert Volkers. 1975. 1927 - 2000. Enschede. Landschap Teutoburgerwald. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

Meinert Volkers, Bloemen
Startprijs 40 EUR

Meinert Volkers. 1981. Bloemen. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 36 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Vaas met bloemen
Startprijs 40 EUR

Ongesigneerd. 18e - 19e Eeuw. Vaas met bloemen. Aquarel op papier. Afmeting: 21 x 16 cm. In goede staat.

Antieke ikoon, 1900
Startprijs 40 EUR

Antieke ikoon. Circa 1900. Religieus, handbeschilderd. Afmeting: 30 x 22 cm. In redelijk/goede staat.

Franse aquarel, Tentoonstelling
Startprijs 40 EUR

Franse aquarel. Schilderijen tentoonstelling Denise Nadermann. 20e Eeuw. Aquarel op papier. Afmeting: 50 x 64 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Indonesiche man
Startprijs 40 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Indonesische School. Indonesische man met strohoed, snor en stoppelbaard. Olieverf op linnen. Afmeting: 21 x 17 cm. In goede staat.